09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل فرآیندی پیچیده و دارای مراحل مختلفی است. بدون پشتیبانی تیمی شامل مهندسین نرم‌افزار و تولیدکنندگان محتوا، امکان ایجاد یک سایت موفق وجود ندارد.

محتوای یک سایت هتل چگونه باشد؟

پیش از طراحی سایت هتل بهتر است بدانید چیزی که سایت شما را در مقابل چشم مشتری قرار می‌دهد، محتواست. مشتریان یک هتل غالباً از افراد شهرها و کشورهای دیگر هستند. به احتمال زیاد، این افراد پیش از انجام سفر، در اینترنت به جستجو می‌پردازند تا اطلاعات هر چه بیشتری در مورد مقصد خود بیابند. قطعا در این بین به دنبال اطلاعات مربوط به هتل‌ها هم خواهند بود. در اینجاست که محتوا به کمک وب سایت هتل شما می‌‌آید.

محتوا موجب می‌شود که وب سایت هتل در نتایج جستجو بیشتر دیده شود و در نتیجه، شانس جذب مشتری بالاتر برود. پس از این دیده شدن است که سایر قابلیت‌های وب سایت شما وارد عمل می‌شوند. اگر وب سایت شما ظاهری مناسب داشته باشد، رابط کاربری آن راحت باشد و اطلاعات خوبی به مشتری بدهد، مشتری تمایل بیشتری برای اقامت در هتل شما خواهد داشت و نام هتل شما را به ذهن خواهد سپرد. حال اگر قابلیت رزرو اتاق و پاسخگویی آنلاین را هم بیفزایید، آنگاه می‌توانید امید داشته باشید که درجا بازدیدکننده به مشتری تبدیل شده و آنلاین پرداخت نماید.

طراحی سایت هتل

طراحی سایت دو زبانه

لازم به ذکر نیست که هتل‌های بین‌المللی و مراکزی که میزبان مهمانان خارجی هستند، باید سایتی دوزبانه داشته باشند. سایت این گونه مراکز باید در سطح جهانی باشد و انتظارات یک مشتری خارجی را برآورده سازد.

طراحی وب سایت هتل همانند تولید هر محصول نرم‌افزاری، فرآیندی پیچیده است و دارای مراحل مختلفی است. بدون پشتیبانی تیمی متخصص شامل مهندسین نرم‌افزار، تحلیل‌گران سیستم، گرافیست‌ها و تولیدکنندگان محتوا، امکان ایجاد یک وب سایت موفق وجود ندارد. افراد این تیم در ابتدا باید با برگزاری جلسات مختلف و مشاهده محیط کاری شما، نیازمندی‌های شما را استخراج کرده و برنامه جامعی برای طراحی سایت هتل شما تهیه می‌کنند. سپس افراد تیم تولید وارد عمل می‌شوند. این تیم گرافیک و کدهای مورد نیاز شما را تولید می‌کنند. در نهایت تیم تولید محتوا وارد عمل شده و با تزریق محتوای مناسب، سایت شما را زنده و فعال می‌کند. تمامی این مراحل باید با مدیریت قوی همراه باشد. در غیر اینصورت، به نتیجه مطلوب دست نخواهید یافت. در این میان، کار تیم تولید محتوا اهمیت زیادی دارد. اینکه تا چه حد وب سایت هتل شما دیده شود، بستگی به کیفیت محتوای تولیدی دارد. زیبایی سایت به تنهایی کافی نیست. پیاده‌سازی انواع قابلیت‌های پیچیده، برای سایت شما بازدید نمی‌آورد.

ضرورت طراحی سایت هتل

حتماً می‌دانید که اگر صاحب یک هتل یا کاروانسرا هستید، طراحی سایت هتل برای شما ضروری است. برای جذب مشتری و تبلیغات مؤثر، چه راهی بهتر و مقرون به صرفه‌تر از ایجاد یک وب سایت وجود دارد؟ اما باید بدانید که داشتن یک وب سایت ساده که فقط به معرفی هتل شما بپردازد، کافی نیست. وب سایت‌تان باید همانند یک آهنربا برای شما مشتری جذب کند.

