09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت وکلا

بیشتر افراد تا زمانی که با یک مشکل حقوقی و قضایی مواجه نشده‌اند، نه اطلاعات صحیحی از قوانین و مقررات کشور دارند و نه وکلای خوب را می‌شناسند.

یک اصل در مورد طراحی وبسایت هست که می‌گوید: نداشتن وبسایت بهتر از داشتن یک وبسایت بد است. این مسأله در مورد سایت وکلا هم صدق می‌کند. وکالت یک شغل سطح بالا است و دارای پرستیژ خاصی است. به هیچ عنوان قابل قبول نیست که سایت یک وکیل از هر نظری ضعیف و سطح پایین باشد. پیش از طراحی سایت وکلا باید سؤالات زیر را از خود بپرسید: 1- آیا سایت مورد بازدید مشتریان بالقوه قرار می‌گیرد؟ 2- آیا اطلاعاتی را که می‌خواهند از سایت دریافت می‌کنند؟ 3- آیا مشتریان بالقوه تحت تأثیر سایت قرار می‌گیرند؟ 4- آیا خودتان از سایت راضی هستید؟ اسم دامنه سایت در برندسازی شما تأثیر زیادی دارد. به جای استفاده از کلمات کلیشه‌ای باید از کلماتی استفاده کنید که برای شما برندسازی کنند و همچنین به خاطر سپردن آن برای مشتریان ساده باشد. از همه مهم‌تر آنکه نباید در طراحی سایت وکلا نسخه موبایل را فراموش کنید. امروزه بیشتر افراد وبگردی را بر روی موبایل انجام می‌دهند. به همین جهت طراحی سایتی که بر روی موبایل هم خوب نمایش داده شود بسیار مهم است.

طراحی سایت وکلا یکی از راه‌های پاسخگویی به این مشکل است. اگر یک وکیل باشید، حتماً از اهمیت تبلیغات اینترنتی و حضور در فضای مجازی آگاه هستید. در دنیای امروز هیچ چیزی به اندازه یک وبسایت حرفه‌ای به موفقیت افراد و کسب و کارها کمک نمی‌کند. مسأله اینجاست که به عنوان یک وکیل نمی‌توانید خیلی حضور فعالی در شبکه اجتماعی داشته باشید و تبلیغات حرفه خود را در آنجا انجام دهید. شبکه‌های اجتماعی بیشتر محل حضور جوانان و به هدف تفریح و سرگرمی است. هیچ کس دوست ندارد در شبکه‌های اجتماعی با مسائل جدی و خشک حقوقی روبرو شود. مخاطبان این شبکه‌ها هم اکثراً تمایل و انگیزه‌ای برای ورود به این مسائل ندارند. به همین دلیل، تنها گزینه طراحی سایت وکلا است. یعنی شما به عنوان وکیل باید سایتی داشته باشید که معرف شخصیت شما باشد. اطلاعات مناسب ارائه دهد و به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار کند. از دیگر ویژگی‌های این سایت، سئو قوی آن است. سایت باید برای کلیدواژه‌های مناسب با کارتان در صفحه اول گوگل قرار بگیرد و این میسر نیست مگر با بهره‌گیری از یک تیم طراحی سایت حرفه‌ای. روش سنتی تبلیغات، یعنی تبلیغات دهان به دهان، بسیار مؤثر و قوی است اما دامنه آن محدود می‌باشد و پس از مدتی کارایی خود را از دست می‌دهد. با طراحی سایت وکلا خود را در دنیای بیکران اینترنت مطرح کرده‌اید و شانس خود را برای جذب مشتری بالا برده‌اید.

بیشتر افراد تا زمانی که با یک مشکل حقوقی و قضایی مواجه نشده‌اند، نه اطلاعات صحیحی از قوانین و مقررات کشور دارند و نه وکلای خوب را می‌شناسند. به همین دلیل زمانی که پایشان به مراجع قضایی باز می‌شود، با سردرگمی و استرس زیادی روبرو می‌شوند. نمی‌دانند که رویه صحیح دادگاه چیست. به سراغ چه وکیلی باید بروند. آیا هر وکیلی توانایی به سرانجام رساندن هر پرونده‌ای را دارد؟ انواع تخصص‌های وکالت کدامند؟ برای یافتن پاسخ این پرسش‌ها بیشتر افراد به آزمون و خطا دست می‌زنند یا اینکه از دوستان و آشنایان خود کمک می‌گیرند. مشخص است که این دو روش نه جامع هستند و نه قابل اعتماد. در این شرایط هر کس که با یک وکیل کارآزموده دوست باشد موفق است. حال سؤال اینجاست که آیا اینترنت نمی‌تواند راه‌حلی برای رفع این مشکل ارائه دهد؟ اینترنتی که از بانکداری تا روابط اجتماعی و پیام‌رسانی را متحول کرده است، نمی‌تواند کمکی برای افرادی باشد که به مشکل قضایی برخورد می‌کنند؟ اگر جواب مثبت است، راه‌حل چیست؟ چه نفعی برای وکلا دارد؟ آیا آنها هم از مزیت خاصی بهره‌مند می‌شوند؟

چرا طراحی سایت وکلا؟!

