09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان به معنی طراحی یک وب سایت ضعیف نیست! طراحی سایت ارزان می تواند کاربرپسند و جذاب هم باشد و باز هم با قیمت مناسبی نسبت به اندازه شغل شما ارائه شود.

یکی از اصولی که در طراحی سایت ارزان و حرفه ای خود باید مد نظر داشته باشید، اهمیت سادگی در طراحی است. یادتان باشد طراحی ساده هم برای استفاده کاربر آسان تر است و هم زیبایی بیشتری دارد. علاوه بر آن طراحی وب سایت ارزان شما باید به صورتی باشد که در لحظه اول ورود بتواند تاثیر خوبی بر روی مخاطب بگذارد. همیشه حسی که در لحظه ورود به یک سایت به دست می آوریم، تعیین می کند که با آن سایت همراه بمانیم یا نه.
یادتان باشد که در طراحی سایت ارزان قیمت خود به پیوستگی محتوا اهمیت بدهید؛ کاربر نباید هربار که وارد سایت شما می شود، احساس کند که با یک وب سایت جدید رو به رو شده است. علاوه بر آن از طراح خود بخواهید که رنگ هایی را در طراحی سایت ارزان و حرفه ای شما انتخاب کند که به خوبی با فضای کاری شما تناسب داشته و از نظر زیبایی بصری هم تاثیرگذار باشد.

طراحی سایت ارزان

در این بین مشاغل نوپا و استارتاپ های زیادی هستند که صرف هزینه زیاد برای بازاریابی اینترنتی برایشان از نظر اقتصادی معقول نیست؛ این جاست که صحبت از طراحی سایت ارزان قیمت به میان می آید. هرچقدر شغل شما اندازه کوچک تری داشته باشد، به تبع آن نیاز دارید تا هزینه های تبلیغات را کنترل کنید. به همین دلیل است که طراحی وب سایت ارزان برای بسیاری از اشخاص و مشاغل نوپا و استارتاپ ها اهمیت زیادی دارد. بعضی از صاحبان مشاغل کوچک ترجیح می دهند برای پایین آوردن هزینه طراحی سایت ، این کار را خودشان انجام دهند. البته این درست است که هر کسی می تواند سایت مورد نظرش را خودش طراحی کند، یا آن را با هزینه ای پایین به دست یک دانشجوی برنامه نویسی بسپارد، اما دلایلی وجود دارند که چرا بهتر است که طراحی وب سایت ارزان خود را به دست یک حرفه ای بسپارید.

طراحی سایت دیگر فقط مختص به کسب و کارهای بزرگ نیست و همه مشاغل، صرفنظر از اندازه، نیاز اقدام به طراحی وب سایت را درک کرده اند و روز به روز به تعداد افرادی که به این نوع از تبلیغات روی می آورند، افزوده می شود. در سال های اخیر نیز با توجه به رشد شرکت ها و مشاغل نوپا و به اصطلاح استارتاپ ها، طراحی سایت ارزان قیمت محبوبیت زیادی پیدا کرده است. طراحی وب سایت ارزان در واقع یکی از خدمات شرکت های طراحی حرفه ای وب سایت است که شانس حضور در دنیای تبلیغات مجازی را برای مشاغل کوچک فراهم کرده است. طراحی سایت در کنار بهینه سازی سایت (سئو سایت) و تولید محتوا به طور مداوم، از جمله اقداماتی است که در چند سال گذشته به رشد مشاغل کمک زیادی کرده است.

چرا طراحی سایت ارزان؟!

2

حرفه ای بودن یعنی داشتن تجربه و مهارت کافی در کنار دانش روز دنیا؛ اگر طراحی سایت ارزان و حرفه ای خود را به حرفه ای های این کار بسپارید، می توانید زحمت خود را تنها تا حد انتخاب یک شرکت خوب طراحی سایت ارزان و حرفه ای کم کنید! دنیای امروز دنیای ارتباطات و دیجیتال است و در برخی مواقع کارها آنقدر تخصصی می شوند که هیچ کس نمی تواند همه کارها را به تنهایی انجام دهد؛ وقت شما ارزش بیشتری دارد!

4

داشتن وب سایت باعث می شود که مردم بیشتر به شما اعتماد کنند. به خصوص هرچه تعداد رقیبان شما که اقدام به طراحی سایت کرده اند، بیشتر شود، نیاز شما برای دیده شدن در فضای مجازی نیز بیشتر می شود؛ دیده شدن یعنی مشتری بالقوه بیشتر، و درنتیجه فروش بالاتر! به همین دلیل حتی طراحی وب سایت ارزان هم می تواند بسیار بیشتر از چیزی که فکر می کنید، به کسب و کار شما کمک کند.

