09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

معرفی هشت وب سایت موفق گردشگری

معرفی هشت وب سایت موفق گردشگری که بیشترین بازدید ها را داشته اند، از میان همه به معرفی هشت وب سایت موفق گردشگری پرداخته ایم که پیشنهادات جالبی دارند.

پس از مقاله های اهمیت گردشگری آنلاین ، و سپس مقاله بهترین اپلیکیشن های سفر در سال 2016 به انتخاب گاردین ، در این قسمت اگر می خواهید بدانید که به کجا بروید؟ چگونه به آنجا سفر کنید؟ اقامت شما کجا باشد؟ و یا حتی چه مقدار هزینه کنید، در در وب سایت های پیشنهادی زیر جستجو کنید تا پاسخی برای سوالات خود دریابید.

 

Gogobot

توصیف این وب سایت کمی دشوار است، در واقع یک نوع فیسبوک مختص به سفر است. شما به راحتی می توانید با مروری بر سفرها و نقدهای دیگران برنامه سفر خود را مهیا کنید. اما ارزشمندترین نکته این وب سایت همانند گروه های گردشگری آنلاین پیشنهادات و پاسخ های دیگران به سوالات شما است برای اینکه دچار خطاهای آنها در مقاصد گردشگری مختلف نشوید.

www.gogobot.com

In Your Pocket

سرگرم کننده و در عین حال صادق، ، این وب سایت راهنمای شما در شهرهای مختلف خواهد بود. بیش از صد شهر اروپایی در این وب سایت کاملا معرفی شده اند و تمامی جاذبه های گردشگری آنها و اطلاعات ضروری آنها بیان شده اند.

همه چیز به خوبی برنامه ریزی شده است،  در طراحی سایت گردشگری ، این مورد دقت فراوانی شده است و و کاملا کاربرپسند است. و همچنین بسیاری از قسمت ها نیز به همراه ویدئوهایی مرتبط از یوتیوب می باشد.

www.inyourpocket.com

Eater

این وب سایت را به تمام شکموهایی که قصد سفر به ایالت متحده آمریکا دارند، پیشنهاد می کنیم. شما می توانید از طریق آن بهترین برگرهای آمریکا را پیدا کنید، به آن رستوران ها بروید و از غذای خود لذت ببرید و سپس نظر خود را در رابطه با تمامی رستوران ها بنویسید و از پیشنهادات دیگران نیز استفاده کنید.

www.eater.com

Adioso

این یک وب سایت برای جستجوی پرواز است، برای افرادی که زمان آنها انعطاف بیشتری برای تغییرات دارد. شما می توانید در قسمت درخواست ها تایپ کنید:” لندن به لس آنجلس در هفته آینده زیر 800$” و نتیجه جستجو را ببینید. اگر نرخ ها بسیار بالا هستند، می تونید یک ایمیل هشدار تنظیم کنید تا در اولین زمانی که قیمت ها کاهش پیدا کردند به شما خبر بدهند.

www.adioso.com

 Skyscanner

اسکای اسکنر نرخ پرواز ها را به حالت ساده ای برای جستجو و استفاده تبدیل کرده است تا به راحتی بتوان آنها را با هم مقایسه کرد. چیزی که این وب سایت را از بقیه مجزا می کند راه های مختلف برای دست بندی جستجوی شما است، دسته بندی با توجه به نوع پرواز، مدت پرواز و شهر مقصد، تا بتواند اطلاعات ریز تری به شما بدهد. معمولا این شیوه طراحی سایت گردشگری جستجو را برای کاربران بسیار آسان تر می کند.

حتی می توانید کمی جسورانه تر عمل کنید و در قسمت جستجو بنویسید: “هرجایی در انگلستان” و اطلاعات لازم را به دست آورید.

www.skyscanner.net

 Gadling

وب سایت های خبری فراوانی در زمینه گردشگری وجود دارند، اما رویکرد این وب سایت متفاوت است. نگاه به موضوعاتی به روز و مردم پسند که توجه افراد زیادی را به خود جلب می کند تا در رابطه با موضوعات آن اطلاعات به دست آورند. به علاوه این نوع طراحی سایت گردشگری نیز طرفداران فراوانی دارد.

www.gadling.com

TripAdvisor

شما دوست داشته باشید یا نه، تریپ ادوایزر پدر تمامی وب سایت های نقد هتل است. ممکن است که گاهی اوقات توسط صاحبان هتل ها دست کاری شوند، اما بانک اطلاعاتی آن در مورد هتل ها چنان گسترده است که یک نظر منفی که هر از چند گاهی نوشته می شود در میان امتیازات کلی نادیده انگاشته می شود.

و این تنها در ارتباط با هتل ها نیست، نقد رستوران ها و جاذبه های گردشگری نیز قابل اطمینان است. اپلیکیشن موبایل آن نیز به خوبی کار می کند، که در مقاله بهترین اپلیکیشن های سفر در سال 2016 به انتخاب گاردین نیز به آن اشاره شد.

www.tripadvisor.co.uk

 Hostel World

“من هاستل ها را خیلی دوست دارم، اما کیفیت در آنها می تواند بسیار متفاوت باشد.” هاستل ها در تمام دنیا وجود دارند و هرکدام از آنها مجموعه ای متفاوت است. در وب سایت دنیای هاستل ها می توانید از جزئیات هرکدام از آنها بیشتر مطلع شوید و با گزینه های جدید نیز در شهر مورد نظرتان آشنا شوید.

می خواهید در گروه های گردشگری آنلاین به تبادل نظر در مورد هاستل های مورد بازدید خود بپردازید؟ پس به این وب سایت حتما سر بزنید.

www.hostelworld.com

2 فروردین 1396

دیدگاه های این مقاله

پنج × پنج =