09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی به شما این امکان را می دهد که بدون واسطه با مخاطبان خود ارتباط گرفته و از موفقیت ها و توانایی هایتان در متن یک ساخت سایت شخصی خلاقانه صحبت کنید.

یکی از مزیت هایی که طراحی سایت شخصی برای شما ایجاد می کند، این است که در وب سایت شخصی تان، می‌توانید با توجه به ویژگی ‌های شخصی و شغلی خود، و با در نظر گرفتن سلیقه مخاطبان تان، از طراحی گرافیکی مناسب استفاده کنید. به عنوان یک شخص، طراحی سایت شخصی شما باید بتواند جنبه های مهم شخصیتی و حرفه ای شما را نشان بدهد و این کار باید هم در طراحی وب سایت و هم در زمینه تولید محتوای آن بروز پیدا کند. شاید یک دهه گذشته طراحی سایت شخصی چندان موضوعی مورد توجه و معمول نبود و تنها عده خاصی از سلبریتی ها به ساخت سایت شخصی روی می آوردند، اما امروزه بسیاری از افراد به این نتیجه رسیده اند که حتی برای پیشبرد اهداف کاری خود، گاهی نیاز دارند تا شخص خودشان را هم معرفی کنند. به همین جهت، ساخت سایت شخصی به یکی از حوزه های داغ و پر طرفدار طراحی بدل شده است. در واقع طراحی سایت شخصی ابزاری است که با آن می توانید خودتان را به عنوان یک حرفه ای در بازار شغلی تان معرفی کنید.

طراحی سایت شخصی

مردم دوست دارند که با سلبریتی های محبوبشان در ارتباط باشند و از دانسته ها و تجربیات آن ها استفاده کنند. افراد مهم همیشه مرکز توجه عموم بوده اند و عملکرد آن ها توسط جامعه رصد می شود. به علاوه متخصصان حرفه ای نیز همیشه برای معرفی خود نیاز به ابزاری قدرتمند دارند تا بتوانند در دنیای کسب و کار مستقل خود، فضایی برای ارائه ایده هایشان بیابند. به همین دلیل است که سلبریتی ها و سایر افرادی که در هر زمینه شغلی، مایل به معرفی شخص خودشان به جامعه هستند، به طراحی سایت شخصی روی آورده اند. از این دست می توان به مدیران شرکت ها یا حتی متخصصان مستقل اشاره کرد که برای پیشبرد هرچه بیشتر اهداف تجاری شان، نیاز به معرفی شخص خود و طراحی سایت شخصی دارند. امروزه اگر کسی نخواهد از قدرت اینترنت برای معرفی خود استفاده کند، بدون شک در این کار شکست خواهد خورد. طراحی سایت شخصی، ابزاری است که برای معرفی شخص شما به جامعه و بازار شغل تان به کار می رود. مزیت های غیر قابل انکار طراحی سایت شخصی، از راه های مختلفی می تواند به اشخاص کمک کند.

شاید دنیای وب را در یکی دو دهه گذشته به یاد داشته باشید. هنوز از شبکه‌ های اجتماعی به گستردگی امروز خبری نبود و آسان ‌ترین و در دسترس‌ ترین راه برای فعالیت در فضای مجازی وبلاگ بود. بعضی از وبلاگ‌ ها با­زدید بالایی داشتند و کامنت‌ های فراوانی می ‌گرفتند. البته هنوز هم وبلاگ‌ نویسی ادامه دارد، اما دنیای امروز اینترنت در سلطه طراحی سایت و حضور در شبکه های اجتماعی است. امروزه افراد بسیاری با فعالیت در شبکه‌ های اجتماعی، توانسته اند گرایشات تبلیغات آنلاین را تغییر دهند. واضح است که فارغ از اهمیت داشتن صفحه در شبکه های اجتماعی، برای کار حرفه‌ای، صرفا داشتن صفحاتی در شبکه‌های مجازی کافی نیست؛ امکاناتی هستند که این شبکه‌ ها نمی توانند در اختیار شما قرار ‌دهند. به عنوان یک شخص، با طراحی سایت شخصی امکانات بیشتری برای معرفی خودتان خواهید داشت. یکی از ارکان قدرت اشخاص این است که بتوانند خود را در جامعه بروز دهند و چه چیزی می تواند بیشتر از طراحی سایت شخصی، به شما قدرت ارائه خود را بدهد؟

چرا طراحی سایت شخصی؟!

2

طراحی سایت شخصی می تواند محدودیت های شبکه های اجتماعی شما را پوشش داده و جبران کند. برای موفقیت در هر حرفه ای، حضور در رسانه های مختلف ضروری است. اما ساخت سایت شخصی می تواند همه مزیت های این شبکه ها را تقویت کرده و از محتوای آن ها حمایت کند. وب سایت شخصی شما قادر است تا فعالیت های مجازی دیگرتان را تغذیه کرده و آن ها را با هم هماهنگ نگه دارد.

