هزینه و نکات طراحی وب سایت برای شرکت ها

نکاتی که باید در طراحی سایت شرکتی رعایت کنید.
نکات طراحی وب سایت برای شرکت ها

اینترنت به سرعت و با جهش های بلند در حال رشد و پیشرفت است و امروزه به دلیل گستردگی و تنوع فعالیت های افراد و بنگاه های کوچک و بزرگ اقتصادی و طیف بسیار متنوع کالاها و خدمات قابل ارائه به افراد و گروه های مختلف، لزوم اجرا و پیاده سازی یک پایگاه اطلاع رسانی بر بستر وب ( طراحی سایت برای شرکت ) که همواره قابل دسترس همگان باشد، بیش از پیش نمایان شده است.

هر ساله تعداد افرادی که در فضای سایبری به دنبال پاسخ سوالات خود و یافتن راه حال مشکلات و مسائل خود رو به افزایش است؛ در همین راستا وب سایت ها ابزارهایی هستند که تنها با اتصال به شبکه گستره جهانی تمام افراد را در تمام نقاط جهان به یکدیگر متصل می سازند. شبکه ای که به واسطه آن افراد تنها با یک کلیک در اقصی نقاط دنیا از کسب و کار یکدیگر و نقاط ضعف و قوت آن مطلع می شوند.

از طرفی روند رو به رشد استفاده از اینترنت از سوی کاربران نیز مزید بر علت شده است تا کسب و کارها بیش از پیش از طراحی سایت شرکتی به عنوان ابزاری برای معرفی خود استفاده کنند. یعنی کسانی که می خواهند به طور ساده تری زندگی کرده و اطلاعات خود را به سرعت به دست آورند و بنابراین کیفیت زندگی خود را به واسطه استفاده از فضای اینترنت افزایش دهند.

نکات طراحی وب سایت برای شرکت ها - طراحی سایت شرکتی حرفه ایهدف اینکه یک وب سایت برای شرکت خود طراحی کنیم، چیست؟

هدف شما از راه اندازی یک وب سایت خاص چیست؟ آیا به دنبال افزایش فروش هستید؟ آیا هدف شما اطلاع رسانی است؟ و یا فقط به عنوان نشانه ای برای حضور آنلاین خود قصد در طراحی سایت دارید؟ مهمترین هدفی که هر وب سایت شرکتی دنبال میکند در واقع معرفی یک کسب و کار است. معرفی خدمات یکی از مسائلی است که در دنیا تقاضای بالایی داشته و هرکسب و کاری برای زندگی در دنیا نیاز به آن دارد. کسب و کاری که شاید کوچک و دور از دسترس دیگران باشد اما به وسیله وب سایت خود مورد توجه طیف گسترده ای از کاربران قرار خواهد گرفت. اگر شما در مرحله ای هستید که می خواهید کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید و به دنبال یافتن حلی برای طراحی سایت آموزشی خود به شیوه ای نوین و قابل توجه همگان هستید، این مقاله به شما کمک می کند.

باید بدانید که با پیاده سازی یک وب سایت مرزهای جغرافیایی شکسته خواهد شد و افراد، دیگر محدودیت زمانی و مکانی برای دیده شدن کسب و کارشان را نخواهند داشت. الگوهای وب سایتهای شرکتی راه های مناسبی هستند که از طریق آنها بتوانید بدون نگرانی در مورد نکات و زوایای تکنیکی، وب سایت مناسب خود را خلق کنید. الگوهای مختلف موجود در سایتهای گوناگون ارائه شده امتیازات و اختیارات گوناگونی به شما می دهد که می توانید با هزینه های کمی به صورت یک برنامه نویس با دانش متوسط الگوی مناسب خود را کاستوم کرده و بسازید.

روانشناسی طراحی وب سایت در جهان به شدت دسته کم گرفته شده است . طراحان به این نکته توجه کمتری نشان می دهند غافل از آن که هرچه بیشتر روی این مسئله تمرکز کنند بازدیدکننده بیشتری نیز خواهند داشت. بازدید کننده بیشتر ، بهبود در سئو سایت و بهینه سازی سایت را به همراه خواهد داشت. البته نمی توان پیچیدگی استفاده از اصول روانی را انکار کرد اما بهره گیری از این اصول نتیجه ای مطلوب خواهد داشت.

طراحی سایت حرفه ای شرکتیچرا باید به فکر طراحی وب سایت برای شرکت خود باشیم؟!

