09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

اهمیت گردشگری آنلاین

با اهمیت رو به رشد اینترنت برای برنامه ریزی های سفر، درک دامنه گسترده گردشگری آنلاین ، به منظور شناسایی چالش ها و راه حل های بالقوه برای بازاریابی مقاصد ...
گردشگری آنلاین

با اهمیت رو به رشد اینترنت برای برنامه ریزی های سفر، درک دامنه گسترده گردشگری آنلاین ، به منظور شناسایی چالش ها و راه حل های بالقوه برای بازاریابی مقاصد سفر، بسیار حیاتی است. کسب و کار آنلاین در گردشگری، گردشگری دیجیتال ، کسب و کار الکترونیکی در گردشگری ، e-tourism ؛ و یا هرآنچه می خواهید آن را نام گذاری کنید، باید بدانید که این موضوع تاثیر بسیار زیادی بر نحوه اداره کردن کسب و کارهای گردشگری خواهد داشت.

بسیاری از بخشهای گردشگری و بخش بزرگی از بازاریابی در حال حاضر آنلاین انجام می شود. اینترنت پر استفاده ترین ابزار برای جستجوی اطلاعات در مورد تعطیلات و یا مقصد مورد نظر است. مهارت ها و دانش بهره برداری از ابزارهای آنلاین و کانال ها جای نقد بسیاری در رقابت های تنگاتنگ کسب و کارهای گردشگری و یا مقاصد مختلف دارند.

امروزه افراد با دستیابی به اینترنت از فرصت های بیشتری برخوردارند و قبل از تصمیم گیری به جستجوهای اینترنتی برای دستیابی به اطلاعات بیشتر، می پردازند. در این میان نقش گردشگری آنلاین ، بسیار واضح تر خواهد بود و باید به بررسی توقعات آنها پرداخت. و اما در تجزیه و تحلیل جستجوهای آنلاین کاربران برای پیدا کردن مقاصد خود، به چه مواردی توجه کنیم:

  • اطلاعات آنها از مقصد مربوطه
  • چگونگی مقایسه مقصدهای مختلف
  • توقعات کاربران از سرویس های گردشگری مقصد
  • نحوه نمایش مقصد در طراحی سایت گردشگری شما

و بسیاری موارد دیگر که دانستن آنها می تواند پاسخ بسیاری از چالش های پیش روی صنعت گردشگری باشند.

23 بهمن 1395

دیدگاه های این مقاله

چهارده − 2 =