مشتری آنلاین، گزینه‌های فراوانی پیش روی خود دارد. بنابراین اگر وب سایت شما در نگاه اول، مشتری را جذب نکند، خیلی راحت به سراغ گزینه بعدی خواهد رفت.

مهم‌ترین مسأله برای وب سایت یک هتل، دیده شدن است. وب سایت شما باید هر چه بیشتر دیده شود. در این راستا، تولید محتوای مناسب اهمیت زیادی می‌یابد.

مسأله مهم دیگر، داشتن ظاهری زیبا و چشم‌نواز، در کنار رابط کاربری آسان است. در نهایت چیزی که وب سایت هتل شما را متمایز می‌کند، قابلیت‌های داینامیکی است که با برنامه‌نویسی به آن افزوده می‌شود. قابلیت‌هایی مانند رزرو اتاق، شخصی سازی سرویس به مشتریان، پاسخگویی آنلاین و غیره.

چرا طراحی سایت هتل؟

2

اهمیت سایت برای شبکه های اجتماعی

حضور شما در فضای مجازی را به یک خانه تشبیه کنیم، آنگاه طراحی سایت هتل اسکلت و شالوده خانه است و شبکه‌های اجتماعی، نمای بیرونی آن. اهمیت شبکه‌های اجتماعی در تبلیغات آنلاین بر هیچ کس پوشیده نیست ولی حضور در شبکه‌های اجتماعی بدون داشتن وب سایت، همانند ساخت خانه بدون شالوده است.

4

تبدیل بازدیدکننده به مشتری

طراحی سایت هتل با قابلیت رزرو اتاق، این فرصت را فراهم می‌آورد که شما بازدیدکننده را به مشتری تبدیل کنید و با از بین بردن محدودیت‌های زمانی و مکانی، فروش خود را افزایش دهید. استفاده از سایر وب سایت‌های تجمیع‌کننده هم می‌تواند برای دستیابی به این هدف مؤثر باشد ولی طراحی یک وب سایت، شما را از آن‌ها هم بی‌نیاز خواهد کرد.

1

لزوم طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل همانند داشتن خانه شخصی است. زمانی یک وب سایت ویژه هتل خودتان طراحی می‌کنید، همه چیز در کنترل خودتان است. به هر شکلی می‌توانید هتل خود را معرفی کنید. در دنیای امروز، اینترنت یکی از مهم‌ترین منابع اطلاعاتی و خرید شده است. پس حضورتان در این فضا به شکلی که دلخواهتان است، الزامی است.

3

برندسازی با وب سایت

همه مدیران از اهمیت برندسازی آگاه هستند. طراحی سایت هتل با محتوای غنی، کمک بزرگی در جهت برندسازی هتل شما خواهد کرد. زمانی که مشتری با جستجوهای متنوع و از کانال‌های مختلف، نام سایت شما را ببیند، آرام آرام این نام در ذهنش نقش خواهد بست و در انتخاب بیشتر آن را مد نظر خواهد داشت.

به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت هتل تان، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم همراه شما هستیم. این کار هم در جلب نظر مشتری تاثیرگذار است و هم رتبه طراحی سایت هتل شما را در نتایج جستجوی گوگل ارتقا می دهد.

 تجربه کاربری خوب

طراحی سایت هتل شما باید به گونه ای باشد که افراد از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کنند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت هتل، می تواند بر روی میزان رضایت او از خدمات شما نیز تاثیر بگذارد.

طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت هتل، جلب نظر جامعه و همراه کردن آن با خودتان است. طراحی سایت هتل به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,000,000

تومان

کاملا واکنشگرا (رسپانسیو)
جزئیات
مدیریت محتوای وردپرس

طراحی سایت هزینه است یا سرمایه گذاری؟

اولین اصل داشتن یک کسب و کار موفق، مدیریت هزینه‌ است. یک مدیر خوب باید پیش از هزینه هر یک ریال، از میزان بازگشت سرمایه آن مطمئن باشد. شما هم حتماً به عنوان یک مدیر باهوش، این سؤال را دارید که برای قیمت طراحی سایت هتل چقدر باید هزینه کرد و این هزینه ارزشش را دارد یا خیر؟ در اینجا چند دلیل ذکر می‌کنیم که چرا طراحی سایت هتل نه تنها صرف هزینه اضافی نیست، بلکه یک سرمایه‌گذاری طولانی مدت است:

1. رقبای شما حضور دارند، پس شما هم باید باشید. همین یک دلیل کافی است که طراحی سایت هتل را ضروری کند. رقبای شما در فضای مجازی حضور دارند. اگر امروز حضور نداشته باشند، به زودی وارد خواهند شد. برای عقب نماندن از رقابت، باید هر چه سریعتر اقدام کنید.

2.طراحی سایت هتل، یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های تبلیغات است. به نسبت سایر راه‌های تبلیغات، همانند بیلبوردها، آگهی در روزنامه و … ، حضور در فضای مجازی هزینه کمتری دارد. ضمن اینکه محیط هم دست خودتان است و به هر شکلی که بخواهید می‌توانید هتل‌تان را معرفی کنید.

3.طراحی سایت هتل حرفه‌ای به تقویت برند شما کمک می‌کند. زمانی که بازدیدکنندگان سایت حرفه‌ای شما را ببینند، در خواهند یافت که شما برای کسب و کار و مشتریانتان ارزش قائل هستید. القای چنین حسی، موجب رضایت مشتری خواهد شد، که نتیجه بلند مدت آن، تقویت برند شماست.

4. با طراحی سایت هتل، امکان از بین بردن مرزهای زمانی و مکانی برای شما فراهم می‌شود. زمانی که سایت نداشته باشید، مشتری فقط از طریق تلفن یا حضور فیزیکی می‌تواند از امکانات هتل شما بهره ببرد. ولی با داشتن یک وب سایت، مشتری در هر زمان و هر مکان می‌تواند در هتل شما اتاق رزرو کند.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت هتل به صورت واکنشگرا راهی برای طراحی سایت هتل به گونه ای است که به سایز صفحه نمایشگر کاربر واکنش نشان دهد؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی نمایش داده شود؛ چه این سایت بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید.

امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت هتل هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی سایت هتل به صورت واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود. از همین رو، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک طراحی سایت هتل حرفه ای، واکنشگرا بودن آن است.

امکانات و ویژگی های وب سایت هتل

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
75%
ویدیو مارکتینگ
100%
تولید محتوا
100%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
100%
سایت هتل حرفه ای
1
معرفی هتل به همراه رزرو آنلاین اتاق
2
تولید ویدیو یا تور مجازی از هتل
3
افزایش رتبه در جستجوهای گوگل

چرا طراحی سایت هتل توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

در کل باید گفت که طراحی سایت هتل یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است که موجب افزایش مشتریان شما خواهد شد. سایت هتل به تقویت برند شما کمک فراوانی خواهد کرد. همچنین سایت برای هتل شما همانند یک ویترین شخصی‌سازی شده است که هر گونه بخواهید، می‌توانید آن را تزیین کنید.

علاوه بر این، سایت برای شبکه‌های اجتماعی شما یک پایگاه مستحکم خواهد بود. دستیابی به همه این مزایا منوط به اینست که کار طراحی سایت هتل خود را به یک تیم متخصص واگذار کنید. تیمی که بتواند در مرحله اول نیازهای شما را به خوبی شناسایی کند و سپس با بهره‌گیری از تیم برنامه‌نویسی قوی، به بهترین شکل آن را اجرا و پیاده‌سازی نماید.

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت به صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.