09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت ساختمانی – طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی می تواند به ساخت و ساز شما اعتبار بیشتری بدهد. با طراحی سایت ساختمانی می توانید توانایی ها و پروژه های خود را در معرض دید مشتریان قرار دهید.

 یکی از مشکلاتی که همیشه پیش روی ساختمان سازها بوده، این است که توضیح دادن درباره یک ساختمان به مشتریان، می تواند کار سختی باشد و مشتری نیاز دارد تا ساختمان را ببیند تا درباره آن تصمیم بگیرد. با طراحی سایت ساختمانی می توانید این مشکل را به سادگی حل کنید؛ با قرار دادن عکس های کافی از ساختمان به همراه اطلاعات لازم، مشتریان را بیشتر به خود جذب خواهید کرد. هرچه اندازه شرکت ساختمانی شما بزرگ تر باشد، نیاز به داشتن هویت مجازی و طراحی سایت ساختمانی برای شما بیشتر می شود. به عنوان یک شرکت ساخت مراکز خرید، سالن های کنفرانس و برج های اداری، تجاری و مسکونی، قطعا به خوبی می دانید که برای رقابت نیاز دارید تا در فضای مجازی دیده شوید. همچنین امروزه طراحی وب سایت به منزله شناسنامه مجازی یک شرکت یا شخص به شمار می رود.

طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی می تواند شما را به مشتریان تان نزدیک کند. امروزه همه کارها به صورت اینترنتی انجام می شود. فروشگاه های آنلاین باعث شده اند تا مردم خرید را به صورت آسان تجربه کنند. مطمئن باشید که آینده بازار خرید و فروش املاک و ساختمان هم به دنبال بازار جهانی آن خواهد رفت و مانند آن وابسته به طراحی سایت ساختمانی و بازاریابی آنلاین خواهد بود. امروزه طراحی سایت ساختمانی و خرید و فروش آپارتمان در بسیاری از کشورهای دنیا به صورت آنلاین انجام می شود یا دست کم، ساختمان سازها برای معرفی پروژه های خود به طراحی وب سایت روی آورده اند. به طور قطع روند ساخت و ساز داخلی هم از مدل های خارجی پیروی کرده و اگر طراحی سایت ساختمانی خود را از امروز شروع کرده باشید، می توانید به سادگی رقبای خود را کنار بزنید.

بازار راکد ساخت و ساز و خرید و فروش ساختمان امروز، مساله ای است که همه صنایع دیگر را نیز تحت الشعاع قرار داده است. اما نیاز مردم به داشتن مسکن چیزی نیست که بتوان آن را نادیده گرفت! نیاز مردم به سرپناه چیزی نیست که از بین برود و افراد همیشه به دنبال جایی بهتر برای زندگی می گردند. اگر شما به عنوان کسی که در زمینه ساخت و ساز کار می کند، بتوانید خودتان را به آن ها نشان دهید، قطعا می توانید کسب و کارتان را رونق دهید. از سوی دیگر، با رشد روزافزون اینترنت و نفوذ شبکه های اجتماعی در زندگی روزمره افراد، طراحی سایت به یکی از مهم ترین روش ها برای تبلیغات و گرفتن بازار تبدیل شده است. امروزه مردم برای پیدا کردن پاسخ سوال هایشان یا اطلاعاتی که نیاز دارند، مستقیما به سراغ جستجوهای اینترنتی می روند. پس اگر بتوانید با طراحی سایت ساختمانی، در دنیای مجازی هم خودی نشان بدهید، بازار خرید و فروش ساختمان در اینترنت را به خودتان اختصاص خواهید داد.

چرا طراحی سایت ساختمانی؟!

2

طراحی سایت ساختمانی به معنی استفاده از فضای قدرتمند اینترنت است؛ اغلب افراد، از جمله مشتریان بالقوه و بالفعل شما، ساعات زیادی از روز را در اینترنت سپری می کنند. پس اگر بتوانید در دنیای مجازی در مقابل چشمان آن ها قرار بگیرید، به طور قطع شانس بیشتری برای معرفی ساختمان های خود خواهید داشت. طراحی سایت ساختمانی می تواند شما را از طریق اینترنت در معرض چشم مخاطبان قرار داده و کارتان را توسعه دهد.

