09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی از اقدامات مهم در زمینه تبلیغات به شمار می رود. ابزاری قدرتمند مانند طراحی سایت فروشگاهی می تواند به تنهایی یک تجارت موفق محسوب شود.

طراحی سایت فروشگاهی در کنار تبلیغات آفلاین تان به شما کمک می کند تا بتوانید در دیدرس مشتریان بالفعل و بالقوه خود قرار بگیرید و طراحی وب سایت تقریبا در همه زمینه های کسب و کار وارد شده است و به سرعت در حال گسترش نفوذ و سلطه خود در زمینه تبلیغات، بازاریابی و برندینگ است. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مهم ترین بخش از حضور مجازی شماست؛ به بیان دیگر، طراحی سایت فروشگاهی به نوعی هویت اینترنتی یک فروشگاه محسوب می شود. در واقع با طراحی فروشگاه اینترنتی می توانید از پتانسیل بالای فضای نامحدود اینترنت بهره مند شوید و همین قدرت مانور بالا در اینترنت است که فروشگاه های زیادی را به سمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و حتی فروش آنلاین سوق داده است. بازار رقابت منتظر هیچ کس نمی ماند! پس طراحی سایت فروشگاهی را از امروز جدی بگیرید!

طراحی سایت فروشگاهی

واضح است که در دنیای پر سرعت امروز، همه ما ترجیح می دهیم که رفت و آمدهای درون شهری را تا جای ممکن کاهش داده و زمان را مدیریت کنیم. با توجه به ورود اینترنت به همه جنبه های زندگی مدرن، مهم است که شما هم به عنوان صاحب یک فروشگاه، بتوانید محصولات تان را هم در دنیای واقعی و هم در فضای مجازی به طور موثر معرفی کنید. بدون شک به خوبی می دانید که دیده شدن، مهم ترین بخش فروش است؛ دقیقا به همین دلیل است که همه کسب و کارها و حتی اشخاص به اهمیت طراحی لوگو و طراحی کاتالوگ یا حتی چاپ بنر ، چاپ کاتالوگ و سایر روش های تبلیغات سنتی و آفلاین روی آورده اند. دیگر نمی توان حتی فروشگاه کوچکی را پیدا کرد که نام و لوگوی خاص خود را نداشته باشد. به عبارت دیگر، شما وقتی قادر خواهید بود فروش خود را بالاتر ببرید که بهتر و بیشتر دیده و شناخته شوید.

به عنوان یک صاحب فروشگاه، حتما شما هم تا به حال متوجه شده اید که اینترنت نحوه زندگی افراد را در همه زمینه ها از جمله خرید تغییر داده است. قطعا نمی توان دیگر به همان شیوه های قدیمی برای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات اکتفا کرد؛ خودتان هم باید تا الان متوجه شده باشید که اگر بخواهید تنها به روش های سنتی کسب و کار بچسبید، یک جای کار می لنگد!  در واقع در دنیای امروزی، موفقیت یک فروشگاه به عوامل متعددی وابسته است؛ علاوه بر ارائه محصولات جذاب و خدمات خوب به مشتریان، بازاریابی موثر نیز نقشی اساسی در موفقیت یک فروشگاه در دنیای تجارت دارد. شما نه تنها نیاز دارید که با روند پیشروی جامعه هماهنگ باشید، که گاهی باید جامعه را با خودتان به جلو ببرید. به همین دلیل است که طراحی سایت در چند سال اخیر اهمیت فراوانی یافته است.

اگر به طراحی و گرافیک علاقه مند هستید در لینک زیر می توانید با آموزش طراحی جلد کتاب آشنا شوید

چرا طراحی سایت فروشگاهی؟!

2

طراحی سایت فروشگاهی از شبکه های اجتماعی تان پشتیبانی می کند. جامعه درست آن بیرون منتظر شماست! با مشتریانی که به دنبال کالاهای مورد نیازشان هستند و ساعات زیادی از روز را در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، لینکدین و… می گذرانند. برای تجارت هوشمندانه، حضور منظم در شبکه های اجتماعی از اصول مهم محسوب می شود؛ در واقع باید بتوانید با زندگی هر روزه مشتریان همراه شوید.