2

حضور یک وکیل در فضای مجازی با محدودیت‌های زیادی روبروست.. شبکه اجتماعی فضای مناسبی برای تبلیغات یک وکیل نیست و طرح مسائل قضایی در این فضا با استقبال روبرو نمی‌شود. به همین دلیل تنها گزینه طراحی سایت وکلا است.

4

به عنوان یک وکیل، می‌توانید به صورت روزانه تجربیات خود را در طراحی سایت وکلا خود قرار دهید تا هم به اشتراک گذاری دانش شده باشد و هم با تولید محتوا، اعتماد تعداد بیشتری از مشتریان را جلب کرده باشید و بازدید سایت را بالا ببرید.

1

طراحی سایت وکلا یک تبلیغات بسیار خوب برای خود وکیل است. در دنیای امروز اینترنت یک رسانه قوی محسوب می‌شود و افراد وقت بسیار زیادی را در فضای مجازی می‌گذرانند. به همین دلیل حضور در این فضا برای هر فرد و هر کسب و کاری ضروری است.

3

افراد در هنگام رسیدگی به پرونده‌های قضایی دچار سردرگمی و اضطراب زیادی می‌شوند و معمولاً تجربه کافی در این زمینه ندارند. طراحی سایت وکلا می‌تواند به آشنایی سریعتر آنها با وکیل مناسب بیانجامد.

به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت وکلا ، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم در کنارتان هستیم. با این کار، طراحی سایت وکلا شما هم در جلب نظر مشتری موفق تر و هم رتبه سایت تان در صفحات جستجوی گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

تجربه کاربری خوب

طراحی سایت وکلا شما باید به گونه ای باشد که مشتری از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت وکلا شما، می تواند بر روی میزان رضایت او از محصولات شما نیز تاثیر بگذارد.

طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت وکلا ، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت وکلا به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,600,000

تومان

ارائه سورس وب سایت
ورود اطلاعات اولیه
هاست و دامنه رایگان

هزینه یا سرمایه گذاری!

