09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی باید به گونه ای باشد که علاوه بر ارائه اطلاعات جامع و ارزشمند، کاربرپسند بوده و ضمن استفاده از گرافیک جذاب، اطلاعات به روز را ارائه دهد.

 امروزه تقریبا هیچ کسب و کاری نیست که اقدام به طراحی وب سایت نکرده باشد! به خصوص خدماتی مانند آموزش باید همواره بر مبنای جدیدترین تغییرات در تمایلات اجتماعی باشند تا بتوانند بیشترین تاثیرگذاری و نتیجه بخشی را در آموزش ایجاد کنند. شاید حدود یکی دو دهه گذشته، طراحی سایت آموزش کار عجیبی به نظر می رسید، اما در حال حاضر یکی از محبوب ترین شاخه های طراحی وب سایت محسوب می شود و به وضوح طراحان سایت توانسته اند اهمیت طراحی سایت آموزش را جا بیندازند. طراحی سایت آموزش، در صورتی که به درستی پیاده شود، می تواند از چندین جهت خدمات آموزشی را بهبود بخشد. به یاد داشته باشید که رسیدگی مداوم به یک وب سایت به اندازه طراحی وب حرفه ای و خلاقانه و بهینه سازی سایت آن اهمیت دارد.

طراحی سایت آموزشی

در واقع اگر شما هم توانایی ارائه آموزش در زمینه ای را دارید، احتمالا تا به حال متوجه شده اید که برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر خود به افراد، نیاز دارید که در فضای مجازی مثل شبکه های اجتماعی، تبلیغات موبایلی و طراحی سایت آموزش دیده شوید. اگر بخواهیم بهتر بگوییم، چنانچه کسب و کاری بخواهد موفق باشد، دیگر نمی تواند تنها به روش های سنتی تبلیغات مثل طراحی کارت ویزیت، یا تراکت و  طراحی پوستر و مانند آن اکتفا کند. هرچند که همه این روش ها می توانند ذهن مخاطب را درگیر شما کرده و آن ها را به سمت شما راهنمایی کنند، اما باید به خاطر داشته باشیم که امروزه بیشتر وقت مردم در دنیای مجازی می گذرد. افراد از سنین مختلف برای همه کارهای خود از جمله تفریح، تحصیل، سرگرمی، جستجو و حتی آموزش از اینترنت استفاده می کنند به همین دلیل است که طراحی سایت آموزش از مهم ترین اقدامات تبلیغات آنلاین شما به شمار می رود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و هر چه بیشتر وارد شدن اینترنت به زندگی عادی و حرفه ای مردم از هر طبقه اجتماعی، طراحی سایت به یکی از اقدامات اساسی در تبلیغات در آمده است. حتی روش های آموزشی هم تغییر کرده اند به طوری که کمتر پیش می آید آموزشگاه و یا موسسه آموزشی ببینیم که اقدام به ارائه منابع آموزشی بر روی اینترنت و طراحی سایت آموزشی نکرده باشند. از سوی دیگر، بزرگ شدن شهرها و درک بیشتر اهمیت زمان، باعث شده است تا روز به روز به تعداد افرادی که ترجیح می دهند از امکانات آموزش از راه دور استفاده کنند و منابع آموزشی آنلاین را دریافت کنند، افزوده می شود. به همین دلیل است که امروزه بسیاری از افراد اهمیت طراحی سایت آموزشی را درک می کنند.

چرا طراحی سایت آموزش؟!

2

با توجه به گرایش افراد در رجوع به اینترنت برای یافتن نیازهای خود، مهم ترین ابزار تبلیغات دنیای امروز، اینترنت است. افراد برای پیدا کردن پاسخ به هر سوال یا نیازی، به جستجوهای اینترنتی مراجعه می کنند. به طوری که طراحی سایت آموزشی در کنار طراحی بیلبورد و چاپ بنر و استند و فلکسی و غیره توانسته است روش های تبلیغاتی را قدرتمندتر کرده و آن ها را به سمتی هدفمندتر پیش ببرد.

