09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت هنری

اگر هنرمند هستید، یک لحظه تصور کنید یک سایت ویژه خودتان دارید. چقدر زیباست که همه افراد کره زمین بتوانند هنر شما را ببینند و از آن لذت ببرند؟

گزینه‌های فنی پیش روی شما برای طراحی سایت هنری زیاد هستند. می‌توانید از سیستم‌های مدیریت محتوا استفاده کنید. این سیستم‌ها قدرت مدیریت محتوای بالایی دارند. اگر وبسایت خود را بر پایه یکی از این سیستم‌ها بنا کنید، پویایی سایت شما بسیار بالا خواهد رفت. یعنی قادر خواهید بود که در هر زمان و به راحتی محتوای جدید به سایت بیافزایید و اصطلاحاً آن را بروز کنید. گزینه دیگر طراحی سایت هنری از پایه است. یعنی از صفر سایت طراحی شود. با این کار دستتان بازتر است و سایت با انعطاف بیشتری می‌توانید طراحی کنید. نکته مهم دیگر خرید یک دوربین عکاسی قوی است. این دوربین باید بتواند عکس‌های دیجیتال خیلی خوبی و باکیفیتی بگیرد. نیازی به خرید یک دوربین گران‌قیمت نیست. مثلاً یک دوربین 72 ppi کار را به خوبی انجام می‌دهد. از طرف دیگر بهتر است طراحی اولیه سایت خودتان را انجام دهید. یعنی خودتان دست به کار طراحی بر روی کاغذ شوید. هیچ کس جز خود هنرمند نمی‌تواند فضایی هنری برای نمایش آثارش ایجاد کند. در انتخاب نام دامین هم وسواس به خرج دهید. دو نکته‌ای که باید در انتخاب نام دامین توجه داشته باشید، اینست که هم به خاطرسپاری آن آسان باشد و هم به کارتان ارتباط پیدا کند. استفاده از نام خود در کنار کلماتی همانند گالری انتخاب خیلی خوبی است.

بازدیدکنندگانی که برای اول به سایت شما مراجعه می‌کنند باید به سرعت بفهمند که در کجا قرار دارند و چه گزینه‌هایی پیش روی آنهاست. این سایت هنری متعلق به کدام هنرمند یا هنرمندانی است؟ چرا این سایت ارزش دیدن دارد؟ دسته هنری آن کدام است؟ سایتی که این موارد در آن رعایت نشده باشد قادر به جذب بازدیدکننده نخواهد بود و در دریای وسیع وبسایت‌هایی که در اینترنت وجود دارند گم خواهد شد. اخیراً شبکه‌های اجتماعی رشد بسیار زیادی داشته‌اند و به همین دلیل بسیاری تصور می‌کنند که دیگر نیازی به طراحی سایت هنری نیست و یک هنرمند باید حضور تمام وقت در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد. البته این درست است که شبکه‌های اجتماعی بستر بسیار قدرتمندی برای به اشتراک گذاری محتوای هنری شما هستند اما این را باید بدانید که شما هیچ‌گاه تسلط کامل بر محتوای خود در شبکه‌های اجتماعی ندارید. این محتوا به شبکه اجتماعی تعلق دارد و به شدت تحت تأثیر تصمیمات شبکه اجتماعی قرار می‌گیرد. یعنی اینکه ممکن است با تغییر استراتژی شبکه اجتماعی، محتوای شما کمتر دیده شود. ضمن اینکه امکانات موجود در شبکه‌های اجتماعی محدود هستند. شما با طراحی سایت هنری می‌توانید یک پایگاه امن برای خود در فضای مجازی ایجاد کنید و از طریق آن شبکه‌های اجتماعی را هم کنترل نمایید.

اگر هنرمند هستید، یک لحظه تصور کنید یک سایت ویژه خودتان دارید. چقدر زیباست که همه افراد کره زمین بتوانند هنر شما را ببینند و از آن لذت ببرند؟ چقدر لذت بخش است وقتی نظرات مثبت افراد را می‌بینید و از آنها می‌توانید در بهتر شدن کارتان استفاده کنید. از کجا معلوم؟ شاید روزی سفارش کار دریافت کردید یا اینکه فردی با شما برای خرید آثارتان تماس گرفت. تمام اینها نیازمند اینست که شما به طراحی سایت هنری مبادرت ورزید. به عنوان یک هنرمند شاید طرح خیلی زیبایی برای سایتتان در ذهن داشته باشید. ممکن است بتوانید آن را با نرم‌افزارهای گرافیکی هم پیاده‌سازی اولیه نمایید ولی آیا همه طراحی سایت همین است؟ طراحی یک سایت ساده و پایه‌ای بسیار ساده است. اگر کمی کار با کامپیوتر بلد باشید، به راحتی می‌توانید یک وبسایت استاتیک با چند صفحه، برای خود درست کنید. البته طراحی وبسایت چیزی فراتر از مهارت‌های فنی است. سه عامل اصلی در طراحی سایت هنری موفق عبارتند از سریع بودن سایت، سادگی و نظم و ترتیب. راهبری و محتوای سایت باید به صورت منظم قرار داشته باشند تا چشم بیننده را در همان نگاه اول جذب کنند.

