09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

درباره دوسایت

شرکت دوسایت نامی آشنا در زمینه فناوری اطلاعات است که با تکیه بر دانش افراد زبده و متخصص، بهترین وب سایت ها را برای مشتریانش تولید می کند.

مدارکی که توسط تیم آموزش دوسایت عرضه می‌شوند، عبارتند از برنامه‌نویسی و کدنویسی وب، گرافیک، طراح رابط کاربری و تجربه کاربری، راه‌اندازی و مدیریت شبکه، مهندسی نرم‌افزار و امنیت. ما به خود می‌بالیم که در هر زمان، در راستای ارتقای کیفیت خدمات وب گام برداشته‌ایم. تمام مشتریان ما از عقد قراردادی شفاف و دریافت محصولی بی عیب و نقص احساس رضایت کامل داشته‌اند. شرکت دوسایت پذیرای هر گونه ایده نوآورانه و همکاری از جانب افراد حقیقی و حقوقی نیز می‌باشد.

گرافیست‌های شرکت دوسایت توانایی برآورده‌سازی هر گونه نیاز گرافیکی شما را هم دارند. طراحی لوگو، ست اداری، پوستر، چاپ، کارت ویزیت و عکاسی حرفه‌ای از جمله مهارتهایی است که در تیم شرکت دوسایت یافت می‌شود. از همان روزهای نخست تأسیس شرکت دوسایت، اهمیت آموزش و تربیت نیروی کار متخصص برای ما روشن بود. به همین دلیل، اقدام به تشکیل دپارتمان‌های آموزشی در زمینه فناوری‌ اطلاعات کردیم. در حال حاضر، دپارتمان طراحی و گرافیک و فناوری اطلاعات فعال هستند و مشغول به تربیت نیروهای متخصص می‌باشند.

بسته به علاقه خودتان، می‌توانید در هر کدام از شاخه‌های فناوری اطلاعات متخصص شوید.

شرکت دوسایت نامی آشنا در زمینه فناوری اطلاعات است که با تکیه بر دانش افراد زبده و متخصص، بهترین وب سایت­ها را برای مشتریانش تولید می­کند.  شرکت دوسایت تجربه ساخت و طراحی سایت‌های تخصصی همچون سایت هتل، پزشکی، شرکتی، خبری، کیف و کفش، آموزشی، رستوران و غیره را دارد. زمینه کاری دیگر شرکت دوسایت، بازاریابی اینترنتی است. بازاریابی اینترنتی خود شامل گستره وسیعی از فعالیت‌هاست که شرکت ما در همه آن‌ها تیم تخصصی دارد. اگر سایت شما از نظر موتور جستجو بهینه نیست، کافیست به شرکت دوسایت مراجعه کنید تا ما با بهره‌گیری از تجربیات خود در این زمینه، به سرعت رتبه وبسایت شما را ارتقاء دهیم. ویدیو مارکتینگ، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی موبایلی و ایمیل مارکتینگ از دیگر خدماتی است که شرکت دوسایت در زمینه بازاریابی ارائه می‌دهد.

شرکت دوسایت از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات آغاز کرد. هدف از تأسیس این شرکت، از همان ابتدا، بالا بردن سطح کیفیت خدمات ارائه شده در فضای وب فارسی بوده است. فعالیت‌های این شرکت در چندین حوزه جای می‌گیرند اما محور همگی آن‌ها فناوری‌های تحت وب می‌باشد. اولین زمینه کاری شرکت دوسایت، طراحی وبسایت‌ بنابر نیاز مشتری است. طراحی و راه‌اندازی وبسایت، پروژه‌ای پیچیده است و نیازمند همکاری چندین تیم تخصصی است. در شرکت ما تیمی قوی از متخصصین وجود دارد که تمام جنبه‌های مورد نیاز برای طراحی یک وبسایت موفق را پوشش می‌دهد. این تیم، مشتری را در تمامی مراحل طراحی سایت، از ایده‌پردازی و طراحی مدل کسب و کار گرفته تا چینش صفحات و تحلیل سیستمی، پشتیبانی می‌کند. تیم ما شامل تولیدکنندگان محتوای حرفه‌ای هم هست.

از همان روزهای نخست، تلاش برای حل مشکلات جامعه با استفاده از فناوری اطلاعات و طراحی وب سایت ، جزء اهداف ما بوده است. در این راستا، تمام تلاش خود را کرده­ایم که محصولی با کیفیت به مشتریانمان تحویل دهیم. استفاده از پتانسیل وب برای حل مسائل، تبدیل به جزء جدایی ­ناپذیر فرهنگ سازمانی شرکت دوسایت شده است.

گرافیست‌های شرکت دوسایت توانایی برآورده‌سازی هر گونه نیاز گرافیکی شما را هم دارند.

به همین دلیل، زمانی که طراحی سایت خود را به شرکت دوسایت بسپارید، تنها کافیست بر روی بخش تخصصی سایت خود متمرکز شوید.

خدمات دوسایت

طراحی سایت
100%
ویدیو مارکتینگ
75%
برندسازی
65%
بهینه سازی سایت
100%
طراحی گرافیک
85%

ماموریت دوسایت

1
تولید وب سایت هایی با کیفیت جهت بهبود کیفیت تجربه کاربری
2
فراگیری و استفاده از دانش روز جهت پیشبر هر چه بیشتر فناوری اطلاعات
3
بهره گیری از فناوری های تحت وب جهت تدوین استراتژی های بازاریابی اینترنتی

می توانید نمونه کارهای ما در حوزه طراحی سایت و گرافیک را بصورت یکجا دانلود نمایید

برندهایی که به ما اعتماد کردند