4

ساخت سایت شخصی می تواند حتی به عنوان یک تالار نمایش مدرن برای ارائه دستاوردهای شما به کار رود. می توانید با ثبت دستاوردهای شغلی و شخصی خود در طراحی سایت شخصی تان، یک مجموعه کامل از دانسته ها و پیشرفت هایتان را به نمایش بگذارید. مزیت این مجموعه نسبت به شبکه های مرسوم اجتماعی این است که در وب سایت شخصی تان تمامی دستاوردها را یک جا و به صورت پیوسته تری ارائه می دهید.

1

طراحی سایت شخصی این امکان را به شما می دهد که مطالب را براساس تقسیم‌ بندی‌ های مورد نظرتان به مخاطبان ارائه کنید. شما به عنوان یک شخص، باید بتوانید تشخیص دهید که با چه گروه از مخاطبانی طرف هستید و علاوه بر شناخت نیازهای این مخاطبان، باید بدانید که خودتان از آن ها چه انتظاری دارید. طراحی سایت شخصی امکان ایجاد چنین برآوردهایی را برای شما فراهم می کند.

3

ساخت سایت شخصی به افرادی که مهارت خاصی دارند و می خواهند به تازگی وارد فضای حرفه ای شوند، کمک بزرگی می کند. این افراد با طراحی سایت شخصی خود و استفاده از قدرت مانور فضای آنلاین، به سادگی جایگاه خود را در کنار حرفه ای های شغل خود تثبیت کرده و اعتماد جامعه و همتایان خود را با سادگی بیشتری به دست می آورند. مردم به کسانی که وب سایت دارند، بیشتر اعتماد می کنند.

به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت شخصی تان، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم همراه شما هستیم. این کار هم در جلب نظر مشتری تاثیرگذار است و هم رتبه ساخت سایت شخصی شما را در نتایج جستجوی گوگل ارتقا می دهد.

تجربه کاربری خوب

طراحی سایت شخصی شما باید به گونه ای باشد که افراد از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کنند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و ساخت سایت شخصی می تواند بر روی میزان رضایت او از خدمات شما نیز تاثیر بگذارد.

طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت شخصی، جلب نظر جامعه و همراه کردن آن با خودتان است. ساخت سایت شخصی به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,300,000

تومان

تحویل سورس سایت
دسترسی کامل مدیریت
طراحی رسپانسیو سایت

هزینه یا سرمایه گذاری!

افراد می توانند دلایل مختلفی برای طراحی سایت شخصی داشته باشند؛ برای مثال ورزشکاران یا هنرمندان معمولا برای این که به صورت راحت تری در دسترس جامعه باشند و پل های ارتباطی نزدیک تری را با مردم ایجاد کنند، به طراحی سایت شخصی دست می زنند. این در حالی است که برای مثال، یک گرافیست ممکن است برای نمایش آثار خود و به دست آوردن سفارش های شغلی بیشتر، از ساخت سایت شخصی استفاده کند. به هر حال هر دلیلی که برای طراحی سایت شخصی داشته باشید، مزیت عمده ای که داشتن وب سایت برای شما ایجاد می کند، این است که می توانید نظرات مردم را بدون واسطه دریافت کنید. به همین دلیل است که توصیه می شود حتما در ساخت سایت شخصی تان، قسمتی را برای ثبت نظرات کاربران ایجاد کنید. از این گذشته، با ساختن وبلاگ در ساخت سایت شخصی خود، می توانید ترافیک سایت تان را بالا ببرید که به ارتقای رتبه سایت در گوگل کمک می کند. هرچه رتبه سایت تان در صفحات نتایج جستجوی گوگل بالاتر برود، شانس دیده شدن وب سایت خود را بالاتر برده اید. به همین دلیل است که بهتر است که در ساخت سایت شخصی تان، تولید محتوا را به گروهی متخصص بسپارید تا با بهینه سازی محتواها، شانس دیده شدن شما توسط مخاطبان را افزایش دهند. اگر تنها مدت کوتاهی در دنیای مشاغل حرفه ای وارد شده باشید، حتما به خوبی می دانید که یکی از معیارهای موفقیت آینده یک کسب و کار و یک شخص، از روی تعداد افرادی سنجیده می شود که آن شخص را می بینند. هرچه خود را بیشتر و بهتر در دیدرس مخاطبان قرار دهید، شانس توسعه کاری تان را افزایش می دهید. موارد استفاده از ساخت سایت شخصی فراوان است؛ پزشکان از متدها و تکنیک‌ های درمانی‌ شان می‌ نویسند و مهندسان نمونه‌ هایی از پروژه ‌هایشان را روی وب سایت خود قرار می‌ دهند. استادان دانشگاه و پژوهشگران می توانند با طراحی سایت شخصی، مقاله‌ها و یافته‌ های خود را روی سایت شان قرار دهند یا درباره سمینار و همایش هایشان اطلاع رسانی کنند. واقعیت این است که در دنیای اینترنتی امروز، اگر بخواهید نسبت به حضور مجازی خود تعلل کرده و اهمیت آن را انکار کنید، قطعا شانس موفقیت خود را با خطر شکست معاوضه کرده اید. در دنیایی که بیشترین ساعات افراد در فضای مجازی می گذرد و برای جستجوی هر چیزی از اینترنت به عنوان مرجع استفاده می کنند؛ چنانچه نتوانید با مخاطب در ارتباط بمانید، شکست شما قطعی است. ساخت سایت شخصی مانند هر روش تبلیغاتی دیگری، یک سرمایه گذاری بزرگ برای موفقیت های آینده به شمار می رود با این تفاوت که طراحی وب سایت، یک ابزار دائمی و قدرتمند را برای معرفی خود و دستاوردهایتان برای شما فراهم می کند؛ ابزاری که شاید هیچ روش تبلیغاتی دیگری حداقل تا دو سه دهه آینده، نمی تواند جای آن را بگیرد. همچنین می توانید قیمت طراحی سایت خود را میتوانید بر اساس نیاز بصورت آنلاین مدیریت کنید.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت شخصی به صورت واکنشگرا راهی برای ساخت سایت شخصی به گونه ای است که به سایز صفحه نمایشگر کاربر واکنش نشان دهد؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی نمایش داده شود؛ چه این سایت بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت شخصی هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، ساخت سایت شخصی به صورت واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود. از همین رو، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک ساخت سایت شخصی حرفه ای، واکنشگرا بودن آن است.

