09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون به شما کمک می کند تا بتوانید تبلیغات اینترنتی خود را هدفمند کنید. طراحی سایت دکوراسیون در کنار حضور فعال در شبکه های اجتماعی می تواند ضامن موفقیت شغلی شما باشد.

امروزه اگر کسب و کاری بخواهد موفق باشد، حق ندارد که بازاریابی اینترنتی را نادیده بگیرد؛ افراد در طی روز ساعات بسیاری را صرف گشت و گذار در اینترنت می کنند و تقریبا برای پیدا کردن جواب هر سوالی، ابتدا به جستجوهای اینترنتی روی می آورند. حتما شنیده اید که داشتن رتبه بالا در نتایج جستجوی گوگل چه اهمیتی در بازاریابی اینترنتی دارد. خودتان هم قطعاً پیش آمده که به دنبال چیزی در اینترنت بگردید و فقط چند لینک اول را در صفحه اول جستجوهای گوگل باز کنید! اگر به فکر طراحی سایت دکوراسیون افتاده اید، باید بدانید که 90 درصد افراد تنها تا 5 انتخاب اول را در صفحه اول جستجوی گوگل باز می کنند! به همین دلیل است که در کنار طراحی سایت دکوراسیون، باید برنامه خوبی برای بهینه سازی سایت خود داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از قدرت تبلیغاتی طراحی سایت دکوراسیون خود استفاده کنید.

طراحی سایت دکوراسیون

به عنوان یک متخصص، طراحی سایت دکوراسیون به شما کمک می کند تا بتوانید تبلیغات اینترنتی خود را هدفمند کنید. کسی نمی تواند انکار کند که حضور اینترنتی در دنیای فناوری محور و پررقابت امروزی، مهم ترین ضامن موفقیت شغلی است. طراحی سایت دکوراسیون در کنار حضور فعال در شبکه های اجتماعی و توجه به بازاریابی ویدیویی و بازاریابی موبایلی، می تواند موفقیت شما را در پیشبرد اهداف شغلی تان تضمین کند. در دنیای مجازی امروز، دیگر فقط ارائه خدمات با کیفیت ضامن موفقیت نیست؛ برای گسترش کار خود، باید بتوانید خدمات با کیفیت تان را به دیدرس مخاطب برسانید و طراحی سایت دکوراسیون اگر به صورت حرفه ای پیاده شود، این کار را برای شما تسهیل می کند.

به نظر می رسد که طراحی سایت قرار است همچنان در صدر روش های تبلیغاتی در سراسر دنیا قرار بگیرد. هیچ کسب و کاری را در دنیای امروز نمی بینیم که اقدام به طراحی وب سایت نکرده باشد. بی شک مشاغلی مثل طراحی دکوراسیون از این قاعده مستثنا نیستند. طراحی سایت دکوراسیون به قدری پرطرفدار شده است که به نظر می رسد یک طراح دکوراسیون، دیگر بدون طراحی سایت دکوراسیون خود، نمی تواند در بازار پررقابت این روزها حرفی برای گفتن داشته باشد. مهم ترین اصل در پیشرفت شغلی و معرفی خود به بازار مخاطبان، این است که بتوانید خود را در بازار هدف تان معرفی کرده و تا می توانید در ذهن مخاطبان باقی بمانید. حتما دیده اید که شرکت های خاصی در یک دوره معین به خوبی پیشرفت می کنند اما بعد از مدتی به دلیل این که نتوانسته اند به خوبی در یاد مشتریان باقی بمانند، سهم خود را از بازار از دست داده اند.

چرا طراحی سایت دکوراسیون؟!

2

طراحی سایت دکوراسیون، می تواند در حکم یک تالار نمایش برای نمونه کارهای شما در بیاید؛ حتما می دانید که مشتریان به دنبال این هستند که میزان موفقیت شما را در کارهای پیشین مشاهده کرده و از روی نمونه کاری قبلی، با توجه به نیاز و سلیقه خود، درباره استفاده از خدمات شما تصمیم بگیرند. استفاده از عکس های مناسب در طراحی سایت دکوراسیون، می تواند مخاطبان را به سمت شما بکشاند تا شما را برای دریافت خدمات انتخاب کنند.

