طراحی سایت حرفه ای رایگان چگونه است؟

بهترین طرح ها هیچگاه کهنه و قدیمی نشده و خارج از سبک و سیاق زمان خود قرار نخواهند گرفت.
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای شما باید چگونه باشد؟ آیا فقط باید سایت را بر اساس رفتار کاربرانمان طراحی کنیم؟ یا برای موتور جستجوی گوگل طراحی کنیم؟ پاسخ کاملا واضح است که اگر سایت خود را برای انسان ها طراحی کنید به گونه ای که انسان ها بتوانند تجربه ی کاربری خوبی را در سایت شما داشته باشند، آنگاه موتور جستجوی گوگل، رتبه ی بهتری را برای شما در نظر میگیرد! بنابراین یک طراحی سایت حرفه ای باید پارامترهای مورد نیاز کاربر را پوشش دهد که این پارامتر میتواند ماندگاری مخاطب شما در صفحات مختلف سایت باشد و در ضمن اگر طراحی سایت شخصی حرفه ای خوبی در صفحات (دسته بندی ها، مقالات، صفحات محصول و …. ) داشته باشید به راحتی می توانید کاری کنید که کاربران از صفحات مختلف سایت شما بازدید کنند و مهمترین موضوع در کسب و کار اینترنتی همین است که در سایت خود کارهایی را انجام دهید که هم به سئو سایت شما کمک کند و هم باعث افزایش فروش تجارت شما شود. برای راه اندازی سایت فروشگاهی خود، تنها دو راه دارید که در ادامه به شما خواهم گفت که استفاده از کدام مسیر برای شما ساده تر است.

طراحی سایت حرفه ای وردپرسطراحی سایت حرفه ای وردپرس

برای ایجاد یک وبسایت، دو راه برای شما وجود دارد، راه اول این است که طراحی سایت خود را به شرکت های معتبر بسپارید تا تمام پیچ و خم راه را برای شما پیاده سازی کنند و مطمئن باشید که طراحی و پیاده سازی یک وب سایت برای شما که تازه کار هستید بسیار سخت است، زیرا شما باید در این حوزه متخصص شوید. فقط ظاهر سایت اهمیتی ندارد، بلکه شما باید بتوانید دسته بندی های مختلف وبسایتتان را ( مانند محصولات، مقالات و پیشنهادات ویژه ) در مکان های مناسب قرار دهید که اگر چنین کاری را انجام ندهید، در این حوزه نمی توانید پولسازی کنید، زیرا شما باید سایتی کاربرپسند را طراحی کنید. می توانید از خدمات و پشتیبانی دوسایت استفاده کنید، برای اولین بار در ایران، سایتی را با کوله باری از تجربه برای شما پیاده سازی خواهیم کرد، برای در خواست پروژه، از قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشید.

راه دومی هم برای شما وجود دارد که با صد هزار تومان می توانید وب سایت خود را راه اندازی کنید، راه دوم برای شما کمی زمان بر است، اما اگر در کار خود مصمم باشید، می توانید با ابزارهای آماده، در ۱ هفته سایت خود را طراحی کنید، بنابراین برای طراحی سایت حرفه ای، باید از استراتژی های بسیار قدرتمندی استفاده کرد که به مرور در همین سایت به آن ها خواهیم پرداخت.

کدام راه برای من مناسب تر است؟

همانطور که در متن بالا برای شما توضیح دادم، هر کدام از این روش ها، دارای مزیت ها و معایبی هستند، اما اگر در انتخاب این دو راه، مردد هستید، می توانید از بخش ارتباط با ما سایت دوسایت، به صورت رایگان، مشاوره بگیرید، اما در حالت کلی اگر تجارت شما کوچک است و توانایی پرداخت هزینه های بالا را ندارید، می توانید خودتان، از افرادی کار آزموده کمک بگرید و سایت خود را به مرحله ای برسانید که به راحتی بتوانید از اینترنت کسب درآمد کنید.

