09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت انتشارات – طراحی سایت نشریات

طراحی سایت انتشارات شاخه ای جدیدتر از طراحی وب سایت است که با توجه به تقویت جایگاه اینترنت در زندگی افراد، اهمیت ویژه ای پیدا کرده است.

موتورهای جستجوی گوگل به سادگی می توانند وجود و یا عدم وجود ارتباط بین محتواهای مختلف سایت را تشخیص دهند و به واسطه آن ها شما را جریمه کرده و رتبه سایت تان را در گوگل تنزل دهند. طراحی وب سایت انتشارات شما باید تا جای ممکن ساده باشد. مخاطب باید بتواند اطلاعات مورد نیازش را به سادگی پیدا کند. هرچه دسترسی ها در سایت انتشارات شما ساده تر طراحی شده باشند، قدرت بالاتری برای جذب و نگهداری مخاطب دارند. مخاطب باید بتواند اطلاعات مورد نیازش را به سادگی پیدا کند. طراحان حرفه ای به خوبی از معیارهای روز موتورهای جستجو و گرایش های گرافیکی روز دنیا باخبر هستند و می توانند به شما در طراحی سایت انتشارات حرفه ای و خلاقانه کمک کنند. طراحی سایت انتشارات از اقداماتی است که می تواند ابزاری قدرتمند در تبلیغات چند دهه آینده شما باشد.

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات در واقع شاخه ای جدیدتر از طراحی وب سایت است که به تازگی اهمیت آن برای طراحان وب سایت و صاحبان انتشارات روشن شده است و در کنار تبلیغات سنتی مانند چاپ و طراحی بنر و چاپ استند و روش های دیگر، طراحی سایت انتشارات و تبلیغات اینترنتی جایگاه ویژه ای دارد. طراحی سایت انتشارات می تواند به معرفی تولیدات شما کمک کند. می توانید به راحتی لیست کتاب های تازه منتشر شده را به روز رسانی کرده و تغییرات مورد نیاز را اعمال کنید. طراحی سایت انتشارات از این جهت مزیت بسیار زیادی بر تبلیغات آفلاین دارد که هزینه به روز رسانی آن بسیار پایین تر از هزینه طراحی و چاپ ابزار تبلیغات آفلاین مانند بنر و فلکسی است. تا جایی که می توانید از قرار دادن کلمات و محتوای بی ارتباط در سایت تان خودداری کنید.

اینترنت از زمان پیدایش خود و به ویژه طی یک دهه اخیر، توانسته است در همه جنبه های زندگی افراد وارد شود. به ویژه که در چند سال اخیر با رشد هرچه بیشتر شبکه های اجتماعی و استفاده طولانی مدت افراد از اینترنت در طول روز، به نظر می رسد که میزان مطالعه افراد به شیوه سنتی کمتر شده و بیشتر مطالعات به سمت اینترنتی شدن پیش می روند. از همین رو است که بسیاری از افراد از کتاب های الکترونیکی استفاده می کنند تا بتوانند در طول مسیر رفت و آمدهایشان مطالعه کنند. به همین دلیل است که بسیاری از انتشارات، به سمت طراحی سایت رفته اند. طراحی سایت انتشارات تا کنون به نشرهای بسیاری کمک کرده است تا بتوانند از سویی کتاب ها و محتواهای منتشر شده خود را بهتر تبلیغ کرده و در دیدرس مخاطب اینترنتی قرار بگیرند و از سوی دیگر به سمت فروش و ارسال آنلاین کتاب، و یا حتی فروش کتاب الکترونیکی بروند.

چرا طراحی سایت انتشارات؟!

2

اعتمادسازی و ایجاد ارتباط با مخاطب: وقتی مخاطب انتشارات شما را به خوبی بشناسد و به آن حس خوبی داشته باشد، با علاقه بیشتری نسبت به استفاده از محصولات شما روی می آورد. به همین دلیل در طراحی سایت انتشارات تان بهتر است تمامی ابعاد زمینه کاری و ویژگی های انتشارات خود را بیان کنید. وقتی از خود و پرسنل همکارتان صحبت می کنید و اطلاعات جانبی را در اختیار مخاطبان قرار می دهید، در واقع اعتماد آن ها را نسبت به خودتان افزایش می دهید.