4

طراحی فروشگاه اینترنتی  برند شما را گسترش می دهد. طراحی سایت فروشگاهی می تواند در جاهایی ورود پیدا کند که روش های تبلیغاتی قدیمی راهی به آن ندارند. حتی اگر سایت فروشگاهی شما امکان خرید آنلاین نداشته باشد، برای معرفی محصولات و اطلاع رسانی به مشتریان، روش فوق العاده ای است. طراحی سایت فروشگاهی به شما کمک می کند تا گستره و تنوع محصولات تان را افزایش دهید.

1

طراحی سایت فروشگاهی بر روی تصمیمات خرید افراد تاثیر می گذارد. مشتریان برای خرید هر محصول، ابتدا سعی می کنند تا در اینترنت به دنبال اطلاعات بگردند. سایت فروشگاه شما مانند یک تالار نمایش است که شما و محصولاتتان را معرفی می کند. حالا فکرش را بکنید که محصولی که مشتری از آن خوشش آمده است، تنها چند کلیک با او فاصله داشته باشد! قطعا تحت تاثیر این روش ساده و کامل برای خرید خواهد شد.

3

طراحی فروشگاه اینترنتی یعنی بودن در دسترس مشتریان. چه در خانه و کنار خانواده باشند، چه در محل کار و یا حتی در مسیر رفت و برگشت، مشتریان از دسترسی آسان به یک فروشگاه اینترنتی خوشحال می شوند. این که مشتری در هر ساعتی از شبانه روز بتواند به دنبال محصولات مورد نیازش بگردد، یعنی شما توانسته اید حتی در ساعاتی که مشتری سرگرم کار یا استراحت است، محصولاتتان را به او معرفی کنید.

 به روز رسانی و آنالیز سایت

پس از طراحی سایت فروشگاهی تان، ما در تمامی مراحل به روز رسانی سایت و تولید محتوا به صورت مداوم همراه شما هستیم. این کار هم در جلب نظر مشتری تاثیرگذار است و هم رتبه طراحی سایت فروشگاهی شما را در نتایج جستجوی گوگل ارتقا می دهد.

تجربه کاربری خوب

طراحی سایت فروشگاهی شما باید به گونه ای اتخاذ شود که مشتری از سرزدن به آن حس خوبی پیدا کند. تحقیقات نشان داده اند که میزان لذت بردن کاربر از ظاهر و طراحی سایت فروشگاهی، می تواند روی میزان رضایت او از خدمات ارائه شده نیز تاثیر بگذارد.

 طراحی کاربرپسند

مهم ترین هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی، جلب نظر مشتری و همراه کردن او با خودتان است. طراحی سایت فروشگاهی به صورت کاربر پسند و ساده باعث می شود تا مخاطبان با سایت شما راحت تر ارتباط برقرار کرده و با آن همراه باقی بمانند.

5,300,000

تومان

ارائه سورس وب سایت
ورود اطلاعات اولیه
هاست و دامنه رایگان

هزینه یا سرمایه گذاری!

