09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

فاکتورهای انتخاب یک شرکت طراحی سایت

شرکت طراحی وب وظیفه دارند تا سایت هایی را که مناسب با سلیقه شرکت یا فرد هست را انجام دهند.

با توجه به تغییرات امروزی در دنیای فناوری، شرکت ها بیش از پیش از شبکه جهانی وب برای توسعه تجارت خودشان بهره میگیرند. پیش از قرار دادن وب سایت در اینترنت برای مشاهده افراد شرکت باید اول تنظیمات آن را تعیین کنند. شرکت طراحی وب وظیفه دارند تا سایت هایی را که مناسب با سلیقه شرکت یا فرد هست را انجام دهند.

فاکتورهایی هستند که پیش از طراحی سایت باید در نظر گرفته شوند.

مثال های پیش طراحی سایت

سعی کنید نمونه کارهای قبلی شرکت که توسط آن ها طراحی شده را ببینید. بسیاری از شرکت های طراحی سایت سعی میکنند پروتوفیل هایی را تهیه کنند که مراجعان، آثار پیشین آنها را ببیند و با شیوه کاری آنها آشنا شوند و حدودی از محصول نهایی را برای آنها مشخص کنند.

زمان تکمیل کار را تخمین بزنید

فاکتور مهم دیگری که به هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت باید دانسته شود این است که بدانی کار چه موفعی تکمیل میشود. بسیار مفید خواهد بود که کارفرما دقیقا از زمان تکمیل کار اطلاع داشته باشد. از آنجا که بسیاری از افراد هم اکنون در اینترنت فعالند، برای کارفرما بسیار مهم خواهد بود که هرچه زودتر کارش را تکمیل کند. همچنین نشان می دهد که کار فرما به طرحی کامل و در زمانی کمتر نیاز دارد تا کار تجاریش را در اینترنت عرضه کند.

هزینه پروژه طراحی سایت

بسیار حیاتی است که از قیمت تمام شده برای کارفرما اطلاع یابید از انجا که بسیاری از تجارت ها در این روزها دچار محدودیت بودجه هستند، باید کارفرما دقیقاً از هزینه احتمالی اطلاع یابد. همچنین کارفرما باید هزینه قطع همکاری یا فردی سازی پروژه را نیز بداند.

چه چیزهایی در قیمت کلی سایت موثر هستند

کارفرما باید بداند چه عواملی سبب میشوند، قیمت طراحی سایت اینگونه شود. بسیاری از شرکت ها مشاوره قیمت در اینترنت را میدهند. این تحقیقات در آغاز کار مفید خواهد بود، چرا که خواهید فهمید چه نوع اقلامی با توجه به  هزینه اعطایی شما در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

مراجع

برای مراجعینی که به دنبال تضمین کار هستند، بسیار مهم خواهد بود آنها با چه کسانی معامله میکنند. درخواست مراجع کار همیشه در اختیار کارفرما است. در بسیاری از شرکت ها مراجع برای اخلاق کاری و طراحی خوب خودشان شناخته میشوند. مراجع راه خوبی هستند تا طراحان خوب را از طراحان بد تفکیک کنید.

تجربه های پیشین

بسیار مفید خواهد بود، بخشی از تجارب شرکت ها را بیابید. شرکت هایی که سالهاست در این زمینه فعالند سوابق بهتری از شرکت های تازه تاسیس دارند. البته این تنها یکی از عوامل مهم برای بررسی شدن در مورد انتخاب شرکت است. این عوامل باعث میشود تصمیم همکاری با یک شرکت را بگیرید یا خیر.

خدمات مشتریان

بسیار مهم است که کیفیت خدمات به مشتریان یک شرکت را بسنجید. کسی که پول خوبی برای طراحی سایت میدهد، طبیعتاً انتظار دارد شرکت وقت زیادی برای مشتریانش بگذارد و به هنگام مشکلات در دسترس وی قرار گیرد. پس طبیعتاً سایت مشتری محور بهتر از سایتیست که خدمات خوبی به مشتری نمیدهد.

خلاصه

شرکت های بسیاری هستند که میتوانید برای طراحی سایت انتخاب کنید. اما با رعایت نکات بالا شما میتوانید شرکت هایی را انتخاب کنید که خواسته های مشتری با کیفیت بالا با قیمت منطقی انجام میدهند.

همچنین کارفرما باید بداند که شرکت مورد نظر تجربه کافی برای این کار دارد و مطالبات وی را به خوبی انجام میدهد.

 

مقالاتی که شاید دوست داشته باشید:

رتبه الکسا چیست؟ / امکانات صفحه اصلی گوگل /  هاست چیست؟ / ساخت سایت در گوگل به چه صورت می باشد؟ / ترجمه گوگل به همراه امکانات آن / طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را همین حالا سفارش دهید. / طراحی سایت یعنی …

11 اسفند 1395

دیدگاه های این مقاله

بیست + 7 =