09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی ست اداری

انتخاب و طراحی ست اداری یکی از اقدامات سازمان های معتبر به شمار میرود. ست های اداری علاوه بر زیبایی، تاثیرات مثبتی بر کسب و کار شما خواهد گذاشت که منجر به جلب توجه و اطمینان میشود.

اعتباری که طراحی ست اداری به برند شما می بخشد را نمیتوان نادیده گرفت. برای معرفی هویت خود لازم است یک طرح و الگوی منسجم برای ابزار های اداری خود در نظر بگیرید. استفاده از طراحی ست اداری روابط بین شما و مخاطبانتان را رسمی تر میکند. در نتیجه اعتماد سازی زودتر صورت میگیرد.

ست اداری چیست؟ ست اداری به مجموعه ای از ابزار ها گفته میشود که در سازمان ها برای امور اداری و پرسنلی مورد استفاده قرار میگیرند. زیبایی و تناسب این مجموعه ابزارها یکی از نشانه های پویایی و اعتبار سازمان شما محسوب میشود. طراحی ست اداری به انسجام سازمان و شناخته شدن بیشتر شما کمک بسیاری میکند. هر یک از این ابزار های طراحی سربرگ اداری کاربرد های متفاوتی دارند اما در طراحی ست اداری باید از یک الگو استفاده شود. طراحی ست اداری بخش های متعددی را شامل میشود که در ادامه هر قسمت را توضیح خواهیم داد. این بخش ها شامل ست اوراق اداری ، ست ابزار اداری ، ست مدیریتی میشوند. در میان بخش های ذکر شده در طراحی سربرگ اداری ، طراحی ست اداری نیازمند توجه بیشتری می باشد زیرا این اوراق را برای مبادله و مکاتبه با سایر شرکت ها مورد استفاده قرار میدهید پس این اوراق معرف هویت برند شما خواهد بود و باید در طراحی و انتخاب آن نکاتی را در نظر بگیرید.

سربرگ اداری در طراحی ست اداری نقش مهمی را ایفا میکند و به طور کلی میتوان گفت شامل تمامی برگه ها و ورقه هایی میشود که قابل چاپ هستند و برای مکاتبات اداری و یا امور اداری هر سازمانی امری لازم و ضروری است مثل سربرگ. سربرگ ها تاثیری زیادی بر نگارش نامه های رسمی می گذارد زیرا قبل از آنکه متن خوانده شود سربرگ خودنمایی کرده و توجه مخاطب را جلب میکند. یکی دیگر از عناصر کلیدی در موفقیت و شناخته شدن کسب و کارها کارت ویزیت می باشد. کارت ویزیت که اهمیت آن در معرفی شغل و ارائه ی راه های ارتباطی بر کسی پوشیده نیست نیز در این ست جای دارد. از دیگر مشتقات این قبیل اوراق میتوان به برگه های برای یادداشت های غیر رسمی و پاکت های نامه نیز اشاره کرد.

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری باید متناسب با نوع تجارت باشد. هارمونی: انتخاب رنگ هایی که باهم تناسب دارند و هارمونی زیبایی را ایجاد میکنند بر روی ست اداری شما تاثیر به سزایی دارند. پیش از انتخاب باید از روانشناسی رنگ ها آگاه پیدا کنید و طبق دایره ی رنگی، رنگ های دوم و سوم را طوری انتخاب کنید که هماهنگی داشته باشند. انطباق: مدل طراحی و حتی انتخاب نوع فونت به نوع تجارت شما وابسته است. ایده ی تمامی المان هایی که در طراحی ست اداری باید به آن ها بپردازید نیز از نوع کسب و کار شما سرچشمه میگیرد. پس در انتخاب تایپوگرافی حتما حیطه کاری خود را در نظر بگیرید.

* قبل از شروع طراحی سربرگ اداری باید لوگو را آماده کنید و از وجود لوگو بر روی تمامی ابزار ها اطمینان حاصل کنید.

* بهتر است پس زمینه ها در طراحی ست اداری بی رنگ باشند زیرا اگر پس زمینه رنگی باشد ممکن است در چاپ بی کیفیت شود. از دیگر علت های بی رنگ نگه داشتن پس زمینه میتوان به مشکلات در هنگام چاپ اشاره کرد. به عنوان مثال ممکن است نسخه چاپی پس زمینه یک دست نداشته باشد و یا مطالب درج شده بر روی آن خوانایی نداشته باشد.

* در طراحی پاکت نامه برای طراحی ست اداری باید محلی برای الصاق تمبر و یا مندرجاتی از قبیل آدرس مبدا و مقصد و سایر موارد در نظر بگیرید و دقت کنید که برای هر قسمتی که باید پر شود فضای اندازه بگذارید زیرا اگر فضا کوچک باشد دیگر پاکت شما کاربردی نخواهد بود و اگر بیش از حد بزرگ باشد، فضای لازم برای سایر المان ها باقی نمیماند و از زیبایی آن کاسته میشود.

* برای طراحی کارت ویزیت به اندازه ی آن دقت کنید. اندازه کارت ویزیت بادی به گونه ای باشد که نگهداری از آن دشوار نباشد و فضای کمتنری را اشغال کند. کارت ویزیت باید مستطیل شکل ابشد زیرا این کشیدگی ظاهر آن را جذاب تر میکند.