طراحی سایت حرفه ایچگونه سایتی کاربرپسند طراحی کنیم؟

هنگامی که کاربر وارد سایت شما می شود، طراحی حرفه ای قالب سایت شما، باید احساس خوب را به مخاطبان سایت شما منتقل کند، در غیر اینصورت کاربر به راحتی از سایت شما خارج می شود که این موضوع به شدت بر روی سئو سایت وردپرس شما تاثیر منفی می گذارد.

بهترین طرح ها هیچگاه کهنه و قدیمی نشده و خارج از سبک و سیاق زمان خود قرار نخواهند گرفت. این طرح های کلاسیک اغلب تئوری های عمیقی در طراحی خود داشته و نکات مشخصی را پشتوانه خود دارند که به آنها کمک می کند که در طول زمان نو و جدید بمانند. برخی از این برندها مانند نایک و کوکاکولا، ویژگی های متعددی در رنگ، لوگو و سایر بخش های مربوط به طراحی خود دارند که آنها را در طول ده ها سال کاملا همگام با تغییراتی رخ داده، سرپا و قابل رقابت با سایرین نگه داشته است.

خوشبختانه این مفهوم ماندگاری و بدون تاریخ انقضا بودن چیزی است که شما می توانید برای تمامی پروژه های خود از آن بهره مند شوید. شاید توانید مانند بسیاری از برندهای برتری که از ایده های نخبگان در طراحی خود استفاده کرده اند  به شناخت بصری برسید اما می توانید مفاهیم زیبایی شناسی را به گونه ای به کار ببرید که طرح شما برای سالیان سال زنده و قابل استفاده باشد. در این مقاله به بیان نکاتی برای دستیابی به این ایده آل می پردازیم.

  1. تمرکز خود را معطوف به محتوای مناسب کنید

ایجاد یک محتوای مناسب و قابل خواندن از رعایت استاندارهای نوشتاری شروع شده و به استفاده از تصاویر مناسب و همسو با متن ایجاد شده و شفافیت در ارسال پیام به مخاطب ختم خواهد شد. با اینکه نکات و مطالب بسیاری در مورد نحوه ایجاد یک محتوای خوب و مناسب وجود دارد، اما بهترین کار رعایت سادگی و خوانا و روان بودن متن است که کلید ایجاد محتوای مناسب است. این خوانا بودن علاوه بر نحوه نوشتار به ظواهر امر نیز اشاره دارد.

  • تایپوگرافی می بایست قابل خواندن بوده و اندازه مناسبی داشته باشد تا مخاطب را برای مرور آنچه نوشته شده به زحمت نیاندازد.
  • تصاویر می بایست کیفیت بالا و رزولوشن مناسب داشته و فهم آن ساده باشد. همانطور که تایپوگرافی می بایست خوانا باشد، تمام انواع المان های بصری استفاده شده نیز می بایست به خوبی قابل مشاهده باشند. از خود بپرسید آیا کاربر آنچه که تصویر به دنبالش است را درک کرده و استفاده از این تصویر با اهداف شما همخوانی دارد؟
  • طرح شما باید از ظاهر خوبی برخوردار باشد اما در عین حال باید پیامی را واضح و روشن و معنادار بیان کند. تصاویر، متون و فعالیت کاربران می بایست تجربه ای را ایجاد کند که کاربران از طریق آن به درک محتوای شده رسیده و خود را بخشی از طرح شما احساس کرده و اینگیجمنت را افزایش دهند. اگر بخش های مختلف با هم هماهنگی نداشته باشند، حتی یک طرح بسیار زیبا نیز با شکست مواجه خواهد شد.
  1. تعامل را وارد طراح خود کنید

هنگامی که در طراحی وب سایت خود تمامی المان های بصری را میگنجانید، کاربران تمایل زیادی به ایجاد تعامل و برقراری ارتباط با طرح شما خواهند داشت. به بیان دگیر، می بایست تجربه مجازی بصری مناسبی را برای کاربر ایجاد کنید. حتی تعامل های بسیار کوچک نیز طرح شما را حقیقی تر کرده و به پروژه طراحی سایت شما روح و شخصیت می بخشد.