طراحی سایت فروشگاهی می تواند فرصتی حیاتی برای تجارت و کسب و کار در هر زمینه ای ایجاد کند. یک استراتژی خوب برای طراحی  فروشگاه اینترنتی می تواند از پتانسیل بالای بازار به نفع شما استفاده کند. با رعایت چند اصل ساده می توانید طراحی سایت فروشگاهی تان را به ابزاری قدرتمند برای تبلیغات تبدیل کنید. چنانچه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تان را به خوبی انجام دهید، می توانید تاثیرگذاری اولیه خوبی داشته باشید و مشتری را لحظه ورودش به سایت، به برندتان علاقه مند کنید. وقتی از طراحی فروشگاه اینترنتی استفاده می کنید، در واقع اعتماد مشتری را نسبت به خودتان بالاتر می برید. قیمت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما می تواند با مبتنی بودن بر نیازهای مشتریان، در جلب نظر آن ها موفق تر باشد. طی سال های اخیر مفهوم طراحی کاربرپسند یا به بیان دیگر، قابلیت استفاده آسان توسط کاربر، اهمیت خود را در طراحی فروشگاه اینترنتی و افزایش فروش نشان داده است. لابد شنیده اید که می گویند “همیشه حق با مشتری است!”. یکی از چیزهایی که به جذب مشتری کمک می کند، همراهی همیشگی شماست. مشتریان امروزه به فروشگاه آنلاین که همیشه و همه جا در دسترس هستند، راحت تر اعتماد می کنند. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، رابط شما با مشتریان تان است؛ طراحی فروشگاه اینترنتی کاربرپسند، به واسطه سادگی اش مشتریان را به سمت محصولات شما متمایل می کند. پس با طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خوب و موثر، در واقع زمان “فکر کردن” و “تصمیم گیری” مشتری را کوتاه می کنید. علاوه بر همه این ها، طراحی سایت فروشگاهی شما باعث می شود که فضا برای معرفی محصولات تان آماده شود. با طراحی سایت فروشگاهی جامع و مرتبط، در واقع به مشتریان این امکان را می دهید که ساده تر انتخاب خود را نهایی کنند. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مدرن و به روز شما، در واقع تبلیغاتی است که با کمترین هزینه ممکن، همیشه برای شما باقی خواهد ماند؛ طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، تبلیغاتی است که هرگز تاریخ آن تمام نمی شود. کمک بزرگ دیگری که طراحی فروشگاه اینترنتی به کار شما می کند، این است که با دیدن آن کاربران به سرعت متوجه زمینه کاری شما می شوند و راحت تر شما را به خاطر می سپارند. طراحی فروشگاه اینترنتی می تواند هماهنگی خوبی بین محصولات تان و سلیقه مشتریان ایجاد کند. می توانید به سادگی و با استفاده از بازخورد بازدیدکنندگان، نوع نیاز و سلیقه مشتریان را حدس بزنید. مشتریان به سادگی می توانند انرژی و عشق لازم را از طراحی سایت فروشگاهی شما دریافت کنند و با آن در ارتباط بمانند. به جرات می توان گفت که طراحی فروشگاه اینترنتی یک سرمایه گذاری بلند مدت برای موفقیت شما در فروش قدرتمند محصولات تان است.

سایت واکنشگرا چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید وب سایتی را بر روی گوشی یا تبلت باز کنید و ببینید که صفحه به هم ریخته است؛ نوشته ها و عکس ها جا به جا شده و نمی توانید چیزی را که می خواهید پیدا کنید. تمام این مشکلات به این دلیل به وجود آمده اند که سایت مورد نظرتان واکنشگرا یا ریسپانسیو نیست. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به صورت واکنشگرا راهی برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی به گونه ای است که به سایز صفحه نمایشگر کاربر واکنش نشان دهد؛ به عبارت دیگر سایت واکنشگرا، سایتی است که بر اساس سایز صفحه نمایش بتواند طراحی خود را تغییر داده تا محتوای آن در هر صفحه نمایشی به درستی نمایش داده شود؛ چه این سایت فروشگاهی بر روی یک مانیتور با اندازه بسیار بزرگ باز شود یا از یک لپ تاپ، تبلت یا حتی یک گوشی کوچک استفاده کنید. امروزه بیشتر افراد به استفاده از دستگاه هایی با صفحات نمایش کوچک تر روی آورده اند و به این ترتیب میزان استفاده کاربران از گوشی های هوشمند و تبلت افزایش یافته است. از سوی دیگر، اهمیت تجربه کاربری و سادگی استفاده از خدمات طراحی سایت فروشگاه اینترنتی هم دلیل دیگری بوده است برای این که از سال 2013، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی واکنشگرا به یکی از مباحث داغ و پرطرفدار در طراحی وب سایت تبدیل شود. از همین رو، امروزه یکی از مهم ترین ویژگی های یک طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای، طراحی واکنشگرای آن است.

امکانات و ویژگی های وب سایت فروشگاهی

راهکارهای بازاریابی آنلاین
بنر مارکتینگ
75%
ویدیو مارکتینگ
95%
تولید محتوا
90%
ایمیل مارکتینگ
40%
سئو
100%
سایت فروشگاهی حرفه ای
1
چیدمان و دسته بندی درست محصولات
2
سیستم فروش آنلاین به همراه درگاه اینترنتی
3
ارتقا رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل

چرا طراحی سایت فروشگاهی توسط دوسنت؟!