4

طراحی سایت دکوراسیون به شما کمک می کند تا اعتماد مخاطب را جلب کرده و او را از سطح بازدیدکننده، به سطح مشتری برسانید. طراحی سایت دکوراسیون هویت مجازی شما را تشکیل می دهد و باعث می شود که مشتریان راحت تر به شما اعتماد کنند. بیشتر افراد برای تصمیم گیری درباره استفاده از خدمات، اول به سایت ارائه دهنده خدمات  رجوع می کنند؛ چه اتفاقی می افتد اگر شما سایت نداشته باشید و مخاطب سایت های رقبا را ببیند؟

1

طراحی سایت دکوراسیون به شما کمک می کند تا هزینه های تبلیغاتی خود را پایین بیاورید! درست است که شاید در ابتدا برای طراحی سایت دکوراسیون خود مجبور باشید تا هزینه ای نسبتاً بالاتر از برخی روش های تبلیغاتی دیگر را بپردازید، اما با توجه به قدرت مانور بالا در پنل های مدیریت وب سایت، می توانید در هر زمان که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید. در واقع طراحی سایت دکوراسیون، یک ابزار دائمی تبلیغات است.

3

طراحی سایت دکوراسیون به شما کمک می کند تا ایده ها و دستاوردهایتان را به صورت یک مجموعه مستقل و به هم پیوسته به مخاطبان ارائه دهید. تجربه نشان داده است هرچه مردم بیشتر درباره شما و طرز فکرتان بدانند، بیشتر به سمت شما جذب می شوند. به همین دلیل مهم است که در طراحی سایت دکوراسیون، با تولید محتوا مناسب و تامین مقالات و اطلاعیه در وبلاگ سایت، به مخاطب کمک می کنید تا با برند شما احساس نزدیکی بیشتری کند.

به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت دکوراسیون، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوای مداوم در کنارتان هستیم. با این کار، طراحی سایت شما هم در جلب نظر مشتری موفق تر خواهد بود و هم رتبه سایت تان در صفحات جستجوی گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

تجربه کاربری خوب

طراحی سایت دکوراسیون شما باید به گونه ای باشد که مشتری از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت دکوراسیون شما، می تواند بر روی میزان رضایت او از محصولات شما نیز تاثیر بگذارد.

طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت دکوراسیون، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت دکوراسیون به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,000,000

تومان

کاملا واکنشگرا (رسپانسیو)
جزئیات
مدیریت محتوای وردپرس

هزینه یا سرمایه گذاری!

فرقی ندارد که یک طراح دکوراسیون تازه کار باشید و یا از حرفه ای های با تجربه این بازار؛ از هر یک از این گروه ها که باشید، قطعا می دانید که دیگر نمی توان برای گرفتن بازار از روش های سنتی تبلیغات استفاده کرد؛ تنها کافی است در نظر بگیرید که در هر روز چه تعداد کانال تلگرام یا صفحات تبلیغاتی اینستاگرام به چشمتان می خورد که به دلیل استفاده مداوم مردم از اینترنت و شبکه های اجتماعی، توانسته اند با کمترین هزینه، سهم مهمی از بازار را از آن خود کنند. اهمیت طراحی سایت دکوراسیون این جا مشخص می شود که برای دیده شدن، باید جایی باشید که مردم به آن نگاه می کنند! زمانی که مردم به طور مداوم در اینترنت به سر می برند، باید بتوانید با طراحی سایت دکوراسیون خود در مقابل چشم شان قرار بگیرید. طراحی سایت دکوراسیون به شما کمک می کند تا از قدرت باورنکردنی اینترنت به نفع خودتان استفاده کنید. چنانچه طراحی سایت دکوراسیون خود را به درستی پیاده سازی کرده و از طراحی گرافیکی خوب بهره ببرید، می توانید مطمئن باشید که گام مهمی در پیشبرد اهداف شغلی تان برداشته اید. نکته مهم درباره طراحی سایت دکوراسیون این است که سایت شما مانند یک ابزار دقیق و قدرتمند مدیریت عمل کرده و به شما کمک می کند تا تغییرات گرایشات بازار را دیده و رویکرد خود را مطابق با آن تغییر دهید. با آنالیز سایت و بررسی نیازها و خواسته های مخاطبان تان می توانید به سادگی قیمت طراحی سایت خود برنامه ریزی کنید. مطمئن باشید که هیچ مخاطبی نمی تواند در مقابل گرافیک های جذاب و قالب های حرفه ای در طراحی سایت دکوراسیون شما مقاومت کند؛ کاربران به محض این که از سرزدن به یک سایت احساس خوبی پیدا کنند، با آن سایت همراه مانده و به طور مرتب به آن سر خواهند زد. تجربه کاربری خوب به شما کمک می کند تا مخاطبان را در کنار خود نگه دارید به این ترتیب با بالا بردن ترافیک سایت تان، رتبه سایت خود در گوگل را نیز ارتقا دهید. از سوی دیگر، طراحی سایت دکوراسیون، از شبکه های اجتماعی و سایر روش های تبلیغاتی شما پشتیبانی می کند؛ تنها کافی است که به طراحی سایت دکوراسیون خود اقدام کنید تا دروازه تبلیغات بنری و کلیکی نیز برای شما باز شود و بیش از آن چه تصور می کنید، بتوانید در دیدرس مخاطب قرار بگیرید. حتما به خوبی می دانید که تبلیغات نوعی سرمایه گذاری است؛ مردم به دنبال راهی برای رفع نیازهایشان در اینترنت و هر جای دیگری به دنبال کسی می گردند که بتواند به درستی نیاز آن ها را درک کرده و برای آن راه حلی منطقی ارائه دهد؛ از همین رو، طراحی سایت دکوراسیون، شما را قادر خواهد ساخت تا راه حل های خود را به گوش مردم برسانید و به این ترتیب آن ها را به استفاده از خدمات خودتان دعوت کنید.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت دکوراسیون به صورت واکنشگرا راهی است که از طریق آن طراحی سایت دکوراسیون شما می تواند بر روی هر دستگاهی با هر اندازه نمایشگر، به درستی نمایش داده شود؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی نمایش داده شود؛ چه این سایت دکوراسیون بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت دکوراسیون هم دلیل دیگری بوده است برای این که طراحی سایت دکوراسیون واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود. از همین رو، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک طراحی سایت دکوراسیون حرفه ای، طراحی واکنشگرای آن است.