ساده ترین جواب این است که برند، خدمات و کسب و کار خودتان را معرفی کنید. صاحبان کسب و کار از هزینه های هنگفت تبلیغاتی رسانه ای و در سطح شهری با خبرند. طراحی یک وب سایت در فضای مجازی کم هزینه ترین راه معرفی کسب و کارتان به مردم جهانست. ممکن است در ابتدای طراحی متحمل هزینه هایی شوید. اما بدانید که در بلند مدت این هزینه در برابر برخی هزینه های تبلیغاتی سرسام آور، بسیار ناچیز خواهد بود. نکته دیگر اینکه، حتی اگر از روش های بازاریابی سنتی هم استفاده می کنید، در نهایت مشتریان شما به سایت کسب و کار شما سر می زنند. صحت و سقم ادعاهای شما توسط عملکرد، محتوا و ظاهر سایت شرکت تان تایید و یا تکذیب می شود.

از طرف دیگر بسیاری از افراد قبل از اینکه تصمیم به خرید بگیرند و قصد استفاده از خدمات و محصولاتی را داشته باشند، آن را در دنیای اینترنت جستجو می کنند. کالاهای مشابه را با هم مقایسه می کنند. کیفیت و قیمت ها را می سنجند. خود شما بارها این کار را کرده اید. کمی فکرکنید! همین موضوع آنقدر منطقی هست که باعث ایجاد انگیزه بیشتر جهت پیاده سازی یک سایت شرکتی بهینه شده با رعایت اصول و قواعد می شود. درواقع، کسب و کار ها با طراحی سایت های شرکتی خاص خود، یک هدف کلی و مهم، یعنی اعتمادسازی و تقویت برند خود را دنبال می کنند.

برند شما باید حس اطمینان در مخاطب ایجاد کند. بخشی از این اعتماد سازی وابسته ی کیفیت خدمات و بخش دیگر آن مدیون رابط کاربری و تجربی، ظاهر و محتوای مناسب و بروز رسانی مداوم سایت شرکت شماست. وب سایت شرکتی شما مانند سایر وب سایت ها بوده و تنها جزئیات و استثناهایی دارند. می بایست وب سایت خود را طوری شخصی سازی کنید که نه تنها برای بچه های آن سن بلکه برای والدین آنها نیز جذاب و قابل استفاده باشد. از طرف دیگر، اگر میخواهید افراد بیشتری از موسسه آموزش عالی شما استقبال کنند، وب سایت شما می بایست از المان های طراحی برخوردار باشد که بتواند به طور جدی تمام اقشار فعال در این رنج سنی جوانان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد و دکتری و حتی بالاتر و اساتید را جذب کند.

 

نکات طراحی وب سایت برای شرکت هانکاتی که باید در زمینه اصول طراحی وب سایت برای شرکت ها بدانید

در ادامه نکات مهمی در طراحی سایت شرکتی مورد بررسی قرار می‌گیرد که توجه به آن برای تمامی کاربران حرفه ای و مبتدی لازم است. به عنوان یک طراح سایت باید کاری کنید که بازدید کننده در نگاه اول به کاربر همیشگی سایت شما تبدیل شود. در زیر تعدادی از نکات مهم در طراحی سایت را به شما معرفی کرده ایم.