4

طراحی سایت ساختمانی روشی کم هزینه برای معرفی پروژه های شماست چرا که به سادگی امکان به روز رسانی و اعمال تغییرات را به شما می دهد. مخاطبان در هر ساعتی از شبانه روز می توانند به سایت شما سرزده و اطلاعات مورد نیازشان را دریافت کنند. به روز رسانی دائمی به شما کمک خواهد کرد تا از حداکثر قدرت طراحی سایت ساختمانی بهره برده و بازار خود را رونق بدهید. پنل مدیریت سایت شما ابزاری ساده برای به روز رسانی در اختیارتان قرار می دهد.

1

طراحی سایت ساختمانی، هویت مجازی شما را تشکیل می دهد. وقتی مشتریان و شرکای تجاری شما با یک طراحی سایت ساختمانی حرفه ای و تخصصی مواجه شوند، قطعا اعتبار بیشتری برای کار شما قایل خواهند بود. به عبارت دیگر، یکی از دلایل طراحی سایت ساختمانی، افزایش اعتبار شما در دیدگاه مشتریان است. مهم است که چطور در دید مخاطبان ظاهر شوید؛ پس یک طراحی وب حرفه ای می تواند وجهه کاری شما را بهتر نمایان کند.

3

طراحی سایت ساختمانی می تواند مانند آلبومی برای نمایش پروژه های شما باشد و قدرت شما در ساخت و ساز را به مشتریان تان نشان دهد. مخاطبی که وارد سایت شما می شود، به دنبال دلیلی است تا ساختمان مورد نیازش را از شما خریداری کند. پس با قرار دادن عکس های با کیفیت از ساختمان های خود در طراحی سایت ساختمانی تان، می توانید نظر مخاطبان را به خود جلب کرده و کاری کنید که با شما همراه بمانند.

 
به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت ساختمانی، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوای مداوم در کنارتان هستیم. با این کار، طراحی سایت شما هم در جلب نظر مشتری موفق تر خواهد بود و هم رتبه سایت تان در صفحات جستجوی گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

 
تجربه کاربری خوب

طراحی سایت ساختمانی شما باید به گونه ای باشد که مشتری از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت ساختمانی شما، می تواند بر روی میزان رضایت او از محصولات شما نیز تاثیر بگذارد.

 
طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت ساختمانی، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت ساختمانی به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,000,000

تومان

کاملا واکنشگرا (رسپانسیو)
جزئیات
مدیریت محتوای وردپرس

هزینه یا سرمایه گذاری!

