09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی

سایت‌های پزشکی را می‌توان به چندین دسته تقسیم نمود. معرفی یک پزشک یا یک مرکز درمانی، ارائه اطلاعات پزشکی، ارائه خدماتی نوین در زمینه پزشکی

در صورتی که قصد داشته باشید، هر کدام از انواع وب سایت‌های پزشکی را ایجاد کنید، بهتر است که یک تیم متخصص را در کنار خود داشته باشید. در طراحی سایت پزشکی برای یک مرکز درمانی و یا یک پزشک، بهینه‌سازی موتور جستجو، ظاهر زیبا و چینش بهینه اطلاعات، حرف اول را می‌زند. چنانچه قصد داشته باشید، برخی از فرآیندهای مرتبط با بیمار را از طریق وب سایتتان اتوماسیون کنید، آنگاه بحث تحلیل سیستمی و کدنویسی هم به پیش می‌آید. در طراحی سایت اطلاعات پزشکی، مسأله محتوا بسیار پررنگ است. در چنین سایتی هدف ارائه محتوای مناسب به کسانی است که به هر دلیلی به دنبال اطلاعات پزشکی هستند. در این دست از وب سایت‌ها، فونت، چینش صفحه و سرعت لود بالا اهمیت زیادی دارند. ضمن اینکه پنل کاربری باید به گونه‌ای باشد که کمترین زحمت را برای تیم تولیدکننده محتوای پزشکی ایجاد کند. در طراحی سایت پزشکی که نقش یک نرم‌افزار سازمانی را داشته باشد، مسأله رابط کاربری، تحلیل سیستمی و بهینه‌سازی پایگاه داده در اولویت است. طراحی چنین سایت‌هایی مستلزم وقت و زحمت فراوان است و باید با همکاری وسیع تیم فنی و تیم پزشکی همراه باشد.

سایت‌های پزشکی را می‌توان به چندین دسته تقسیم نمود. دسته اول وب سایت‌هایی هستند که تنها به معرفی یک پزشک یا یک مرکز درمانی می‌پردازند. هدف از این وب سایت‌ها افزایش مراجعان پزشک یا مرکز درمانی است. دسته دیگر وب سایت‌هایی است که به ارائه اطلاعات پزشکی می‌پردازند. هم اکنون در فضای وب فارسی از این دست وب سایت‌ها بسیار است. این نوع وب سایت‌ها در واقع نوعی وب سایت تولید محتوا هستند که بطور تخصصی به تولید محتوای پزشکی می‌پردازند. دسته دیگر وب سایت‌های پزشکی شامل وب سایت‌هایی است که به ارائه خدماتی نوین در زمینه پزشکی می‌پردازند و به نوعی فرآیندهای موجود در صنعت پزشکی را اتوماسیون می‌کنند. به عنوان مثال، یک وب سایت نوبت‌دهی یا یک وب سایت برای مشاهده نتیجه آزمایش به صوت آنلاین. نوع خاصی از این وب سایت‌ها به صورت نرم‌افزارهای سازمانی تحت وب در می‌آیند و فرآیندهای میان سازمانی را سهولت می‌بخشند. به عنوان مثال، فرآیند انتقال اطلاعات بین مراکز درمانی و بیمه به صورت بلادرنگ و بدون خطا از طریق این سیستم‌ها قابل اجراست. طراحی سایت پزشکی با چالش‌های خاصی روبروست.

علم پزشکی یکی از قدیمی‌ترین علوم بشری است. این علم در 500 سال اخیر دستخوش تحولات بسیاری شده است که ماحصل این تغییرات را تحت عنوان پزشکی مدرن می‌شناسیم. به دلیل ارزشی که بشر برای سلامت و جان خود و عزیزانش قائل است، همواره تلاش می‌کند که تمامی علوم و فناوری‌های دیگر هم در پزشکی به خدمت گرفته شوند. در این بین، ورود فناوری وب به صنعت پزشکی، موجب تغییرات بسیاری در این صنعت شده است. از همان روز‌های نخست گسترش عمومی وب، صنعت پزشکی پتانسیل این فناوری جدید را دریافت و به آن ورود پیدا کرد. به طوری که هم اکنون قدمت برخی از وب سایت‌های معتبر پزشکی جهان به اندازه خود وب است. شاید از خود بپرسید که طراحی سایت پزشکی چه جایگاهی دارد؟ یک وب سایت در چه زمینه‌هایی و به چه شکلی می‌تواند در خدمت پزشکی و سلامت جامعه باشد؟ خدمات فناوری وب در صنعت پزشکی به قدری گسترده است که شرح و تفصیل همه آنها نیازمند چندین نوشتار می‌باشد. طراحی سایت پزشکی هم می‌تواند کمک‌های شایانی به کادر پزشکی و بیمارستان‌ها بنماید و هم از آلام و دردهای فرد بیمار تا حدی بکاهد.

چرا طراحی وب سایت پزشکی؟!