 1. انتخاب دامنه : سعی کنید برای وب سایت خود نامی انتخاب کنید که کاربران بتوانند به راحتی به خاطر بسپارند.
 2. سرویس هاستینگ : فضای هست مورد نیاز را از شرکت های معتبر تهیه نمایید.
 3. تکنولوژی : زبانی که قصد داریم طراحی سایت را به آن تکنولوژی راه اندازی کنیم را انتخاب می کنیم.
 4. انتخاب هدف : هدف از وب سایتمان را بسته به اینکه زمینه فعالیت شرکتی، فروشگاهی و … باشه رو مشخص می کنیم.
 5. طرح و رنگ بندی : سعی کنید طرح و رنگ بندی مناسبی برای سایتتان انتخاب کنید چرا که بیشترین تاثیر را بر روی کاربر این مورد خواهد گذاشت.
 6. نقشه سایت : نقشه سایت و فلوچارت واضحی برای سایت خود رسم کنید.
 7. محتوا : سعی کنید محتوای مناسب برای وب سایتتان تهیه کنید. کلیدواژه هایی که برای مطالب استفاده می کنید سعی کنید به صورت درستی انتخاب کنید.
 8. مخاطبان : شما باید ارزیابی صحیحی از گروه مخاطبان سایت خود داشته باشید و سایت را برای آنها بهینه کنید.
 9. تبلیغات : سعی کنید از تبلیغات زیاد در سایت استفاده ننمایید. تبلیغات زیاد باعث اذیت کاربران شده و در نهایت باعث کاهش بازدید سایتتان خواهد  گردید.
 10. پنجره های پاپ آپ : سعی کنید از پنجره های پاپ آپ در سایتتان استفاده نکنید. آمار نشان می دهند که بیش از  09 درصد کاربران بدون خواندن محتوای این صفحات آنها را می بندند.
 11. طراحی جذاب : طراحی ساده ولی حرفه ای برای وب سایت خود در نظر بگیرید.
 12. دکمه ها : سعی کنید در طراحی صفحات خود از دکمه های جذاب و با استایل جدید استفاده نمایید. بدون شک کاربران توجه بیشتری به باتن ها نسبت به لینک های معمولی خواهند کرد.
 13. پس زمینه : هر چقدر می توانید سعی کنید از طرح ساده تری برای پس زمینه سایتتان استفاده نمایید.
 14. تصاویر :  سعی کنید از تصاویر با کیفیت ولی با حجم کم استفاده کنید. تصاویر را در صفحاتتان تکرار نکنید. فراموش نکنید استفاده نکردن از تصاویر خیلی بهتر از استفاده از تصاویر بی ربط و بی کیفیت می باشد.
 15. ناوبری آسان : هر چقدر که می توانید سعی کنید همه چیز در ساتتان در  دسترس باشد. از منوهای پیچیده و تودرتو استفاده نکنید.
 16. منحصر به فرد : سعی کنید هم از لحاظ محتوا و هم از لحاظ ظاهری وب ساتتان منحصر به فرد باشد. کپی کردن از سایت های دیگر به اعتبار آن ها خواهد افزود.
 17. به‌روز : سعی کنید از همه لحاظ به‌روز باشید.
 18. سازمان‌دهی : سایت های موفق از سیستم جستجوی کاربردی و ساده بهره می‌برند. هر چقدر می توانید سیستم جستجوی هوشمندانه‌تری برای سایتتان بسازید.
 19. سازگاری : سعی کنید وب سایتتان در هیچ کدوم از مرورگرا مشکلی در نمایش نداشته باشد. از استفاده ازالمان‌های متحرک اضافی در سایت اجتناب کنید.
 20. وضوح صفحه : سعی کنید طراحی ریسپانسیو برای سایتتان در نظر بگیرید در این صورت سایتتان در هر دستگاهی با هر اندازه ای به درستی نمایش داده خواهد شد. در صورتی که سایتتان فاقد این قابلیت هست برای رفع این مشکل می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. برای این منظور از صفحه تماس با ما اقدام کنید.
 21. شبکه های اجتماعی : استفاده از شبکه‌های اجتماعی تاثیر بسیار زیادی بر آمار سایتتان خواهد گذاشت. امکان اشتراک گذاری برای مطالبتان را فراموش نکنید!
 22. تایپوگرافی : سعی کنید از فونت ساده و زیبا مثلا فونت یکان در سایت خود استفاده نمایید. استفاده از چند فونت در سایت زمان بارگزاری سایت را بالا برده و تاثیر منفی در سئوی سایت شما خواهد داشت.
 23. ثبت نام : چنانچه سایتتان فروشگاهی نیست به هیچ وجه ثبت نام در سایتتان را برای استفاده از امکانات موجود، اجباری نکنید.
 24. تجزیه و تحلیل : هر روز سایت خود را چک کنید، آمار بازدید سایت را بررسی نمایید و با برنامه ریزی مناسب تلاش کنید تا سایتتان روند رو به رشدی داشته باشد.
 25. امنیت : سعی کنید حس اعتماد و امنیت را در کاربران خود را بوجور بیاورید در غیر این صورت کاربران پس از ترک صفحه به سایت شما برنخواهند گشت.
 26. فوتر : فوتر سایت شاید بی اهمیت به نظر آید ولی تجربه نشان داده است فوترهایی که به صورت جذاب و استاندارد طراحی شده اند توانسته اند نظر کاربران زیادی را جلب نمایند.

