09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران موجب بهرهمندی کسب و کار شما از مزایای تبلیغات اینترنتی میشود. بخش مهمی از تبیلغات اینترنتی در موتورهای جستجو انجام میشود

شاید فکر کنید که هر چه سایت را پیچیده‌تر بسازید و عناصر مختلفی در آن وجود داشته باشد، بهتر است. به هیچ وجه اینطور نیست. یک اصل پایه در طراحی سایت، کاربرمحوری است. کاربر باید بلافاصله بتواند آنچه را که می‌خواهد بیابد. به این فکر کنید که مشتری شما در زمان ورود به سایت به دنبال چه چیزهایی است؟ آنها را در اولویت نمایش قرار دهید. حتی بهتر است مشتری را به آنجا که باید برود هدایت کنید. نگران نمایش عکس‌های زیبایی که از رستورانتان تهیه کردید نباشید. سبک‌های طراحی جدید در وب این امکان را فراهم آورده‌اند که عکس‌های باکیفیتی را در پس‌زمینه وب سایت قرار دهیم. به طوری که هم محتوای اصلی در معرض دید مشتری باشد و هم عکس‌ها توجه وی را جلب نمایند. در حال حاضر، اینترنت بیش از همیشه به موبایل وابسته است. شاید به عنوان یک صاحب رستوران این نکته را ندانید که هفتاد درصد ترافیک اینترنت از موبایل است. خیلی مهم است که سایت شما بر روی موبایل هم ظاهر خوبی داشته باشد. البته این کار به راحتی ممکن نیست و دلیل آن هم تنوع دستگاه‌های تلفن همراه است. هر گاه اقدام به طراحی سایت می‌کنید، مطمئن شوید که سایت شما به خوبی بر روی گوشی همراه نمایش داده می‌شود.

بلکه چنین سایتی باید به مشتریان احتمالی بخشی از تجربه‌ای که در رستوران کسب خواهند کرد را هم منتقل نماید. هر وب سایت رستورانی خوب باید دارای صفحات اصلی و مهمی همچون صفحه خانه، درباره ما، منو و تماس با ما باشد. بدون وجود این صفحات هیچ وب سایتی کامل نیست. یکی دیگر از عناصر اصلی وب سایت رستوران ، وجود بخشی برای نمایش نظرات مثبت مشتریان است، چیزی که در وب سایت‌های انگلیسی زبان تحت عنوان testimonials وجود دارد که به معنی شواهد و مدارک است. یعنی شواهد و مدارکی که از زبان مشتریان پیشین بیان می‌شود و تأییدکننده کیفیت کار شماست. ترکیب بهینه وب سایت با شبکه‌های اجتماعی هم یک نکته بسیار مهم در طراحی سایت رستوران است. از تمام ویژگی‌های غذا، فقط می‌توان شکل آن را در فضای مجازی منتقل کرد. به همین در زمینه تبلیغات یک رستوران، عکس اهمیت زیادی دارد. شبکه‌های اجتماعی محبوب در کشور ما هم برای به اشتراک‌گذاری عکس بسیار مناسب هستند. شبکه اجتماعی اینستاگرام در این زمینه محبوبیت زیادی دارد. طراحی سایت رستوران باید به گونه‌ای باشد که مدیریت شبکه‌های اجتماعی را آسان کند و ضمن به روز رسانی وب سایت، بتوان شبکه اجتماعی اینستاگرام را هم به روز کرد. نکته مهم دیگر در طراحی سایت رستوران ، سادگی آن است.

برای یک رستوران هیچ تبلیغی بهتر از یک ظرف غذای خوشبو، زیبا و خوش طعم نیست. کیفیت غذای رستوران شما حرف اول و آخر را می‌زند. ولی این موضوع به این معنی نیست که شما به طراحی سایت رستوران نیازی ندارید. درست برعکس، هر چه کیفیت کار شما بالاتر باشد و از یکتا بودن خدمتی که به مشتریان عرضه می‌کنید مطمئن‌تر باشید، باید بیشتر بلندگوهای تبلیغاتی را به راه بیاندازید و از هر کانالی برای برندسازی و معرفی سرویس خود استفاده کنید. سرویس‌های خوب باید خوب هم تبلیغ شوند. هیچ استراتژی تبلیغاتی هم بدون در نظر گرفتن اینترنت، سئو و شبکه‌های اجتماعی ارزشی ندارد. در حال حاضر اینترنت و شبکه‌های اجتماعی جزء ابزارهای اصلی برندسازی کسب و کارها محسوب می‌شوند. رستوران‌ها هم ازین قاعده مستثنی نیستند. در صورتی که می‌خواهید از پتانسیل واقعی رستوران خود بهره ببرید، باید اقدام به طراحی سایت رستوران زیبا و شیک بکنید. سایتی که اشتهای مشتریان را برانگیزد و به خوبی معرف برند رستوران شما باشد. مشتریان بیشتر به سایت‌هایی علاقه دارند که آنها را درگیر کند و اطلاعات مفیدی به آنها بدهد. هدف از طراحی سایت رستوران تنها افزایش آگاهی مشتریان از وجود شما نیست.