هنگامی که در مورد المان های تعاملی طرح خود فکر میکنید، به خاطر داشته باشید که شما می بایست طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را به گونه ای انجام دهید که برای کاربر قابل استفاده و مفید باشد. ایجاد تعامل به این معنی است که شما چطور و از چه طریق داستانی را بیان کرده تا مخاطب را جذب کنید؛ به بیان دیگر نویگیشن هوشمندانه و فکر شده ای در این بخش دخیل است که از الگویی استفاده می کند تا کاربر را در طول طرح شما به حرکت درآورده و علاوه بر برطرف کردن نیاز وی، رضایت را نیز القا کند.

بنابراین می بایست هدفی را برای تعامل بصری خود در نظر گرفته و آن را تا حد امکان ساده کنید و اطمینان حاصل کنید که این سادگی برای ایجاد بیشترین تاثیر بر روی مخاطبتان با برنامه ریزیهای مربوط به محتوا همگام شده است.

  1. ایجاد مقیاس بصری

هر وب سایت نیازمند سلسله مراتبی از المان هاست؛ آیتم های بزرگ، متوسط و کوچک. هرکدام از این المان ها نیازمند جایگاهی در طرح به همراه فضاهای زیادی هستند که آن را از سایر بخش های نمایش بصری متمایز کند.

مقیاس بصری مناسب راهی را ایجاد می کند که از طریق آن می توان با نسبت مناسبی طراحی را انجام داده و المان را در جایگاه مناسب قرار داد؛ این المان ها انواع و اندازه های گوناگون را شامل می شوند. بنابراین، با انجام این کار همه چیز به نظر به صورت کاملا معقول در جای مناسب خود قرار خواهد گرفت. با انجام این فرآیند قیمت طراحی سایت شما به صورت طبیعی افزایش خواهد یافت. مقیاس مناسب جریانی را در الگوی طرح شما ایجاد خواهد کرد که شناخت آن برای کاربران آسان تر خواهد بود.

یکی از مهمترین انتخابهایی که شما انجام می دهید، استفاده از رنگ بندی های متفاوت، در قسمت های مختلف یک سایت است. برای طراحی حرفه ای قالب سایت ، شما باید در این حوزه به خوبی آموزش دیده باشید زیرا اگر شما خوب آموزش ندیده باشید،  رنگ های نامناسبی را برای بخش های مختلف سایت خود استفاده می  کنید که فقط همین موضوع، به تنهایی می تواند فرصت های بسیار عالی را برای کسب در آمد از اینترنت از شما بگیرد.

طراحی سایت فروشگاهیآموزش طراحی سایت حرفه ای با استفاده از تاثیر روانی رنگ ها

شما می توانید رنگهایی را انتخاب کنید که بتواند تأثیر روانی خوبی ، بر روی بازدیدکنندگان شما بگذارد، به عنوان مثال، قرمز به طور کلی به عنوان یک رنگ انرژی زا، مورد توجه قرار میگیرد، در حالی که آبی به معنای آرامش است.  برای درک بهتر این موضوع، رنگهایی را در یک وب سایت فروشگاه آنلاین اسباب بازی کودکان است را با رنگ هایی که در یک سایت شرکتی حقوقی استفاده می شود را در نظر بگیرید، احتمالا شما با رنگ های روشن و پرجنب و جوش برای مورد اول، و رنگ های ملایم را، مانند آبی و خاکستری برای مورد دوم، استفاده می کنید.

یکی از عوامل مهمی که در بازاریابی اینترنتی تاثیر فوق العاده ای دارد، رنگ بندی سایت است! اگر بدانید که رنگ بندی سایت چقدر می تواند در فروش شما تاثیر بگذارد، قطعا طراحی سایت حرفه ای خود را به افرادی ماهر می سپارید.

برای طراحی سایت حرفه ای رایگان لازم است که شما با انواع تکینک های طراحی رنگ بندی ، آشنا باشید، زیرا رنگ ها تاثیرات مستقیمی بر روی بروز عواطف انسان ها دارد، پس به راحتی می توان به این موضوع پی برد که استفاده ی بیش از حد از رنگ های بسیار زیاد در طراحی حرفه ای قالب سایت ، نتایج معکوسی را برای شما به همراه خواهد داشت و سایت شما کاربر پسند، نخواهد بود.

گذاشتن باسخ