 

نکات طراحی وب سایت برای شرکت هانکات طراحی گرافیکی سایت شرکتی

طراحی گرافیکی و شکل ظاهری سایت شرکتی از نظر مشتریان و کاربران سایت بسیار مهم است. نکاتی که می بایست در طراحی گرافیک به آن توجه کنید:

 1. از طیف رنگی و رنگبندی مناسب برای سایت شرکتی استفاده کنید.
 2. در طرح گرافیکی سادگی را مدنظر قرار دهید, هر چه سایت شلوغ تر باشد گیج کننده تر است.
 3. قدرت شرکت را می توان در طراحی گرافیکی سایت مشاهده کرد.
 4. حتما روانشناسی رنگها را مطالعه کنید و نسبت به انتخاب طیف رنگ از آن کمک بگیرید.
 5. می توانید از شکل لوگو شرکت نیز در طراحی گرافیکی بهره بگیرید تا لوگو شما در ذهن کاربر حک شود.

نکات طراحی وب سایت برای شرکت ها - سئو و بهینه سازی در طراحی وب سایت شرکتیسئو و بهینه سازی در طراحی وب سایت شرکتی

یکی از مهمترین خواسته های مشتریان در هنگام طراحی سایت، سئو و بهینه سازی آن است. متاسفانه بسیاری از مشتریان به درستی معنی و اصول سئو سازی سایت را نمی دانند و تنها این را می دانند که با سئو کردن سایت بر روی کلمه کلیدی مورد نظر خود در گوگل دیده خواهند شد. نمی توان گفت این طرز فکر اشتباه است اما می توان گفت که کامل و درست نیست. سئو سازی سایت به زبان ساده عبارت است از انجام اصول و قواعدی در کدنویسی و بروزرسانی های سایت که موجب افزایش رتبه کلمات کلیدی یک سایت می شود.

سئو و بهینه سازی یعنی ساخت و ایجاد مطالب و لینک های مناسب برای موتور های جستجو مانند گوگل. بخشی از اصول سئو توسط طراح سایت در هنگام شروع قرارداد از طراحی گرافیک تا کدنویسی و راه اندازی سایت انجام می شود و بخشی دیگر توسط پشتیبان سایت و نویسنده که با رعایت قوانین توسط هر دو سایت می تواند بر روی هر تعداد کلمه کلیدی بهترین جایگاه را در گوگل کسب کند. بطور معمول پس از راه اندازی سایت, صاحبان کسب و کار زمان کافی برای انجام بروزرسانی های آن را ندارند که خوشبختانه گروه طراحی آوا با داشتن نویسندگان مجرب و پشتیبانان سایت این مشکل را نیز حل کرده است.

وب سایت های شرکتی نیاز دارند که تا حد امکان اطلاعاتی را فراهم آورند؛ محتوا در بسیاری از شرکت های ارائه دهنده خدمات به همراه طراحی ارائه شده و بنابراین با این روش قیمت طراحی سایت شما افزایش خواهد یافت. همچنین می توانید در بخشی از وب سایت شما خدماتی برای دانلود منابع مورد نیازی ارائه دهید که به افراد کمک میکند تا فرم های مربوطه را به راحتی یافته و پیش از ثبت نام آنها را تکمیل و ارسال کنند.

در آخرین نکته می بایست گفت که، اطمینان حاصل کنید که مدیاهایی را به طراحی وب سایت شرکتی خود اضافه کرده اید که نشان دهنده انتظاری است که مردم می بایست از شما داشته باشند. برای مثال، اگر صاحب خدماتی هستید، پیشنهاد می شود که ویدئوهایی کوتاه با جزئیات تهیه کنید. علاوه بر اینکه شما می بایست تصاویری از امکانات خود را در سایت داشته باشید که به کاربران آینده تان دیدی در مورد خدماتی که در آینده قصد ارائه آن را دارید بدهید. علاوه بر این می توانید یک قدم به جلوتر نیز حرکت کرده و عناصر تعاملی مانند گزینه چت برای حل کردن مشکلات و پاسخ به سوالات احتمالی دانشجویان در هنگام ثبت نام را ترتیب دهید.

سفارش طراحی سایت شرکتی

اگر تصمیم به طراحی سایت شرکتی برای کسب و کار خود گرفتید, پیش از شروع با گروه طراحی دوسایت تماس بگیرید تا با نحوه کار دقیق تر و بهتر آشنا شوید. هزینه های طراحی سایت و زمان آن را نیز می توانید از طریق پل های ارتباطی ما به وسیله شماره های تماس پشتیبانی دریافت نمایید. همچنین با ورود به صفحه تعرفه های طراحی سایت می توانید اطلاعاتی در خصوص طراحی و راه اندازی وب سایت کسب نمایید.

گذاشتن باسخ