تولید محتوا
طراحی سایت بدون تولید محتوای مناسب، تنها یک قالب خالی و بلااستفاده است. دوسنت محتوای مناسب برای شما را می شناسد و آن را در اختیارتان قرار می دهد.
آنالیز سایت
هر سایتی باید به طور مداوم آنالیز شود تا با توجه به تغییرات در نیازها و خواسته های کاربران، خود را آن ها تطبیق دهد.
طراحی سایت واکنشگرا
با طراحی سایت به صورت واکنشگرا، مخاطبانتان قادر خواهند بود تا بر روی هر وسیله ای از سایت شما بازدید کنند. این یعنی شانس دیده شدن بیشتر.
تحویل سورس
داشتن سورس یک سایت یعنی قدرت اعمال تغییرات بیشتر! دوسنت با تحویل سورس به مشتریان خاص خود، این قدرت را در اختیارشان قرار می دهد.
سرعت
سرعت بازشدن یک وب سایت یکی از اصول طراحی سایت است. سایت شما به سرعت بالا آمده و صفحات با سرعت بالا بارگزاری خواهند شد.
امنیت
امنیت حرف اول را در دنیای مجازی می زند. ما به امنیت سایت شما اهمیت داده و اقدامات مورد نیاز برای بالا بردن امنیت سایت شما را به کار می بریم.
سئو داخلی
یک سایت برای دیده شدن باید رتبه بالایی در صفحات گوگل داشته باشد. ما در تمامی مراحل بهینه سازی سایت (سئو) در کنار شما خواهیم بود.
گرافیک جذاب
مهم است که دیگران شما را چگونه ببینند! سایت شما طراحی گرافیکی جذابی خواهد داشت به طوری که کاربر در لحظه ورود نظرش جلب شود.
پنل مدیریتی
مدیریت سایت تان را خودتان بر عهده بگیرید! به کمک پنل مدیریتی می توانید در هر زمانی که بخواهید، تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید.
مانیتورینگ
سایت شما به طور مداوم مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات مورد نیاز اعمال خواهند شد تا رتبه شما به مرور زمان در رتبه گوگل بهبود پیدا کند.
هاست و دامنه رایگان
با استفاده از امکات هاست و دامنه رایگان دوسنت، هزینه طراحی سایت خود را کنترل کرده و از خدمات با کیفیت و مقرون به صرفه لذت ببرید.
قرارداد شفاف
همه چیز شفاف است! ارائه قرارداد واضح و صریح با درنظر گرفتن تمامی جنبه های نیاز مشتریان، همواره از افتخارات دوسنت بوده است.
درخواست مشاوره

دوسنت در کنار شماست تا در تمام مسیر طراحی سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی و نظارت مداوم، طی جلسات رایگان مشاوره همراه تجارت شما باشد.

سیستم مدیریت محتوا:

سیستم قدرتمند اپن کارت

مدت زمان پشتیبانی فنی:

سه ماه

زمان پیاده سازی:

10 الی 30 روز

در پایان، طراحی فروشگاه اینترنتی شما باید به گونه ای باشد که با برند و نوع محصولات تناسب داشته باشد. برای مثال اگر لباس می فروشید، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما باید از المان های مرتبط با پوشاک استفاده کند. یا اگر سایت شما برای فروش دوچرخه کوهستان به کار می رود، باید از المان هایی استفاده کنید که طراحی فروشگاه اینترنتی شما را پویا و پرتحرک نشان دهد. طراحی فروشگاه اینترنتی در کنار تبلیغات آفلاین و طراحی پوستر جذاب و خلاقانه، می تواند خاطره ای خوش از خرید را در ذهن مشتریان تان باقی بگذارد. وقتی مشتری طراحی فروشگاه اینترنتی و خرید از شما را دوست داشته باشد، قطعا با شما خواهد ماند. به همین دلیل اهمیت زیادی دارد که در طراحی فروشگاه اینترنتی تان حتما از کسانی کمک بگیرید که دانش و توانایی لازم را برای ارائه یک طراحی اصولی و منحصر به فرد داشته باشند. حتی اگر فکر می کنید که در تبلیغات آفلاین مثل چاپ کاتالوگ و چاپ بنر و یا طراحی ست اداری موفق عمل کرده اید، باید به یاد داشته باشید که در فضای مجازی تنها با حضور قدرتمند در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و شبکه های اجتماعی است که می توانید گوی سبقت را از رقیبان تان بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر، می توانید از مشاوران متخصص دوسنت مشاوره رایگان دریافت کنید.

ایمکس
نقش بند
نقراب
صاف آب
هدی چرم

صدور پیش فاکتور

جهت ثبت امکانات مورد نظر و برآورد قیمت طراحی سایت صورت آنلاین، می توانید به صفحه صدور پیش فاکتور بروید.