* جنس کاغذ نیز در انتخاب رنگ موثر است .مثلا رنگ های چاپ شده بر روی کاغذ های گلاسه فانتزی تر و شفاف تر هستند. پس قبل از انتخاب رنگ از جنس کاغذ نیس مطلع شوید تا بتوانید رنگی را برای طراحی ست اداری انتخاب کنید که پس از چاپ نیز نتیجه ی مطلوبی به شما بدهد.

* استفاده از سایز فونت های خیلی ریز و زیر 8 و بزگتر از 14 برای طراحی سربرگ شرکت توصیه نمیشود زیرا اگر فونت کوچک باشد شعار برند شما و یا اطلاعات مندرج خوانده نمیشود و اگر بیش از حد بزرگ باشد فضای زیادی اشغال میکند.

* یکی از اطلاعات ضروری که در سربرگ باید درج کنید اطلاعات تماس می باشد.

یکی از اصلی ترین نکاتی که باید در طراحی ست اداری در نظر گرفت هماهنگی در عین زیبایی است. در ادامه مواردی ذکر شده که در طراحی ت های اداری با آن به آن ها دقت کرد.

* برای ایجاد هماهنگی بادید به نوع فونت ، سایز فونت و همچنین رنگ ها توجه کنید. بازی کردن با نوع فونت ها به طراحی شما زیبایی میبخشد اما باید توجه داشته باشید که استفاده ی بیش از حد و بیشتر از 3 نوع فونت توصیه نمیشود. استفاده از فونت های فانتزی زیبایی خاصی به طراحی سربرگ اداری شما می بخشد .

انتخاب و طراحی ست اداری یکی از اقدامات سازمان های معتبر به شمار میرود. ست های اداری علاوه بر زیبایی، تاثیرات مثبتی بر کسب و کار شما خواهد گذاشت که منجر به جلب توجه و اطمینان میشود.

* برای اوراق ست اداری باید حاشیه ای معادل 1 سانتی متر هم از ابتدا و هم از انتها در نظر بگیرید.

* بهتر است در انتخاب رنگ پس زمینه سربرگ اداری از سفید استفاده کنید زیرا خوانایی مطالب شما را افزایش میدهد.

* بهتر است از علائم نگارشی استفاده کنید زیرا درک مطالب را اسان تر میسازد و مفاهیم را بهتر انتقال میدهد.

* در چاپ سربرگ ها باید به اندازه ی سربرگ هم توجه داشته باشید و طبق اندازه استاندارد در طراحی سربرگ اداری که معمولا ۷/۲۹ * ۲۱ میباشد در نظر بگیرید.

* وجود نشانه، عنوان، تاریخ، شماره ی پیوست در طراحی ست اداری امری ضروری به شمار میرود.

نمونه کارهای طراحی ست اداری

پکیج های طراحی ست اداری

پکیج 1
720,000

تومان

ارائه 2 نمونه طرح اولیه
2 مرحله اصلاح
پیشنهاد و درج متن پشت جلد کتاب
مشاوره چاپ کتاب
عکاسی و تصویرسازی ویژه کتاب
پکیج 2
بهترین قیمت/ بیشترین سفارش
ویژه
950,000

تومان

ارائه 3 نمونه طرح اولیه
2 مرحله اصلاح
پیشنهاد و درج متن پشت و روی جلد

مشاوره چاپ کتاب

عکاسی و تصویرسازی ویژه کتاب
پکیج 3
تماس بگیرید
ارائه 4 نمونه طرح اولیه
3 مرحله اصلاح
پیشنهاد و درج متن پشت و روی جلد
مشاوره چاپ کتاب
عکاسی و تصویرسازی ویژه کتاب
مراحل طراحی:

ایده پردازی، مشاوره، ارائه نمونه، دریافت بازخورد، تحویل نهایی

مدت زمان طرح اولیه:

سه روز

حداکثر زمان تحویل نهایی:

10 الی 30 روز

برای رسیدن به یک طرح خاص و منحصر به فرد در طراحی سربرگ شرکت لازم است هر یک از مراحل این پروژه به صورت حرفه ای انجام شود. این مراحل از اشنایی با کسب و کار شما آغاز خواهد شد. پس از مشخص کردن زمینه کاری، باید به انتخاب رنگ و فونت های مورد استفاده در طراحی سربرگ اداری شرکت ببپردازید و در گام بعدی با ارائه ی چندین نمونه ی آزمایشی، به بهترین طرح دست یابید. شرکت دوسنت آماده ی ارائه ی این خدمت به شما عزیزان می باشد. اگر افزایش اعتبار برندتان جزو یکی از الویت های کاری شماست، کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع به طرح موردپسند خود برسید. همانطور که طراحی سربرگ اداری مناسب میتواند به افزایش اعتبار و به رسمیت شناخته شدن برند شما کمک کند، در مقابل یک طراحی ست اداری نامناسب از این اعتبار میکاهد و تاثیر معکس دارد.تاثیر رنگ ها بر عملکرد مغز انسان را نمیتوان انکار کرد پس میتوان از این تاثیر بهره گرفت و با کارشناسی دقیق روانشناسی رنگ ها را در طراحی سربرگ اداری به کار گرفت. استفاده از رنگ های نامناسب در طراحی ست اداری از تاثیر آن میکاهد. شرکت دوسنت مفتخرست که با ارائه ی نمونه کارهای قوی، طراحی ست اداری شما را به عهده بگیرد تا در راستای انسجام مجموعه و سازمان شما گام موثری بردارد و در رقابت با سایر شرکت ها شما را یاری رساند تا به بهترین نتیجه در کوتاهترین زمان برسید.

درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.