4

برندسازی: یکی از کارهایی که طراحی سایت انتشارات شما برایتان انجام می دهد، این است که برند شما را در ذهن مخاطبان پررنگ تر می کند. یکی از مباحثی که در بخش تبلیغات به آن توجه ویژه ای می شود، برندسازی و شناساندن برند به مخاطب است به طوری که طراحی سایت انتشارات شما، جایگاه شما را در ذهن مخاطبان تثبیت کرده و آن ها را مجاب می کند تا برای خرید هر یک از محصولات انتشاراتی، ابتدا به سایت شما سر بزنند.

1

استفاده از پتانسیل مخاطب آنلاین: در شرایطی که بسیاری از افراد بیشتر زمان خود را در دنیای مجازی می گذرانند، همه کسب و کارها از جمله انتشارات نیاز به طراحی سایت دارند. طراحی سایت انتشارات می تواند لذت مطالعه را با جذابیت زندگی مدرن همراه کند. به علاوه با استفاده از فضای آنلاین، شما می توانید به سادگی و در زمان های طولانی تری از روز با مخاطب خود در تماس بوده و به شیوه ای خلاقانه، محصولات خود را به مخاطبان معرفی کنید.

3

تشکیل هویت مجازی: توجه داشته باشید که سایت انتشارات شما، هویت مجازی و شناسنامه اینترنتی شماست؛ پس باید از صحت و به روز بودن اطلاعاتی که در طراحی سایت انتشارات خود قرار می دهید، اطمینان داشته باشید. اهمیت به روز بودن مطالب در این است که هم مخاطب را بهتر جذب و با خود همراه خواهید کرد و هم حساسیت موتورهای جستجو را نسبت به خودتان افزایش خواهید داد. طراحی سایت انتشارات شما باید به خوبی شما را معرفی کند.

 
به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت انتشارات تان، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم در کنارتان هستیم. با این کار، طراحی سایت شما هم در جلب نظر مشتری موفق تر خواهد بود و هم رتبه سایت تان در صفحات گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

 
تجربه کاربری خوب

طراحی سایت انتشارات شما باید به گونه ای باشد که مشتری از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت انتشارات شما، می تواند بر روی میزان رضایت او از محصولات شما نیز تاثیر بگذارد.

 
طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت انتشارات، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت انتشارات به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,000,000

تومان

کاملا واکنشگرا (رسپانسیو)
جزئیات
مدیریت محتوای وردپرس

هزینه یا سرمایه گذاری!

طراحی سایت انتشارات مهم ترین ابزار معرفی کارتان در دنیای اینترنت است که به معنی جذب مخاطب و همراه نگه داشتن او است. هرچه مخاطب با نام و خدمات شما بیشتر در ارتباط باشد، برای استفاده از محصولات و خدمات مشابه، شما را در اولویت بالاتری نسبت به رقیبان تان قرار می دهد. به خصوص وقتی طراحی سایت انتشارات خود را در کنار فعالیت و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی انجام می دهید، باعث می شوید که مخاطب نام شما را در بازه های زمانی طولانی تری در طی روز مشاهده کرده و به این ترتیب شما را به یاد بسپارد. از سوی دیگر هرچه جذابیت و ایده های خلاقانه در طراحی سایت انتشارات شما بهتر استفاده شوند، باعث می شود که تجربه کاربری در طراحی سایت انتشارات شما افزایش یافته و مخاطب حس بهتری نسبت به سایت و انتشارات شما داشته باشد. آمار و مطالعات نشان داده اند که اگر مخاطب از سرزدن به سایت شما حس خوبی به دست آورد، احتمال این که با شما همراه مانده و از خدمات شما استفاده کند، افزایش می یابد. پس اطمینان حاصل کنید که انرژی کافی را در طراحی سایت انتشارات خود به کار بگیرید تا بیشترین تاثیرگذاری ممکن را داشته باشید. با توجه به این که روز به روز همه جنبه های زندگی افراد به سمت اینترنتی شدن پیش می رود و از آن جا که اینترنت و به خصوص جستجوهای گوگل به یکی از مراجع مهم و مورد اعتماد در زندگی افراد از همه افشار جامعه بدل شده است، اهمیت حضور یافتن در فضای آنلاین افزایش می یابد. به همین دلیل است که اهمیت قرار گرفتن در رتبه های اول جستجوهای گوگل، روز به روز برای کسب و کارهای مختلف و به ویژه برای افرادی که به دنبال طراحی سایت انتشارات خود هستند، بیش از پیش مشخص می شود. اما شاید مهم ترین نکته در طراحی سایت انتشارات، تشخیص درست کلمات کلیدی و پیاده کردن بهینه سازی سایت برمبنای این کلمات کلیدی باشد. بسیاری از وب سایت ها به دلیل عدم تشخیص درست این کلمات است که در رتبه بندی گوگل جایگاه مناسبی پیدا نمی کنند. به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم در طراحی سایت انتشارات خود، برای تشخیص کلمات کلیدی از گروه های متخصص طراحی سایت و سئو بهره بگیرید. طراحی سایت انتشارات شما باید به گونه ای باشد که بتواند تمامی زمینه های کاری شما را پوشش دهد. تا جایی که می توانید در معرفی زمینه های فعالیت و تولیدات مختلف خود با شفافیت صحبت کنید. هیچ وقت از ارائه توضیح کامل درباره فعالیت هایتان نترسید؛ هرچه شناخت مخاطب را نسبت به خودتان بالاتر ببرید، اعتماد و وفاداری او را نسبت به خودتان افزایش داده اید.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت انتشارات به صورت واکنشگرا راهی برای طراحی سایت، به گونه ای است که به سایز صفحه نمایشگر کاربر واکنش نشان دهد؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر دهد تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی با اندازه های مختلف، به درستی نمایش داده شود؛ چه این طراحی سایت انتشارات بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر (مثل موبایل به جای لپ تاپ یا تبلت) روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت انتشارات هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی سایت به صورت واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی سایت انتشارات تبدیل شود. از همین رو، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک طراحی سایت انتشارات حرفه ای، طراحی واکنشگرای آن است.