2

اگر صاحب یک بیمارستان، آزمایشگاه یا هر مرکز درمانی دیگر هستید، کمی خلاقیت به خرج دهید و با طراحی سایت پزشکی مناسب، بخشی از فرآیندهای ارتباطی بین بیماران و مرکز را به صورت اتوماسیون درآورید. دریافت جواب آزمایش، پرسش‌های کوتاه از پزشک خانواده، دریافت نوبت و پرداخت دارو از جمله مواردی هستند که قابلیت پیاده‌سازی بر روی وبسایت را دارند.

4

فرآیندهای رایج در فضای درمانی و پزشکی پیچیدگی‌های زیادی دارند و مدیریت آنها نیازمند نیروی انسانی فراوانی است. از طرفی اشتباه در این فرآیندها مشکلات فراوانی پدید می‌آورد. با طراحی سایت پزشکی به عنوان یک نرم‌افزار سازمانی، می‌توانید بخشی از فرآیندهای درونی و میان‌سازمانی را اتوماسیون کنید و از هزینه نیروی انسانی بکاهید.

1

با طراحی سایت پزشکی، می‌توانید خود یا مرکز درمانی‌تان را از مزایای تبلیغات اینترنتی بهره‌مند سازید. در چنین سایتی می‌توانید به معرفی خود و مرکز درمانی‌تان بپردازید. اطلاعات تماس خود را در سایت قرار دهید تا بیماران به سهولت به شما دسترسی یابند. ارزش چنین سایتی همانند نصب بنر در یک اتوبان پر رفت و آمد است. در حالی که هزینه آن هم به مراتب پایین‌تر است.

3

یکی از راهکارهای مناسب جهت ارتقای سطح سلامت جامعه، افزایش دانش پزشکی افراد است. از اینرو، هر اندازه که میزان اطلاعات پزشکی در وب فارسی بیشتر باشد، بهتر است. اگر به اطلاعات پزشکی مفیدی دسترسی دارید، کافیست با طراحی سایت پزشکی، این اطلاعت را منتشر کنید تا هم دیگران از آن بهره‌مند شوند و هم خودتان بازاریابی محتوایی کرده باشید و بتوانید از طریق تولید محتوا درآمد کسب کنید.

به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت پزشکی، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم در کنارتان هستیم. با این کار، طراحی سایت پزشکی شما هم در جلب نظر مشتری موفق تر و هم رتبه سایت تان در صفحات جستجوی گوگل ارتقا پیدا خواهد کرد.

تجربه کاربری خوب

طراحی سایت پزشکی شما باید به گونه ای باشد که مشتری از سر زدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت پزشکی شما، می تواند بر روی میزان رضایت او از محصولات شما نیز تاثیر بگذارد.

طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت پزشکی، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت پزشکی به صورت کاربرپسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

2,000,000

تومان

ارائه سورس وب سایت
ورود اطلاعات اولیه
هاست و دامنه رایگان

هزینه یا سرمایه گذاری!

