09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

رازهای افزایش ترافیک سایت

چگونه می توان ترافیک وب سایت را افزایش داد؟

هرگاه یکی از شما درباره این موضوع سوال می کند که چگونه می توان ترافیک وب سایت را افزایش داد؟ پاسخی که به ذهن می رسد در تمام شرایط این است: استفاده از محتوای مناسب و جدید به صورت منظم و غیر منقطع. حتی اگر از یکی از افرادی که تخصص بسیاری در این زمینه ندارد نیز سوال کنید، بی شک یکی از راهکارهای اصلی وی برای افزایش ترافیک وب سایت شما همین گزینه می باشد.

افرادی بسیاری به شما پیشنهاد می کنند که بلاگ وب سایت خود را بیش از رقبای خود مملو از محتوای مناسب و با ارزش کنید. اما دقت کنید که این محتوا می بایست اصولی بوده و مختصر و مفید مطالب مورد نیاز را لیست کرده و به مشتریان ارائه دهد. بنابراین نیازی به سمینارها و مطالب تلفیقی بلند نیست. در این مقاله قصد داریم دستورالعمل مناسبی برای موفقیت بخش بلاگ وب سایت شما ارائه دهیم که بتوانید از این طریق تیم طراحی سایت و محتوای خود را همپای با هم در جهت رسیدن به این مقصود بزرگ که افزایش ترافیک سایتتان است هدایت کنید.

حقیقتا بسیاری از این نکات که قصد بیان آن را داریم برای حفظ خط سیر منظمی در محتوا نیاز هستند. ایده های دیگری نیز وجود دارند در این مطلب بیان شده و برای افراد گوناگون با خط مشی های مختلف مورد استفاده است. اگر به تازگی شروع به ایجاد یک بلاگ برای شرکت خود کرده اید، مطالب زیادی در اینجا هست که می تواد برای شما مفید باشد.

نکته برداری کنید

نویسندگان جدید و افراد خلاق ممکن است ایده های گوناگونی درباره مسائلی که علاقه دارند امتحان کنند داشته باشند و این بسیار خوب است. از این ایده ها شروع به کار کنید. اما از آنجه که شروع هر ایده ای سردرگمی هایی در پی دارد، شما می بایست بدانید که به دنبال ایده های جدید و نو رفتن یکی از سخت ترین مراحل در خلاقیت است.

برخی افراد در یک جا نشسته و خودشان را ملزم به یافتن ایده های جدید و اجرای آن می کنند و دیگران همیشه ایده های نو و خوبی در سر داشته اما آنها را فراموش کرده و اجرایی نمی کنند. یک برنامه جمع آوری نوت در گوشی تلفن همراه خود نصب کرده و کارها و ایده های تبادر شده به ذهن خود را بنویسید. تمام ایده های محتوایی خود را در یک جا جمع آوری کرده و بنابراین با این حساب می توانید زمانی که میخواهید در یک جا نشسته و کار کنید از بین آنها انتخاب کنید.

با افراد مناسب همکاری کنید

این گزینه نیازمند کمی بودجه است تا بتوانید به نحو احسنت آن را اجرایی کنید. اما اگر شرکت شما به اندازه کافی بزرگ می باشد، ممکن است به فکر استخدام یک نویسنده و یا ایده پرداز پاره وقت و یا یک فرد که بصورت فریلنسر کار میکند باشید.

البته انجام این کار آنقدر که به نظر می رسد ساده نیست. شما نیاز به نویسنده ای دارید که شناخت کافی به زمینه کاری و صنعت شما داشته و تا حد ممکن آماتور نباشد. شما نیازمند همکاری هستید که بتواند پروژه های ارائه شده به وی را در زمانهای مشخص و تعیین شده تحویل دهد. شما نیاز به کسی دارید که بتواند پیشنهادات خوبی برای ادامه کار بدهد و به طور ایده آل نیازمند کسی هستید که نظریه پرداز در زمینه کاری شما بوده و سبک متمایزی برای برقرای ارتباطات شخصی با مخاطبانتان داشته باشد که بتواند آنها را متعهد و وفادار به برند شما کند. بعلاوه شما نیاز به فردی دارید که با هزینه های تعریف شده و بودجه شما سازگار باشد و بتوانید از این طریق قیمت طراحی سایت بالایی که پرداخت کرده اید را نیز همگام سازی کنید.

شروع به کار منظم

یکی از آسان ترین راه ها برای تولید محتوای منظم، شروع سریالی است. منظور از این کار نوشتن مقالات دنباله دار نیست، بلکه تعریف یک استراتژی منظم برای محتوای صفحه شما است. به این معنی که شما می بایست در پایان هر هفته، تمام محتوای خود را از نظر گذرانده و بهترین پایان بندی و شروع برای هفته آینده را در نظر بگیرید. برای مثال اگر در حال نوشتن مطالبی در مورد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی هستید، می بایست در آخر هر هفته تبلیغات دریافت شده (در صورت وجود) از فروشگاه های اینترنتی موجود را به صورت برنامه ریزی شده و متناسب با محتوای تولید شده در آن هفته به خصوص بر روی سایت بارگذاری کنید.

ایده های ساده برای این نوع محتوا شامل:

  • مقالات مروری
  • مقالات صنعتی
  • مصاحبه ها
  • تالیف منابع
14 اردیبهشت 1401

دیدگاه های این مقاله

16 + 7 =