چرا طراحی سایت هنری ؟!

2

با وجود رشد روز افزون شبکه‌های اجتماعی و قدرتی که این سرویس‌ها در جذب مخاطب دارند، باز هم برای فعالیت حرفه‌ای در فضای مجازی، طراحی سایت هنری یک ضرورت است. در شبکه‌های اجتماعی کنترل کاملی بر محتوای خود ندارید ولی در سایت خودتان می‌توانید محتوایتان را به شیوه دلخواه مدیریت کنید.

4

اگر به دنبال برندسازی شخصی هستید، طراحی سایت هنری می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. کافیست نام سایت و دامین را مطابق با نام خود انتخاب کنید تا هر بار با جستجوی اسم شما، سایت در اولین گزینه قرار بگیرد و بازدیدکنندگان با یک کلیک کلکسیونی از آثار منتخب شما را ببینند.

1

برای یک هنرمند حضور در فضای مجازی مسأله بسیار مهمی است. فضای مجازی یک رسانه بسیار قدرتمند و پرمخاطب است که هنرمند می‌تواند با طراحی سایت هنری ، آثار خود را در آن به نمایش گذاشته و دیگران را بهره‌مند سازد.

3

طراحی سایت هنری که بتواند آثار هنرمندان را به صورت جمعی در کنار هم قرار دهد و به نوعی شبکه اجتماعی ویژه هنری باشد، می‌تواند کمک فراوانی به پیشرفت آثار هنری کشور کرده و وضعیت هنرمندان را بهبود ببخشد.

به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت هنری ، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم در کنارتان هستیم. با این کار، طراحی سایت هنری شما هم در جلب نظر مشتری موفق تر و هم رتبه سایت تان در صفحات جستجوی گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

تجربه کاربری خوب

طراحی سایت هنری شما باید به گونه ای باشد که مشتری از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت هنری شما، می تواند بر روی میزان رضایت او از محصولات شما نیز تاثیر بگذارد.

طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت هنری ، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت هنری به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,600,000

تومان

ارائه سورس وب سایت
ورود اطلاعات اولیه
هاست و دامنه رایگان

هزینه یا سرمایه گذاری!

از مهم‌ترین مسائل در طراحی سایت هنری ، زیبایی نمایش بر روی همه صفحات با هر اندازه‌ای است. یعنی سایت باید روی گوشی، تبلت و پی سی به صورت مناسبی دیده شود. از آنجا که سایت هنری بیشتر بصری است و مخاطب بیشتر با بخش دیداری سایت ارتباط برقرار می‌کند، داشتن ظاهر زیبا و به هم ریخته نبودن سایت اهمیت زیادی پیدا می‌کند. اگر بخواهید یک قدم پا را فراتر بگذارید، باید از درستی نمایش سایت بر روی مرورگرهای مختلف هم اطمینان حاصل پیدا کنید. حتما در طراحی سایت هنری به یکپارچگی کامل با شبکه‌های اجتماعی فکر کنید. یعنی از سایت لینکی به همه شبکه‌های اجتماعی موجود باشد. هر پست و محتوای جدید را بتوان با یک کلیک بر روی شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و این انتشار در قالب مناسب و زیبا انجام بشود. بهتر است که نحوه انتشار در شبکه‌های اجتماعی مختلف متناسب با ویژگی‌های هر شبکه باشد. فراموش نکنید شبکه‌های اجتماعی تنها بستر خوبی برای انتشار آثار هنری شما هستند و شما در این مکان تسلطی بر محتوای خود ندارید. نمایش اصلی محتوای هنری شما بر روی سایت انجام می‌پذیرد. حتماً در کنترل پنل سایت خود امکان به اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی را قرار دهید. راهبری و نظم سایت باید در حد بالایی باشد. مطمئن شوید که محتوا در سایت به صورت منظم و درستی نمایش داده می‌شود. برخی از وبسایت‌ها بیش از حد گیج‌کننده هستند و در بسیاری از صفحات به بن‌بست رسیده می‌شود یعنی اینکه دیگر کاربر بعد از آن صفحه نمی‌تواند به صفحه دیگری برود. این مسائل در طراحی سایت هنری نباید وجود داشته باشند. در سایته هنری کاربر نباید گم شود و باید به راحتی بتواند به اطلاعات مختلف دسترسی پیدا کند. در طراحی برخی سایت‌های هنری از منوهایی با تعداد بالای گزینه استفاده می‌شود که کار درستی نیست. مهم‌ترین لینک‌هایی که در منوی اصلی باید قرار بگیرند عبارتند از: صفحه گالری، شعار هنری شما، بیوگرافی شما، رزومه شما، لینک خرید محصولات، اطلاعات تماس. حتما برای عکس‌های هنری خود شرح بنویسید ولی طول آن کوتاه باشد. بهترین اندازه در حد 300 تا 400 کلمه است. بهتر است در طراحی سایت هنری بخش ویژه‌ای در کنار هر عکس در نظر بگیرید که این مسأله را به خوبی نشان دهد. تا حد امکان کارهایتان را دسته‌بندی کنید. دسته بندی باید منطق خاصی داشته باشد که بازدیدکننده به سرعت آن را درک کند. این کار موجب می‌شود که بازدیدکننده سریعتر و بهتر با آثار شما ارتباط برقرار کند و تفکر هنری شما را درک نماید. حتماً هر صفحه دارای عنوان هم باشد. این کار به دیده شدن سایت در موتور جستجو کمک فراوانی می‌نماید. از ایفکت‌های غیرضروری، موسیقی پس زمینه و سایر چیزهایی که حواس بازدیدکننده را پرت کرده و از دیده شدن هنر اصلی شما جلوگیری می‌کنند پرهیز کنید. اگر هنرمند بلندپروازی هستید، شاید بتوانید به طراحی یک سایت هنری به صورت یک شبکه اجتماعی برای هم‌صنفان خود فکر کنید. اینکه این شبکه اجتماعی چه ویژگی‌هایی می‌تواند داشته باشد و چه خدماتی ارائه کند، به رده کاری شما بستگی دارد ولی قطعا به خوبی می‌تواند به هنر جامعه خدمت‌رسانی کند.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که وب سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت هنری به صورت واکنشگرا به این معنی است که وب سایت شما می تواند بر روی دستگاه هایی با صفحات نمایش با اندازه های مختلف، به درستی نمایش داده شود؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی دیده شود؛ چه این وب سایت هنری بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت هنری هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی سایت هنری واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود.