صنایع همپا با هم پیش می‌ روند و این ‌روزها صنعت تبلیغات مسیرش را به سمت اینترنتی ‌شدن تغییر داده است. به همین دلیل، اگر به دنبال پیشرفت هستید، نباید از قافله عقب بمانید. با توجه به تعداد بالای افراد و شرکت هایی که در زمینه ساخت و ساز فعال هستند، چنانچه طراحی سایت ساختمانی خود را به تعویق بیندازید، بازار خود را در اختیار سایرین قرار داده اید. در جهان امروز طراحی سایت ساختمانی، می تواند به کسب و کار شما هویت و اعتبار ببخشد. هیچ ‌کس نمی ‌تواند ضرورت طراحی وب سایت را در پیشبرد اهداف شغلی انکار کند؛ طراحی سایت ساختمانی برای شرکت ‌ها مزایای فراوانی دارد. با طراحی سایت ساختمانی می ‌توانید شرح کاملی از توانایی ‌ها و تجارت شرکتتان را در اختیار مخاطبان سایت قرار دهید تا آن‌ ها با شناخت کامل از شما به سراغتان بیایند. همچنین می ‌توانید پروژه‌ هایی را که تاکنون انجام داده ‌اید، در قالب عکس و ویدیو به نمایش بگذارید و با تولید محتوای مرتبط، توضیحات لازم را در اختیار مخاطب قرار دهید. طراحی سایت ساختمانی به شما کمک می کند تا بتوانید سایر روش های تبلیغاتی تان را بهتر مدیریت کرده و برنامه های شغلی تان را با قدرت بیشتری پیش ببرید. یکی از نکات دیگری که در طراحی سایت ساختمانی به جذب مخاطب کمک می‌کند، گرافیک و زیبایی آن است. در واقع طراحی گرافیکی نخستین چیزی است که کاربران را در سایت نگه‌ می ‌دارد و باعث می ‌شود به صفحات دیگر سایت سر بزنند. در طراحی سایت ساختمانی با انتخاب گرافیک و تصاویر مناسب، مخاطب را به خواندن محتوای سایت تان تشویق می‌ کنید. فراموش نکنید که طراحی سایت ساختمانی در کنار استفاده از فضای قدرتمند شبکه های اجتماعی و بازاریابی موبایلی و غیره، می تواند جایگاه شما را در چشم مخاطبان تثبیت کند. هرچه مخاطبان، خود را به پروژه نزدیک تر ببینند، اعتمادشان نسبت به شما جذب خواهد شد. همچنین طراحی سایت ساختمانی به شما کمک می کند تا با استفاده از فضای وبلاگ، تولید محتوای خود را تقویت کرده و با افزایش ترافیک سایت، رتبه خود را در صفحه نتایج گوگل بهبود بخشید. در حالی که هنوز بسیاری از شرکت‌های ساختمانی و فروشنده‌های مصالح ساختمانی به ‌طور سنتی به دنبال مشتری هستند، اگر بتوانید به جمع کسانی بپیوندید که طراحی سایت ساختمانی خود را شروع کرده اند، قطعا موفقیت آینده خود را از همین امروز رقم زده اید. خوب که نگاه کنید، خواهید دید که اگر در دنیای امروز از اهمیت حضور در دنیای مجازی غافل شوید، در اصل بازار خود را از دست خواهید داد؛ این در حالی است که طراحی وب سایت در کنار روش های تبلیغاتی دیگر مانند طراحی بیلبورد، طراحی بنر و برندسازی اینترنتی، می تواند کمک بزرگی برای فروش ساختمان هایتان باشد. اگر نتوانید در معرض دید مشتریان قرار بگیرید، خبری هم از کسب درآمد نیست! این جاست که طراحی سایت ساختمانی به کمک شما می آید تا با هزینه ای منطقی، ابزاری را در اختیارتان قرار دهد که با آن در مقابل چشمان مشتریان آنلاین قرار بگیرید. همچنین قیمت طراحی سایت خود را بر اساس نیاز می توانید مدیریت کنید.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت ساختمانی به صورت واکنشگرا راهی برای طراحی سایت ساختمانی به گونه ای کاربرپسند است؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی نمایش داده شود؛ چه این سایت ساختمانی بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت ساختمانی هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی سایت ساختمانی واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود. از همین رو، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک طراحی سایت ساختمانی حرفه ای، طراحی واکنشگرای آن است.

امکانات و ویژگی های وب سایت ساختمانی

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
80%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
70%
ایمیل مارکتینگ
90%
سئو
50%
سایت ساختمانی حرفه ای
1
گالری تصاویر به همراه عکس های 360 درجه
2
درج فیلم های داخلی و نمای بیرونی
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

چرا طراحی سایت ساختمانی توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

طراحی سایت ساختمانی می تواند شما را به گروه عظیمی از مخاطبان آنلاین معرفی کند. همچنین با آنالیز مداوم سایتتان می توانید اطلاعات زیادی را به دست آورید که در برنامه ریزی های آینده شغلی تان به شما کمک خواهد کرد. بهتر است در طراحی سایت ساختمانی خود قسمتی را برای معرفی خود شرکت تان در نظر بگیرید و در آن درباره خودتان و تاریخچه ای از پروژه هایتان توضیح دهید؛ تجربه ثابت کرده است که هرچه مردم اطلاعات بیشتری درباره شما داشته باشند، احتمال این که از خدمات شما استفاده کنند، افزایش می یابد. حتما نظرات کاربران سایت خود را بررسی کنید؛ این کار به شما کمک می کند تا تغییرات لازم را در سایت خود ایجاد کنید. بهتر است در انتخاب شرکت طراحی سایت ساختمانی خود دقت کنید؛ هر شرکتی تخصص لازم برای طراحی وب سایت مورد نیاز شما را ندارد. برای تصمیم گیری درباره امکانات مورد نیازتان، توصیه می کنیم که حتما از خدمات مشاوره شرکت های طراحی سایت کمک بگیرید. هدف اصلی در طراحی سایت ساختمانی، فروش شماست. اگر بخواهید وب سایتتان به خوبی در افزایش درآمد کمک تان کند، باید در زمینه تولید محتوا و بهینه سازی یا سئو سایت قوی عمل کنید. تولید محتوای متناسب با نیاز مشتری، باعث می شود که مخاطب به طور مداوم به سایت شما سر بزند. هر دو این روش ها باعث می شوند تا هم ترافیک سایت بالاتر برود و هم  رتبه سایتتان در صفحات جستجوی گوگل ارتقا پیدا کند.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت به صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.