یکی از اولین مسائلی که در طراحی سایت وکلا باید در نظر گرفته شود، نظم و ترتیب است. وکالت مبحث سنگینی است و برای افرادی که در این زمینه تخصص ندارند، سنگین‌تر هم می‌شود. مطمئن شوید که بازدیدکنندگان سایت شما به راحتی آنچه را که می‌خواهند می‌یابند. لینک‌ها باید کاملاً واضح و مشخص باشند و اطلاعات در قطعات کوچک به مشتری ارائه شود. بیشتر افرادی که به سایت شما مراجعه می‌کنند هیچ چیزی از حقوق نمی‌دانند. هدف از طراحی سایت وکلا آشنایی این افراد به صورت سازمان یافته و منظم با روند حقوقی است. یک وبسایت مرتب باید ناوبری مناسبی داشته باشد. افراد به دلایل زیادی به یک سایت وکلا سر می‌زنند. هر کدام از سرویس‌های سایت باید به شکل یک دکمه در صفحه اول مشخص باشند. بهترین طراحی سایت وکلا شامل یک صفحه اول است که کمی درباره وکیل و تخصص وی توضیح می‌دهد و سپس لیستی از سرویس‌هایی که سایت ارائه می‌دهد آورده شده باشد. باید احتمال خسته شدن و ترک کردن سایت به حداقل برسد. بهتر است از صفحه اول به صفحاتی که توضیحات بیشتری در مورد شرکت شما دارند لینک بدهید. مهم‌تر از همه اینست که راه‌های ارتباطی با شرکت شما در دسترس باشند و بازدیدکننده در هر نقطه از سایت، بلافاصله بتواند آنها را بیابد. افراد برای دریافت قیمت و توضیحات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت. آدرس دفتر کار، شماره تلفن و ایمیل خود را در معرض دید قرار دهید. نکته مهم دیگر در مورد طراحی سایت وکلا، ارائه اطلاعات در آن است. یک وبسایت وکلای خوب باید  اطلاعات مناسبی به مشتری ارائه بدهد. بازدیدکنندگان باید بدانند که شما حرفه‌ای هستید. اگر در چندین حوزه از حقوق دارای تجربه و تبحر هستید، باید آن را در وبسایتتان ذکر کنید. علاوه بر این باید بدانید که بسیاری از بازدیدکنندگان شما از زمینه‌های مختلف و کاربردشان اطلاعات کافی ندارند و بهتر است در صفحات جداگانه به توضیح آنها بپردازید. تولید محتوای قوی و مطمئن بهترین راه تبلیغ برای شما در فضای مجازی است. نکته مهم دیگر در طرای سایت وکلا، راحتی استفاده است. افرادی که به دنبال مسائل قضایی می‌گردند از فناوری‌های پیشرفته اینترنت اطلاعات کمی دارند. اگر هم در میان یک پرونده قضایی باشند، به اندازه کافی عصبانی و خسته هستند. زمانی که برای یافتن کمک به وبسایت شما می‌رسند، نباید بیشتر از این عصبی شوند و باید به راحتی بتوانند راه خود را بیابند. شاید مهم‌ترین نکته در طراحی سایت وکلا، بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو است. ابتدا باید کلمات کلیدی مناسب برای شما استخراج شوند. این کلمات کلیدی با توجه به مکان فعالیت شما و حوزه فعالیت شما باید تعیین شوند. سپس طراحی سایت باید به گونه‌ای باشد که سایت با این کلمات در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. مثلا اگر در شهر تهران هستید و حوزه تخصص شما وکالت پرونده‌های خانوادگی است، باید برای کلیدواژه‌هایی همچون وکیل خانواده در تهران، بهترین وکیل خانواده تهران و … سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که وب سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت وکلا به صورت واکنشگرا به این معنی است که وب سایت شما می تواند بر روی دستگاه هایی با صفحات نمایش با اندازه های مختلف، به درستی نمایش داده شود؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی دیده شود؛ چه این وب سایت وکلا بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی وب سایت وکلا هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی وب سایت وکلا واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود.

امکانات و ویژگی های سایت وکلا

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
75%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
90%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
100%
سایت وکلا حرفه ای
1
گرافیک جذاب و ظاهری مناسب با خدمات
2
دسترسی ساده به معرفی خدمات
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

چرا طراحی سایت وکلا توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

طراحی سایت وکلا بهترین راه برای افزایش تعداد مشتریان یک وکیل و مطرح شدن وی در ابعاد وسیع‌تر است. در حال حاضر تبلیغات در این حوزه به صورت دهان به دهان است و مشتریان از طریق دوستان و آشنایان وکلای خوب را پیدا می‌کنند و مسیر پرونده‌های قضایی را می‌یابند. در این شرایط، جای یک وبسایت وکالت خوب خالی است. امروزه اینترنت به همه جنبه‌های زندگی ما نفوذ کرده است و جا دارد که وکلا هم از این رسانه پرمخاطب بهره ببرند و آن را در جهت افزایش آگاهی عمومی و تبلیغ کسب و کار خود به کار ببندند. اما از طرفی طراحی سایت وکلا نیاز به دانش و تخصص ویژه‌ای دارد. مسائل مهم در این زمینه باید به دقت بررسی شوند و یک تیم حرفه‌ای باید طراحی سایت شما را بر عهده بگیرد. هر گونه اشتباه در طراحی رابط کاربری یا رعایت نکردن اصول سئو موجب هدر رفتن سرمایه شما و نتیجه نگرفتن از سایت می‌شود. پس بهتر است از همان ابتدا کار را به تیمی بسپارید که با طراحی سایت آشنایی کامل دارد و می‌تواند کلیه نیازهای شما را برطرف سازد. شرکت دوسنت افتخار دارد که طراحی هر گونه سایت وکلا را بر عده بگیرد. این شرکت با بهره‌گیری از کادری مجرب، بهترین محصول را به شما تحویل خواهد داد. تیم فنی شرکت دوسنت ابتدا به تحلیل دقیق نیازمندی‌ها شما می‌پردازد و سپس به دقت و با رعایت اصول استاندارد بین‌المللی، سایت شما را طراحی خواهد کرد. سایتی که از شرکت دوسنت دریافت می‌کنید هم معرف شخصیت حرفه‌ای شما خواهد بود و هم حجم زیادی مشتری برای شما به ارمغان خواهد آورد.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.