امکانات و ویژگی های وب سایت دکوراسیون

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
80%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
100%
ایمیل مارکتینگ
20%
سئو
100%
سایت دکوراسیون حرفه ای
1
گرافیک جذاب و ظاهری زیبا
2
گالری تصاویر نمونه کارهای انجام شده
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

چرا طراحی سایت دکوراسیون توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

با طراحی سایت دکوراسیون به صورت حرفه ای می توانید شروع جدیدی برای کسب و کارتان رقم بزنید؛ دیگر نمی توان قدرت اینترنت در دنیای امروز را نادیده گرفت. زمان به سرعت در حال گذر است و اگر نتوانید به موقع با طراحی سایت دکوراسیون بازار را به دست آورید، کسان دیگری هستند که با اتکا به روش های مدرن تبلیغات، از شما پیشی خواهند گرفت. این طراحی سایت دکوراسیون شماست که بار اصلی اعتبار شرکت را به دوش می کشد. شما به عنوان یک طراح دکوراسیون، دارای ذهنی خلاق هستید و مردم با حس زیبایی شناسی خود می توانند خلاقیت را درک کنند. مردم ایده های خلاقانه را دوست دارند، پس سعی کنید در طراحی سایت دکوراسیون خود، ایده های خلاقانه خود را به مردم و  مخاطبان نشان دهید. اجازه دهید کاربران و مشتریان از ایده های شما آگاه شوند. طراحان زیادی وجود دارند که علاوه بر طراحی سایت حرفه ای خود، به طراحی سایت شخصی هم روی آورده اند تا با به اشتراک گذاری ایده ها و حتی منابع الهامشان با مردم، نظر آن ها را بیشتر به سمت خود جلب کنند. طراحی سایت دکوراسیون مانند یک بسته بندی زیبا برای ارائه و معرفی خدمات شماست. بار اصلی نشان دادن سبک کاری شما، دانش و توانایی تان در طراحی و اجرای حرفه ای ایده هایتان، بر عهده سایت شماست. اقدام به طراحی سایت دکوراسیون باعث می شود که مخاطبان تان متوجه شوند که شما تازه کار نبوده و یک حرفه ای هستید. داشتن رابط کاربری ساده و قابلیت دستیابی به بخش های مختلف سایت، به مخاطب کمک می کند تا تجربه کاربری بهتری از بازدید سایت شما به دست آورد. یادتان باشد که در طراحی سایت دکوراسیون خود حتما فضایی را برای دادن اطلاعات و آموزش به افراد در نظر بگیرید؛ اگر مخاطب چیز جدیدی از شما بیاموزد، بیشتر به استفاده از خدمات شما جذب می شود و در بین چندین طراح، احتمال این که شما را انتخاب کند افزایش می یابد.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت به صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.