1

با سپردن طراحی سایت ارزان و حرفه ای خود به دست حرفه ای های این کار، یک سایت حرفه ای خواهید داشت بدون این که زحمت طراحی آن را خودتان به دوش بگیرید! اگر هیچ تجربه ای در این زمینه ندارید، حتما از خدمات طراحی سایت ارزان و حرفه ای شرکت های  فعال در این زمینه کمک بگیرید. اگر تا به حال به اهمیت داشتن یک وب سایت پی برده باشید، قطعا یکی از مهم ترین برنامه هایتان طراحی سایت ارزان و حرفه ای مناسب است.

3

با این که داشتن یک وب سایت در دنیای امروز ضروری است، پیدا کردن یک شرکت طراحی وب سایت ارزان خوب شاید آسان نباشد. حرفه ای های طراحی سایت ارزان و حرفه ای ، ابزار و منابع درست را در اختیار دارند؛ سایت یک کسب و کار کوچک، چیزی بیشتر از یک طراحی ساده لازم دارد. شرکتی که طراحی وب سایت ارزان شما را به عهده می گیرد، باید بتواند در بهینه سازی سایت (سئو سایت) شما هم به خوبی کمکتان کند.

طراحی زیبا و ساده

طراحی سایت ارزان شما باید ساده باشد به طوری که کاربر بتواند با اولین ورود، با آن رابطه برقرار کرده و از آن استفاده کند. به این ترتیب می توانید مدت زمان حضور کاربر در سایتتان را افزایش دهید که به ارتقای سایت شما در رتبه بندی گوگل هم کمک می کند.

تشخیص درست مخاطبان هدف

شاید یکی از مهم ترین مراحل در طراحی سایت ارزان در تهران ، تشخیص درست مخاطبان هدف شماست تا با در نظر گرفتن نیازهای آن ها، بتوانید طراحی سایت ارزان فیمت تان را متناسب با آن انجام دهید. طراحی سایت ارزان و حرفه ای شما باید حول نیاز مخاطبتان باشد.

پکیج شرکتی
760.000

تومان

هاست و دامنه رایگان
طراحی واکنشگرا
سیستم فروش آنلاین
ماژول امنیتی پیشرفته
چند زبانه
پکیج فروشگاهی
980.000

تومان

هاست و دامنه رایگان
طراحی واکنشگرا
سیستم فروش آنلاین
ماژول امنیتی پیشرفته
چند زبانه

هزینه یا سرمایه گذاری!

به عنوان صاحب یک شغل نوپا قطعا به خوبی می دانید که مهم ترین سلاح شما برای معرفی خودتان به بازار و به دست آوردن سهمی در آن، منوط به دیده شدن کسب و کار شماست. ولی مانند هر کسب و کار نوپا و یا استارتاپ دیگری، اقتصادی بودن هزینه تبلیغات برای شما بسیار مهم و حتی حیاتی است. به همین دلیل است که خدمات طراحی وب سایت ارزان شکل گرفته اند؛ کمبود بودجه بخشی از واقعیت مشاغل کوچک است که باید با برنامه ریزی درست و مشاوره های مناسب، به درستی درباره آن تصمیم گیری شود. اما دقت کنید که طراحی وب سایت ارزان ابدا به معنی طراحی یک وب سایت ضعیف نیست! شاید واژه ارزان کمی گمراه کننده باشد اما قرار نیست ارزان بودن یک طراحی به معنی پایین بودن کیفیت آن وب سایت باشد! یک وب سایت می تواند به خوبی بهینه سازی سایت (سئو) شده و همچنین کاربرپسند و جذاب هم باشد و باز هم با قیمت مناسبی نسبت به اندازه شغل شما ارائه شود. قرار نیست به صرف پرداخت هزینه کمتر، خدمات کمتری دریافت کنید یا کیفیت سایتتان پایین بیاید! پس اهمیت طراحی وب سایت ارزان را دست کم نگیرید و به جای هزینه مبالغ غیر ضروری برای اضافه کردن فیچرهایی که لازم ندارید، برای موفقیت آینده کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید. در مقابل، مراقب تبلیغات شرکت های غیر متخصص هم باشید؛ همه ما شرایطی را تجربه کرده ایم که به طمع پایین آوردن هزینه ها، پول خود را دور ریخته ایم! موضوع فقط دریافت یک طراحی سایت ارزان قیمت نیست! سایت شما باید به طور مداوم بررسی شده و ارتقا یابد. در کنار طراحی سایت ارزان قیمت ، تولید محتوای مداوم هم خدمت دیگری است که باید از طراح سایتتان بخواهید. برای درآمد بالاتر، نیاز به صرف هزینه درست در جای درست دارید! به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم قبل از هر نوع سرمایه گذاری در طراحی سایت ارزان در تهران ، از خدمات مشاوره رایگان استفاده کنید. باید اضافه کنیم که طراحی سایت ارزان در تهران فقط به پایین آوردن قیمت طراحی سایت بر نمی گردد! بلکه به بازگشت سرمایه هم مربوط است. باید دقت کنید که طراحی وب سایت ارزان شما تا چه اندازه می تواند در برآورده کردن نیازهای تبلیغاتی شما خوب عمل کند؟ چقدر می تواند با مخاطبان هدف شما ارتباط گرفته و در جذب آن ها موفق باشد؟ چقدر می تواند با موفقیت های آینده شغل شما مطابقت داشته و به آن کمک کند؟ پس از صرف هزینه مناسب برای طراحی سایت ارزان در تهران نترسید و فونداسیون سایت خود را جوری طراحی کنید که برای سال های بعدی کسب و کارتان هم کارآمد باشد.

