09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

مزایای سرچ محلی

بسیاری از تجارت ها از به کار گیری تمامی مزایایی تجارت آنلاین ناتوانند. یکی از آنها موتور های جستجوی محلی هستند.

تمامی مزایای سرچ محلی را به کار گیرید.

بسیاری از تجارت ها از به کار گیری تمامی مزایایی تجارت آنلاین ناتوانند. یکی از آنها موتور های جستجوی محلی هستند. مفهوم سرچ محلی از سال گذشته به کار میرود. در حقیقت ۳۶ درصد موتورهای جستجو، جستجوهای محلی هستند. چیزهایی مانند عوامل جغراقیایی، کد پستی و …

از طریق به کارگیری جستجوی محلی کاربران میتوانند به نتایج دقیقی برسند. به سادگی میتوان جستجوی محلی را به گونه ای اجرا کرد که نتایج به جستجو مربوط باشند. اگر شما عرضه دهنده های ماشین یا تهران را جستجو کنید موتور جستجو فقط عرضه دهنده های ماشین در تهران را می آورد به جای آنکه هزاران عرضه کننده از نقاط مختلف جهان را بیاورد.

حتی از طریق جستجوی محلی میتوان نتایج را روی نقشه نشان داد و مشخص کرد که کدام محل به کاربر از همه نزدیکتر است. نقشه جستجوی محلی بسیار اهمیت دارد. چرا که مردم علاقمند به خدمات دهندگانی هستند که در نزدیکی آنها قرار دارند. طبق تحقیقات؛ بیش از نیمی از مردم نقشه های زرد رنگ را به سایر تبلیغات اینترنتی و آنلاین ترجیح میدهند. علی رغم آن که استفاده از جستجوی محلی روز به روز افزایش می یابد اما شرکت هایی که در استفاده از این مزیت ناکام میمانند کم شمار نیستند.

بسیاری از مردمی که به اینترنت میروند دنبال خرید نیستند بلکه آنها دنبال اطلاعات بیشتر در مورد تجاراتی که قصد معامله با آن دارند هستند.

تحقیقات نشان داده بسیاری از مردمی که در اینترنت جستجوهای خودشان را کردند خریدهایشان را از مغازه های اطرف کردند. شما میتوانید از این اطلاعات برای بهبود تجارت خود استفاده کنید به جای آنکه مشتریان شما را بیابند سعی کنید خودتان را از طریق سرچ های محلی به آن ها عرضه کنید.

پس قدم اول این است که در موتورجستجوهای مختلف نقش فعالی داشته باشید و اگر چنین نکنید ممکن است صد ها مشتری بالقوه را از دست بدهید. در حقیقت مشتریان امروزی به دنبال این هستند که کارهای تجاریشان را از طریق اینترنتی تحقیق کنند.

برای آنکه خریداران شما را پیدا کنند، شما ابتدا باید بدانید که آنها دنبال چه چیزی هستند برای مثل آنها میخواهند بدانند که تجارت شما کی آغاز میشود و چه مزایایی نیز دارد. آنها همچنان میخواهند بدانند شما چه سیستم پرداختی داشته یا چه برندهایی در اختیار دارید. هر چقدر اطلاعات بیشتری از تجارت خود فراهم کنید بهتر است.

حتی بهتر است یک سری از توصیه های تجاری و اطلاعات مفید در سایتتان بگذارید تا مخاطب از سایت شما لذت بیشتری ببرد. استفاده از مزایای سرچ های محلی مثل صفحات زرد بسیار اهیمت دارد چرا که شما میتوانید مشتریان زیادتری از آنچه که از طریق کارت و تلفن بدست آورده اید کسب کنید.

اطلاعات اضافه تر میتواند روابط خوبی بین شما و کاربرانتان ایجاد کند به گونه ای که آنها به هنگام خرید شما را گزینه اول خودشان قرار دهند.

حضور فعال اینترنتی راه خوبی برای برقراری ارتباط با کاربرانیست که قصد خرید دارند. تحقیقات نشان داده است که کسانی که از اینترنت استفاده میکنند برای انتشار تحقیقاتشان موفقتر از کسانی هستند که اینترنت را به کار نمیگیرند. همچنین آنهایی که در اینترنت هستند خریدهای بزرگتری هم میکنند. در نتیجه اینترنت نه تنها کمک میکند که مشتریان بیشتری بیابید بلکه آنها را به خریدهای بزرگتر نیز ترغیب میکند.

واقعا چه چیزی میتواند از اینترنت موثرتر باشد؟

 

مقالاتی که شاید دوست داشته باشید:

9 اسفند 1395

دیدگاه های این مقاله