4

برای این که بتوانید مخاطب را قانع کنید که استفاده از خدمات شما می تواند پاسخگوی نیاز آن ها باشد، باید بتوانید آن ها را متقاعد کنید که به شما اعتماد کنند. افراد به موسسات و اشخاصی که دارای هویت مجازی مستندتری باشند، راحت تر اعتماد می کنند. یکی از مهم ترین قسمت های هویت مجازی یک گروه آموزشی، همین طراحی سایت آموزش است. در واقع شما با طراحی سایت آموزشی تان، در حال برند سازی و ایجاد هویت اینترنتی برای مجموعه تان هستید.

1

پایین آوردن هزینه تبلیغات! درست است که شاید در ابتدا هزینه طراحی سایت آموزشی زیاد به نظر برسد، اما با یک بار طراحی سایت آموزشی و مراقب مداوم و مستمر از آن، می توان به میزان قابل توجهی هزینه های تبلیغات را پایین آورد. به عبارت دیگر، چنانچه به درستی برای طراحی سایت آموزشی خود برنامه بریزید، می توانید از آن به عنوان یک ابزار تبلیغاتی دائمی و طولانی مدت استفاده کرده و به سادگی تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.

3

امکان به روز رسانی منابع و آموزش ها در سایت آموزشی بسیار بیشتر است و این نکته از مهم ترین مزایای طراحی سایت آموزش است. به عبارت واضح تر، به عنوان مثال بعد از چاپ یک پوستر، دیگر امکان اعمال تغییرات بر روی آن وجود ندارد اما وقتی طراحی سایت آموزشی خود را شروع می کنید، به راحتی می توانید با استفاده از پنل مدیریت و با توجه به تغییرات اعمالی  در سیاست های جدیدتان، روش های تبلیغاتی خود را نیز بر روی وب سایتتان تغییر دهید.

 به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت آموزشی تان، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم همراه شما هستیم. این کار هم در جلب نظر مشتری تاثیرگذار است و هم رتبه طراحی سایت آموزشی شما را در نتایج جستجوی گوگل ارتقا می دهد.

 تجربه کاربری خوب

طراحی سایت آموزشی شما باید به گونه ای اتخاذ شود که مشتری از سرزدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت آموزشی، می تواند روی میزان رضایت او از خدمات ارائه شده نیز تاثیر بگذارد.

 طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت آموزشی، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت آموزشی به صورت کاربر پسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,000,000

تومان

ارائه سورس وب سایت
ورود اطلاعات اولیه
هاست و دامنه رایگان

هزینه یا سرمایه گذاری!