امکانات و ویژگی های وب سایت شخصی

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
10%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
100%
ایمیل مارکتینگ
20%
سئو
100%
سایت شخصی حرفه ای
1
گرافیک جذاب و ظاهری زیبا
2
معرفی نمونه کارهای شخصی و درج علایق
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

چرا طراحی سایت شخصی توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

جویای شهرت باشید یا شناخته‌ شده، جویای کار باشید یا متخصص، داشتن ‌سایت شخصی برای بهبود روند اهداف تان کمک فراوانی به شما خواهد کرد. اما فقط طراحی سایت شخصی کافی نیست؛ شما باید سایت خود را به ‌روز نگه داشته و به طور مداوم اطلاعات جدید از فعالیت ‌ها و پروژه ‌هایتان روی سایت قرار بدهید و از همه مهم ‌تر به فکر دیده ‌شدن سایت تان باشید. این که ساخت سایت شخصی شما در دید مخاطبان هدف تان چگونه است، سوالی است که باید در فواصل زمانی مختلف، از خودتان داشته باشید. امروزه تعداد بسیار زیادی از اشخاص، به سمت طراحی سایت شخصی رفته اند و اگر می خواهید در بین این تعداد سایت شخصی، وب سایت شما خودنمایی کرده و چشم مخاطبان هدف را به خود جلب کند، باید بتوانید با طراحی سایت شخصی خلاقانه، بر رقبای خود مسلط شوید. حتما در ساخت سایت شخصی خود، فضایی رابه معرفی شخصیت خودتان اختصاص دهید؛ قرار دادن نکاتی مثل علایق و تفکرات شخصی، سبک زندگی، اهداف و بلندپروازی ها، موفقیت ها و شکست ها و در مجموع هر چیزی که بتواند شما را بهتر و بیشتر به مردم معرفی کند، تا جایی که با زندگی خصوصی شما مغایرت نداشته باشد، باعث می شود که مخاطب از سرزدن به سایت و خواندن این نکات، به نوعی احساس تعلق خاطر کرده و تجربه خوبی از تماشای طراحی سایت شخصی شما به دست آورد. هرچه تجربه کاربری سایت تان را بالاتر ببرید، ترافیک سایت بالاتر رفته و باز هم قادر خواهید بود که شانس دیده شدن خود را افزایش دهید. به یاد داشته باشید که ساخت سایت شخصی شما بدون رسیدگی مداوم قادر به ارائه صددرصد قدرت خود در جذب مخاطب نیست. به علاوه بررسی و آنالیز سایت از جوانب مختلف هم ابزار دیگری است که در پیشبرد اهداف حرفه ای تان به شما کمک می کند.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت به صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.