چرا طراحی سایت رستوران؟!

2

طراحی سایت رستوران گامی مهم در جهت برندسازی شماست. سایت برای شما همانند یک پایگاه مستحکم در فضای مجازی است. شما می‌توانید سایت را دقیقاً مطابق با استراتژی برندسازی خود طراحی کنید. طیف رنگ، فونت، چینش، عکس‌ها و سایر موارد در سایت تحت کنترل شماست و به راحتی می‌توانید به دلخواه آنها را تغییر دهید.

4

در طراحی سایت رستوران شما می‌توانید قابلیت رزرو را پیاده‌سازی نمایید به طوری که مشتری از سایت شما بتواند خرید انجام دهد یا برای زمانی خاص رزرو کند. هم‌چنین وجود منو با قیمت بر روی سایت به مشتری کمک می‌کند که بهتر برای حضور در رستوران شما برنامه‌ریزی کرده و در نتیجه میزان وفاداری وی افزایش می‌یابد.

1

طراحی سایت رستوران موجب بهره‌مندی کسب و کار شما از مزایای تبلیغات اینترنتی می‌شود. بخش مهمی از تبیلغات اینترنتی در موتورهای جستجو انجام می‌شود و ربطی به شبکه‌های اجتماعی ندارد. رستوران شما هم باید بخشی از حجم زیاد جستجوهایی که به صورت روزانه در موتورهای جستجو انجام می‌شود را به خود اختصاص دهد. ضمن اینکه با طراحی یک سایت دوزبانه می‌توانید از مزایای گردشگری الکترونیکی هم بهره‌مند شوید.

3

با طراحی سایت رستوران می‌توانید مدیریت شبکه‌های اجتماعی را به صورت بهینه‌تری انجام دهید. قطعاً در استراتژی تبلیغات شما، حضور در چندین شبکه اجتماعی قرار دارد و شاید تا کنون متوجه شده‌اید که به روز رسانی تمامی این شبکه‌ها کار دشواری است. پنل مدیریتی سایت این امکان را به شما می‌دهد که همزمان تمام شبکه‌های اجتماعی را به روز کنید.

به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت رستوران ، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم در کنارتان هستیم. با این کار، طراحی سایت رستوران شما هم در جلب نظر مشتری موفق تر و هم رتبه سایت تان در صفحات جستجوی گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

تجربه کاربری خوب

طراحی سایت رستوران شما باید به گونه ای باشد که مشتری از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت رستوران شما، می تواند بر روی میزان رضایت او از محصولات شما نیز تاثیر بگذارد.

طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت رستوران ، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت رستوران به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,600,000

تومان

ارائه سورس وب سایت
ورود اطلاعات اولیه
هاست و دامنه رایگان

هزینه یا سرمایه گذاری!