خصوصیات طراحی سایت ارزان

میزان رضایت
مالکیت دامنه
امکانات پیشرفته
تجربه کاربری
سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

یکروزه

به عنوان یک شغل با اندازه کوچک یا استارتاپ، طراحی سایت ارزان قیمت برای شغلتان ضروری است و به برندسازی شما کمک می کند. طراحی سایت ارزان قیمت درواقع هویت مجازی شما را تشکیل داده و به بازدیدکنندگان سایتتان کمک می کند تا پاسخ نیازهایشان را داخل سایت شما پیدا کرده و به این ترتیب با سایت شما همراه بمانند. چنانچه طراحی سایت ارزان قیمت شما به درستی صورت نگیرد، به سادگی ممکن است تمام هزینه تبلیغاتی تان را به باد داده باشید! و حتی با از دست دادن تعداد زیادی از مخاطبان، فرصت های آینده را هم از بین برده باشید. فرصت هایی که اگر با یک طراحی سایت ارزان قیمت ولی مناسب و جذاب رو به رو شوند، می توانند موفقیت خوبی را برای شغلتان رقم بزنند.

نکته مهم دیگر این که، درست است که بسیاری از مواقع داشتن یک طراحی سایت فوری برای عده ای مهم است، اما پیشنهاد ما این است که کیفیت را فدای سرعت نکنید! طراحی سایت ارزان قیمت شما باید طوری صورت بگیرد که بتوانید به عنوان یک ابزار طولانی مدت روی آن حساب کنید. پس به جای اصرار روی دریافت سریع تر طراحی سایت ارزان قیمت تان، به این اهمیت بدهید که طراحی سایت ارزان در تهران شما بتواند مخاطبان مناسب شما را تحت تاثیر قرار دهد.

یک طراح حرفه ای وب سایت به خوبی می داند چگونه با حفظ جنبه های ضروری در طراحی سایت ارزان و حرفه ای ، علاوه بر حفظ کیفیت سایت، هزینه ها را برای شرکت های کوچک پایین بیاورد. به طور کلی طراحی سایت ارزان و حرفه ای بیشتر بر روی جنبه های بصری تاکید دارد، این در حالی است که طراحی سایت ارزان قیمت توجه اصلی خود را بر روی ارائه ظاهر حرفه ای با منطقی ترین هزینه ممکن قرار می دهد.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت واکنشگرا راهی برای تولید وب سایت به گونه ای است که به سایز صفحه نمایشگر کاربر واکنش نشان دهد؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی نمایش داده شود؛ چه این سایت بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از سایت هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی سایت واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود. از همین رو، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک سایت، طراحی واکنشگرای آن است.

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
85%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
100%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
35%
طراحی سایت ارزان و حرفه ای
1
پیاده سازی و تحویل یکروزه
2
آموزش پنل مدیریتی بصورت ویدیو
3
امکان طراحی اسلایدر و تولید محتوا

چرا طراحی وب سایت ارزان توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.

یک کلیک، یک تماس؛ فاصله ما و شما

فاصله شما از مشاوران متخصص دوسنت به اندازه یک تماس تلفنی است. همچنین جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت به صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.