امکانات و ویژگی های وب سایت هنری

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
75%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
90%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
100%
سایت هنری حرفه ای
1
گرافیک جذاب و ظاهری مناسب
2
دسترسی ساده به معرفی نمونه کارها
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

چرا طراحی سایت هنری توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

طراحی سایت هنری با چالش‌های خاصی روبروست که بخشی از آن مربوط به طراحی شده و بخش دیگر به کدنویسی و بخش فنی‌تر کار مربوط است. قطعا داشتن یک وبسایت بهترین راه برای نمایش هنر یک هنرمند است. مطمئن شوید که سایت هنری‌تان معرف شخصیت شماست و هر کس با دیدن آن، به سرعت به شخصیت شما و سبک هنری‌تان پی خواهد برد. استفاده مؤثر از فضای صفحه، نمایش مناسب در تمام اندازه‌های نمایشگر، استفاده از عکس‌های باکیفیت، ناوبری ساده، چینش مناسب و جلوگیری از سردرگمی کاربر، از اصول اساسی طراحی سایت هنری هستند. هر کس که با هر دلیلی به سایت شما وارد می‌شود باید به سرعت قسمت‌های اصلی را شناسایی کند. قسمت‌های اصلی عبارتند از گالری شما، اطلاعات تماس و بیوگرافی شما. باید سعی کنید در طراحی سایت هنری به یک موزه برسید. یعنی سایت شما همانند یک موزه 24 ساعته و همیشگی عمل کند. در هر زمان بتوان از این موزه دیدن کرد و از هنر شما لذت برد. طراحی سایت هنری بر خلاف آنکه ساده به نظر می‌رسد، نیازمند همکاری با یک تیم حرفه‌ای است. در این تیم افرادی باید حضور داشته باشند که تفکر هنری شما را درک کنند. این افراد در واقع همان گرافیست‌ها هستند که هم از یک طرف هنر را می‌شناسند و هم از طرف دیگر با دنیای فناوری آشنا هستند. این افراد قادرند طرح‌های اولیه شما بر روی کاغذ را به دنیای دیجیتال منتقل کنند و احساس شما را درک نمایند. سپس نوبت به برنامه‌نویسان حرفه‌ای می‌رسد که با بهره‌گیری از تکنیک‌های استاندارد توسعه فرانت اند و بک اند، سایت شما را به وجود بیاورند. شرکت دوسنت افتخار دارد که چنین تیمی را برای طراحی سایت هنری شما در اختیارتان قرار دهد. ما سایتی به شما تحویل خواهیم داد که کلیه ویژگی‌های لازم را داشته باشد و نیازهای شما را هم برطرف نماید.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.