بدون شک طراحی سایت رستوران یک سرمایه‌گذاری پرسود است، به ویژه برای رستوران‌های بزرگ و سرشناس. موفقیت در دنیای رقابت امروز بدون تبلیغات مؤثر و برندسازی، میسر نیست. یک کسب و کار موفق باید مرتباً از کانال‌های تبلیغات جدید استفاده کند و خود را به روز نگه دارد. در حال حاضر بیشتر رستوران‌ها برای تبلیغ اقدام به پخش تراکت، چاپ آگهی در روزنامه و … می‌کنند و از قدرت رسانه اینترنت غافل هستند. برخی از رستوران‌ها در شبکه‌های اجتماعی حضور دارند و به این صورت از تبلیغات اینترنتی استفاده می‌کنند که البته خیلی هم خوب است اما این دسته هم از یکی از مهم‌ترین کانال‌های تبلیغات اینترنتی غفلت کرده‌اند و آن هم موتور جستجو است. روزانه حجم بسیار زیادی جستجو در موتورهای جستجو انجام می‌شود و افراد نسل جوان به صورت مداوم برای یافتن نیازهای خود در اینترنت جستجو می‌کنند. این قابلیت بازیابی اطلاعات که در وب وجود دارد، در شبکه‌های اجتماعی نیست. به همین دلیل برخی اوقات صدای شما در شبکه‌های اجتماعی گم می‌شود یا اینکه نمی‌توانید از بیشترین پتانسیل تبلیغاتی خود استفاده کنید. هم اکنون گوگل را باز کنید و عباراتی همانند بهترین رستوران تهران یا بهترین رستوران سنتی تهران را جستجو کنید. یا حتی نام یکی از محله‌های تهران را ببرید. گوگل ده گزینه به شما نمایش می‌دهد. تصور کنید که سایت شما یکی ازین ده گزینه باشد. یک سایت که با سرعت بالایی لود می‌شود، ظاهر زیبایی دارد و اطلاعات کافی در اختیار مشتری قرار می‌دهد. حال خود را جای مشتری بگذارید که این سایت شما را می‌بیند. متوجه می‌شوید که مشتری بسیار راغب‌تر است که به رستوران شما رجوع کند و احتمال اینکه نام رستوران شما در یادش بماند بیشتر است. مزیت مهم دیگر طراحی سایت رستوران ، دوزبانه کردن آن است. توریست‌های خارجی برای یافتن بهترین امکانات شهری در اینترنت جستجو می‌کنند. در اینجاست که سایت شما باید در صفحه اول باشد و مشتری خارجی را به سایت شما جذب کند. تنها ازین طریق است که می‌توانید از مزایای گردشگری الکترونیکی بهره‌مند شوید و درآمد خود را افزایش دهید. علاوه بر اینها، می‌توانید اطلاعات غذاها و منوی خود را بر روی سایت قرار دهید. با این کار، مشتری با آمادگی ذهنی بالاتری وارد رستوران شما خواهد شد و همیشه می‌تواند از قبل برای حضور در رستوران شما برنامه‌ریزی کند. حاصل این امر افزایش رضایت و وفاداری مشتری است و این همان چیزی است که تمامی کسب و کارها به دنبال آن هستند. برای آن دسته از رستوران‌ها که بیرون‌بر هستند یا قابلیت رزرو قبلی دارند، طراحی سایت یکی از ایده‌آل‌ترین گزینه‌هاست. در سایت این رستوران‌ها باید قابلیت رزرو و پرداخت آنلاین وجود داشته باشد تا مشتری بتواند در هر زمان و هر مکان، با آرامش خاطر از رستوران شما خرید کند. کلیه این موارد مؤید آنست که یک رستوران موفق به یک سایت حرفه‌ای نیاز دارد و باید در کنار سایر روش‌های برندسازی و تبلیغات، حضور در فضای مجازی را هم در نظر داشته باشد.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که وب سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت رستوران به صورت واکنشگرا به اینمعنی است که وب سایت شرکت شما می تواند بر روی دستگاه هایی با صفحات نمایش با اندازه های مختلف، به درستی نمایش داده شود؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی دیده شود؛ چه این وب سایت رستوران بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت رستوران هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی سایت رستوران واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود.

امکانات و ویژگی های وب سایت رستوران

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
75%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
90%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
100%
سایت رستوران حرفه ای
1
گرافیک جذاب و ظاهری مناسب
2
سفارش و رزرو آنلاین
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

چرا طراحی سایت رستوران توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

طراحی سایت رستوران باید جزء عناصر اصلی تبلیغات هر رستورانی باشد. هزینه‌ای که برای طراحی سایت رستوران پرداخت می‌شود، در قبال سود حاصل از آن ناچیز است. مدیران رستوران‌ها باید توجه داشته باشند که برندسازی و تبلیغات بدون حضور در فضای مجازی ناقص است و حضور در فضای مجازی بدون داشتن یک وبسایت ممکن نیست. وبسایت پایگاه اصلی حضور شما در فضای مجازی است و به هر شکلی که بخواهید می‌توانید آن را بیارایید. این یک مزیت مهم وبسایت است که در شبکه‌های اجتماعی پیدا نمی‌شود. در طراحی سایت رستوران ، بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو، عکس‌های زیبا، راحتی کاربری و ارائه اطلاعات کامل اهمیت زیادی دارند. به همین دلیل است که باید طراحی سایت رستوران خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید. شرکت دوسنت مفتخر است که آمادگی خود را برای طراحی انواع وبسایت‌ها از جمله سایت‌های رستورانی اعلام دارد. ما با سابقه طولانی که در طراحی سایت داریم، محصولی به شما تحویل خواهیم داد که بالاترین کیفیت را داشته باشد و رضایت شما را از هر نظر جلب نماید.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.