سایت آموزشی شما، ابزار معرفی خود، همراه نگه داشتن مخاطبان فعلی و جذب مخاطبان بیشتر است. طراحی سایت آموزش، مطمئن ترین راه برای گسترش خدمات شما خواهد بود. به ویژه اگر بتوانید این کار را به صورت حرفه ای پیاده سازی کنید، قادر خواهید بود که در کنار ارائه خدمات با کیفیت، رضایت مخاطبانتان را نیز افزایش دهید. آمار نشان داده اند که اگر مخاطب از سر زدن به سایت شما حس خوبی به دست آورد، احتمال این که با شما همراه مانده و از خدمات شما استفاده کند، بیشتر خواهد شد. حتی تجربه ثابت کرده است که چنانچه طراحی سایت آموزش شما بتواند نظر مخاطب را جلب کند، می تواند حتی در میزان رضایت مخاطب در استفاده از خدمات شما موثر باشد. اجازه بدهید واضح تر بگوییم؛ وقتی مخاطب بتواند با سایت شما ارتباط برقرار کند، احتمال این که از خدمات شما هم رضایت بیشتری داشته باشد، بیشتر می شود! به همین سادگی! پس با سپردن طراحی سایت آموزش تان به یک گروه متخصص، می توانید سرمایه گذاری بلندمدتی در پیشبرد برنامه های آموزشگاهتان داشته باشید. روز به روز بر تعداد افرادی که ترجیح می دهند از خدمات آموزشی آنلاین برخوردار شوند، افزوده می شود که این یعنی نیاز مبرم به طراحی سایت آموزشی. در کنار تمام این موارد، باید به خاطر داشته باشیم که با توجه به تمایل تمامی کسب و کارها به روی آوردن به تبلیغات مجازی، هرچه زودتر هویت اینترنتی کسب و کارمان را تثبیت کنیم در واقع توانسته ایم از خیل عظیمی از رقبا جلوتر باشیم. ما نیازهای شما را می شناسیم و به خوبی می دانیم که در کنار ارائه خدمات، بحث هزینه برای تبلیغات و سرمایه گذاری حرف اول را می زند. قرار نیست که یک شرکت ارائه دهنده خدمات، نیاز به توجه به بازگشت سرمایه نداشته باشد؛ به عکس ما معتقدیم که باید با برنامه ریزی مناسب با توجه به المان های آموزشگاه شما، طراحی سایت آموزشی تان را به نحوی پیش ببریم که بیشترین سودآوری را برایتان به ارمغان آورد. با توجه به تعداد بسیار زیاد آموزشگاه ها در زمینه های مختلف، حتما متوجه شده اید که برای معرفی خودتان به سایرین و نشان دادن کیفیت خدماتتان، نیاز به روش های مدرن تری برای تبلیغات دارید؛ از سوی دیگر، همان طور که گفته شد پیشرفت اینترنت روز به روز در زندگی افراد بیشتر شده و همه ما ساعات بیشتری از روز را به استفاده از اینترنت سپری می کنیم. به همین دلیل است که تبلیغات اینترنتی و بهینه سازی سایت به خصوص در حیطه کاری شما، طراحی سایت آموزش به داغ ترین بحث این روزهای تبلیغات بدل شده است. اگر بخواهیم واضح بگوییم؛ اگر نتوانید صدای خودتان را به گوش مخاطب برسانید، نمی توانید نظر آن ها را جلب کنید. و از آن جا که امروزه همه آموزشگاه ها به مرور متوجه اهمیت طراحی سایت آموزش می شوند، در صورتی که به طراحی سایت آموزشی خود توجه لازم را نشان دهید، قادر خواهید بود تا از رقیبان خود به خوبی پیشی بگیرید.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت آموزش به صورت واکنشگرا راهی برای طراحی سایت آموزش به گونه ای است که به سایز صفحه نمایشگر کاربر واکنش نشان دهد؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی نمایش داده شود؛ چه این سایت آموزشی بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت آموزشی هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی سایت آموزشی واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود. از همین رو، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک طراحی سایت آموزشی حرفه ای، طراحی واکنشگرای آن است.

امکانات و ویژگی های وب سایت آموزشی

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
75%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
90%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
100%
سایت آموزشی حرفه ای
1
ایجاد امکان ثبت نام و پرداخت آنلاین
2
به روزرسانی جدول زمانبندی دوره ها
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوهای گوگل

چرا طراحی سایت آموزشی توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

در پایان لازم بهتر است به چند نکته مهم دیگر هم اشاره کنیم؛ به خاطر داشته باشید که طراحی سایت آموزشی باید به گونه ای باشد که اطلاعات جامع و ارزشمندی را برای مخاطب فراهم کند. در اولین بازدید از سایت، مخاطب و به خصوص مخاطب آموزشی، به دنبال این است که بتواند پاسخ سوال هایش را به طور مناسب از سایت شما به دست آورد. پس تا جایی که می توانید درباره آموزشگاهتان، ویژگی ها و مزیت هایی که نسبت به سایر آموزشگاه ها دارید و همچنین خدماتی که ارائه می دهید، اطلاع رسانی کنید. به این منظور باید تا جایی که می توانید از عکس و ویدیوهای با کیفیت و مناسب در طراحی سایت آموزشی خود استفاده کنید. به خصوص سعی کنید عکس های مناسبی را از کلاس ها و فضای آموزشگاهتان به طراح بدهید تا در طراحی سایت آموزشی تان از آن استفاده کند. با این کار هم جذابیت بصری لازم را برای مخاطب ایجاد می کنید و هم اقدام مهمی برای جلب اعتماد مخاطب انجام داده اید. نکته مهم دیگر درباره اهمیت وجود وبلاگ در طراحی سایت آموزش است که با به روز رسانی مداوم آن هم می توانید به طور مستمر مخاطبان را با خود همراه نگه دارید و هم با استفاده از مقالات سئو شده رتبه خود را در گوگل بهبود ببخشید. با توجه به تعداد بالای فاکتورهای مهم در طراحی سایت آموزشی، پیشنهاد ما این است که حتما قبل از شروع به راه اندازی سایتتان، با شرکت های حرفه ای طراحی سایت، تماس گرفته و از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شوید تا بتوانید هزینه خود را در مسیر درست صرف کنید.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت به صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.