09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

دلایل استفاده از وردپرس

بسیاری از برندهای معروف دنیا امروزه از قالب وردپرس استفاده می کنند و هیچگونه محدودیتی برای استفاده از آن ندارند مانند گوگل، فیس بوک، سونی، لینکدین و ...

اغلب افرادی که تازه شروع به یادگیری طراحی سایت کرده اند، می پرسند که چرا باید از وردپرس استفاده کنند. اغلب افراد فکر می کنند که وردپرس یک سایتی است که فقط برای بلاگ نوشتن مناسب می باشد. اگرچه این مساله درگذشته درست بوده است اما امروزه وردپرس را به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا یا همان CMS استفاده می کنند. امروز برای تبدیل سایت های استاتیک به داینامیک از وردپرس استفاده می شود. برای همین به غیر از خاصیت بلاگ، دارای ویژگی ها و المان هایی دیگری است که می توان به راحتی آن را در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی استفاده کرد.

یکی از بهترین مزیت های وردپرس، قابل انعطاف پذیر بودن آن در رابطه با همه چیز می باشد. همین مساله باعث شده است که وردپرس را به یکی از محبوب ترین فریم ورک ها در ساخت سایت شود که حدود 22.5 درصد سایت ها را شامل می شود.

بسیاری از برندهای معروف دنیا امروزه از قالب وردپرس اختصاصی خودشان استفاده می کنند و هیچگونه محدودیتی هم برای استفاده از آن ندارند مانند گوگل، فیس بوک، سونی، لینکدین، دیزنی، سی ان ان و غیره از وردپرس برای سایت خود استفاده می کنند.

وردپرس یک نرم افزاری رایگان و اپن سورس است و هر کسی به راحتی می تواند آن را دانلود و نصب نماید. البته قالب های پولی آن هم نیز وجود دارد که کاملا اختصاصی است. شما می توانید هر نوع وب سایت را با این قالب ایجاد نمایید. ولی در پیش فاکتور طراحی سایت هیچ شرکتی بیان نمی کند که از وردپرس برای ساخت سایت شما استفاده کرده است.

در حال حاضر حدود حداقل 31هزار پلاگین و 2600 قالب وردپرس در دنیا وجود دارد که همه به صورت رایگان می توانند از آن استفاده کنند. برای اجرای آن تنها چیزی که نیازدارید یک دامنه و هاستینگ وردپرس می باشد.

24 بهمن 1395

دیدگاه های این مقاله