09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

خلق موفق ترین کمپین تبلیغاتی شبکه های اجتماعی

ایگیجمنت برند، مهمترین تخمین و بررسی انجام شده در این روزها بوده و تولید و بارگذاری محتوا در شبکه های اجتماعی یک راه مناسب برای افزایش این فرصت اینگیجمنت است.
کمپین تبلیغاتی

تخمین میزان موفقیت یک کمپین تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی مدتها است که به میزان دنبال کنندگان شما بستگی نداشته بلکه به تعداد افرادی که درگیر با برند و محصولات و محتوای شما شده و به عبارتی اینگیجمنت ایجاد میکنند مرتبط است. مسابقات، تبلیغات، قرعه کشی ها و موارد این چنینی در شبکه های اجتماعی روشی رو به محبوب شدن است که نام برند شما را به طور بالقوه به مصرف کنندگان از طریق مسیرهای جدید و هیجان انگیز منتقل می کند.

مزایای مسابقات در کمپین تبلیغاتی شبکه های اجتماعی

مزایای برگزاری مسابقات و قرعه کشی ها در شبکه های اجتماعی در حال هویدا شدن است. در ادامه برخی از این مزایا را که برند شما از طریق آن می تواند بازاریابی خود را بهبود بخشیده و فرصتهای برندینگ را از آن خود کند برایتان بر میشماریم.لازم به ذکر است جهت بهبود سایت و شبکه های اجتماعی سعی کنید سایت  و شبکه های اجتماعی خود را به بهترین شرکت طراحی سایت در تهران بسپارید.

افزایش اینگیجمنت

ما درباره میزان لایک های بدست آمده در صفحه شما صحبت نمیکنیم، آنچه در این بین مهم است تعداد افرادی است که از طریق پست های شما به دست آمده و افرادی که در محتوای شما شرکت کرده اند. ایگیجمنت برند، مهمترین تخمین و بررسی انجام شده در این روزها بوده و تولید و بارگذاری محتوا در شبکه های اجتماعی یک راه مناسب برای افزایش این فرصت اینگیجمنت است. در گذشته این درگیر شدن در وب سایت ها نیز مشاهده شده و در طراحی سایت نیز گاها به آن توجه می شد اما امروزه طراحی سایت و تولید محتوا بخشهایی جدا ناپذیر از هم هستند.

فرصت های بازاریابی

درخواست از شرکت کنندگان برای ارائه اطلاعات شخصی درباره خودشان در هنگام میزبانی این چنین رقابت هایی یک درخواست عمومی و همه گیر است. با ورود این افراد با دنیای شما و ارائه ایمیل های متعدد راه شما برای بازاریابی مجدد خدمات و محصولات خود از طریق ایمیل مارکتینگ فراهم می شود. می توانید لیستی از ایمیل های دریافتی از افرادی که در قرعه کشی شرکت کرده اند تهیه کرده و حتی پس از پایان زمان مسابقه با آنها در تماس باشید. این مورد بیش از گنجاندن بخشی برای دریافت ایمیل های افراد در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی نتیجه بخش می باشد.

افزایش دارایی های برند

اینگیجمنت با مخاطبان از طریق محتواهای تضمین شده به شما این امکان را می دهد که دارایی های گوناگونی برای برند خود به دست آورید که اینتراکشن مشتریان با برند شما یکی از این مزیت های برجسته است. از این طریق می توانید محتوای خود را سنجیده و از آن برای انجام کمپین تبلیغاتی در سایر بسترهای بازاریابی استفاده کنید.

توجه نزدیک به علاقه مندی ها و محدودیت های برند شما در هنگام ارتباط اتوماتیک با محتوای تضمین شده در وب سایتتان فارغ از اینکه این محتوا طراحی پوستر بوده و یا محتوای متنی، کمپین تبلیغاتی و یا مقالات باشد، اهمیت دارد. اگر شما محدودیت ذهنی یا جسمی خاصی در اطراف خود، محصول یا صنعت خود دارید، قطعا نمیخواهید محتوای ناموزون و یا سرشار از مشکلی در سایت خود داشته باشید.

16 اسفند 1401

دیدگاه های این مقاله