میزان قیمت طراحی سایت پزشکی و سود ناشی از آن بستگی به کارکردی دارد که شما از سایت انتظار دارید. در ابتدا باید نیازمندی‌های شما مشخص شوند. فرض کنیم یک پزشک مستقل هستید. در اینصورت یک گزینه، ایجاد یک وب سایت شخصی برای معرفی خودتان است. این وب سایت هم باید دارای ظاهری شیک و در خور شخصیت یک پزشک باشد و هم اطلاعت تماس شما را در اختیار بازدیدکننده قرار دهد. ضمن اینکه با جستجوی نام شما در اینترنت، اولین گزینه همین وب سایت باشد. در کنار این ویژگی‌های پایه‌ای می‌توان کارکردهای دیگری را هم در طراحی سایت پزشکی شما گنجاند. به عنوان مثال، شما می‌توانید بازارایابی محتوایی کنید. کاری که برخی از پزشکان عزیز در زمینه تغذیه انجام داده‌اند. بدین صورت که مقالاتی در ارتباط با تخصص‌تان منتشر کنید. این مقالات باید با کلیدواژه‌های مرتبط در صفحه اصلی گوگل قرار بگیرند تا فرد بیمار به وب سایت شما رجوع کند و سپس با شما آشنا شود. برای این کار نیاز است که یک در طراحی سایت پزشکی، یک ماژول مدیریت محتوا هم گنجانده شود. هر کدام از این حالات را که انتخاب کنید، طراحی سایت پزشکی برای شما سود خالص است. زیرا هزینه بسیار کمی دارد ولی در ازای آن تبلیغات همه جانبه است. حال اگر مدیر یک مرکز درمانی باشید چه؟ در این صورت طراحی سایت پزشکی برای شما ضروری است. در یک مرکز درمانی تخصص‌های مختلفی وجود دارد. لازم است که اطلاعات کلیه پزشکان و تیم‌های درمانی به همراه ساعت حضور آنها در مرکز، در وب سایت قرار داده شود. چینش صفحات و راهبری سایت باید به گونه‌ای باشد که بازدیدکننده به سرعت به اطلاعات مورد نیاز خود دست پیدا کند. در صورتی که حجم اطلاعات درون سایت بالاست، وجود یک جستجوی قدرتمند بسیار ضروری خواهد بود. علاوه بر این موارد، منتقل کردن بخشی از ارتباطات بیمار با مرکز به درون وب سایت هم یکی دیگر از گزینه‌های پیش روی شماست. مثلاً بیمار بتواند پرونده پزشکی یا نتایج آزمایش را از طریق وب سایت مشاهده کند یا در یک بخش پرسش و پاسخ خصوصی، با پزشک خود در ارتباط باشد. مهم‌ترین مسأله‌ای که اینجا مطرح می‌شود، امنیت و حفظ حریم شخصی است. شاید باورتان نشود که هزینه‌ای که برای طراحی سایت پزشکی با امنیت بالا پرداخت می‌کنید، تا چه حد موجب افزایش رضایت بیمارانتان می‌شود. دوران بیماری با رنج و سختی فراوانی برای فرد بیمار و خانواده‌اش همراه است. کاستن از این رنج‌ و سختی‌ها باید در اولویت هر مرکز درمانی باشد. در صورت که بیمار در مرکز درمانی شما احساس راحتی و آرامش نماید، آنگاه شما را به آشنایانش توصیه خواهد کرد. ارزش توصیه‌های این چنینی بیشتر از هر نوع تبلیغی است. بسیاری از فرآیندهای پزشکی قابلیت اتوماسیون دارند. از یافتن پزشک مناسب گرفته تا نقل و انتقالات مالی و تشخیص‌های پزشکی. کافیست کمی خلاق باشید و از دنیای پزشکی هم سر در بیاورید. در اینصورت با طراحی سایت پزشکی می‌توانید استارت‌آپ موفقی ایجاد نمایید. به عنوان مثال، یکی از مسائل مهم در زمینه پزشکی، به اشتراک گذاری دانش بین پزشکان و همکاری‌های میان رشته‌ای برای درمان یک فرد بیمار است. کافیست با یک ایده خوب، راه‌حلی نرم‌افزاری برای این مشکل ارائه کنید که در همه مراکز درمانی قابل پیاده‌سازی باشد. در اینصورت، به بازیگری مهم در صنعت پزشکی تبدیل خواهید شد.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که وب سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت پزشکی به صورت واکنشگرا به اینمعنی است که وب سایت شما می تواند بر روی دستگاه هایی با صفحات نمایش با اندازه های مختلف، به درستی نمایش داده شود؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی دیده شود؛ چه این وب سایت پزشکی بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی وب سایت پزشکی هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی وب سایت شرکتی واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود.

امکانات و ویژگی های وب سایت پزشکی

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
75%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
90%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
100%
سایت پزشکی حرفه ای
1
وقت دهی بصورت آنلاین
2
ارائه مطالب مفید و معتبر
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

چرا طراحی سایت پزشکی توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند وردپرس

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

طراحی سایت پزشکی به هر شکلی و هر هدفی، یک سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمند است. گردش مالی صنعت پزشکی بسیار بالاست. پس از نظر مالی، هزینه طراحی سایت پزشکی نسبت به سود حاصل از آن بسیار کوچک است. از منظر کمک به بیماران هم طراحی سایت پزشکی اقدامی بسیار مهم است. اگر یک پزشک حاذق و مستقل باشید، با طراحی سایت پزشکی بیماران بیشتری از وجود شما مطلع خواهند شد. در صورتی که محتوای تخصصی تولید کنید، سؤال بسیاری از بیماران را پاسخ خواهید داد و آنها را از شر خیل اطلاعات نادرست موجود در وب رها خواهید کرد. اگر سایت را برای یک مرکز درمانی طراحی کنید، آرامش و آسایش را برای بیماران به ارمغان خواهید آورد. بیمار و خانواده وی مطمئن هستند که در هر زمان قادرند اطلاعات مورد نیازشان را از وب سایت مرکز دریافت کنند و یا سؤالات خود را از پزشکشان بپرسند. جای خالی خدمات ارزش افزوده در صنعت پزشکی به شدت احساس می‌شود. فناوری وب به خوبی می‌تواند برخی از فضاهای خالی را پر کند. به اشتراک‌گذاری دانش، مدیریت اطلاعات بیماران، انتقال وجوه، یافتن پزشک مناسب، ثبت نوبت، پرسش و پاسخ پزشکی و غیره از جمله مواردی هستند که با طراحی سایت پزشکی مناسب می‌توان بدانها دست یافت. همه این موارد مشروط به اینست که طراحی سایت پزشکی خود را به یک تیم متخصص بسپارید. شرکت دوسنت مفتخر است که با بهره‌گیری از تیمی قوی شمال طراحان، برنامه‌نویسان و تحلیل‌گران، طراحی سایت پزشکی شما را به عهده بگیرد. ما پس از ارزیابی نیازمندی‌های شما و انتخاب فناوری‌های مناسب وب سایت پزشکی شما را به بهترین نحو طراحی خواهیم کرد و محصولی به شما تحویل خواهیم داد که هم رضایت شما را جلب نماید و هم به بیماران کمک کند.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور طراحی سایت بروید.