امکانات و ویژگی های وب سایت انتشارات

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
75%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
90%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
100%
سایت  انتشارات حرفه ای
1
ارائه توضیحات کافی از کتاب ها به همراه نقد و نظرات
2
دسته بندی کتاب ها بر اساس موضوع
3
افزایش رتبه در جستجوهای گوگل

چرا طراحی سایت انتشارات توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

اما در پایان بهتر است به چند نکته اشاره کنیم؛ نخست این که طراحی سایت انتشارات شما باید تا جای ممکن ساده باشد. مخاطب باید بتواند اطلاعات مورد نیازش را به سادگی پیدا کند. هرچه دسترسی ها در سایت انتشارات شما ساده تر طراحی شده باشند، قدرت بالاتری برای جذب و نگهداری مخاطب دارند. همچنین طراحی سایت انتشارات شما باید جامع بوده و کلیه اطلاعات لازم درباره محصولات تان را به مخاطب ارائه دهد. بهتر است اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کامل کتاب ها را اعم از شناسنامه کتاب و حتی یک چکیده کوتاه از کتاب ذکر کنید. حتی می توانید در طراحی سایت انتشارات خود، فضایی را برای ارائه چند صفحه ابتدایی کتاب و حتی نظرات منتقدین و سایر مخاطبان در اختیار مخاطب قرار دهید تا بتواند راحت تر تصمیم بگیرد. به تجربه کاربری توجه کنید! همان طور که در بالا هم گفته شد، تجربه و حسی که کاربر از سرزدن به سایت شما به دست می آورد، در همراه ماندن او با شما موثر است. این کار را می توانید با به کار بردن عکس ها و ویدیوهای با کیفیت در طراحی سایت انتشارات خود انجام دهید. تا می توانید در معرفی کامل مجموعه تان وقت بگذارید. برای این کار در طراحی سایت انتشارات تان فضایی را برای صفحه “درباره ما” در نظر بگیرید. حتی می توانید در صورتی که رویداد و یا رونمایی خاصی برای هر یک محصولات تان برگزار می کنید، اخبار، عکس ها یا حتی ویدیوهای مربوط به رویداد را در سایت قرار دهید. هدف طراحی سایت انتشارات برای شما همراه کردن مخاطب است. وقتی مخاطب با سایت شما احساس صمیمیت کند، امکان تبدیل شدن او از یک بازدید کننده به مشتری افزایش می یابد. در پایان این که به خوبی از فضای “وبلاگ” سایت تان استفاده کنید. در طراحی سایت انتشارات مخصوص خودتان بهتر است که از ابزار اطلاع رسانی به مخاطبان استفاده کنید و این اطلاع رسانی را می توانید بر عهده وبلاگ سایت تان بگذارید.

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت به صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.