09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

اصول طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین

اگر می خواهید به کسب و کار آنلاین بپردازید باید بیش از هر چیز دیگری دنبال اطلاعات درباره طراحی وب سایت باشید. در هر حرفه ای که هستید لازم است تا یک وب ...

اگر می خواهید به کسب و کار آنلاین بپردازید باید بیش از هر چیز دیگری دنبال اطلاعات درباره طراحی وب سایت باشید. در هر حرفه ای که هستید لازم است تا یک وب سایت داشته باشید. حرفه و کار شما اگر مرتبط به اینترنت باشد یا نباشد، فرضا اگر حرفه شما مرتبط با اینترنت نباشد، باز هم برای تبلیغات نیاز به یک وب سایت وجود دارد. برای کارهای اینترنتی که صد البته نیاز دارید که یک وبسایت داشته باشید. البته برای گرفتن هاست و دامین می توانید از بخش هاست اقدام کنید و اسم و فضای مورد نیاز سایت خود اقدام کنید. قیمت طراحی سایت هم به همین عامل و طراحی های مختلف آن بستگی دارد.

شما نیاز به یک وب سایت دارید که بتوانید مشتری را به وب سایت فروشگاهی خود دعوت کرده و او را به عنوان یک مشتری همیشگی، جذب کنید. به هرحال خیلی از افراد دانش لازم برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را ندارند و با اندکی جستجو و پیدا کردن قیمت طراحی سایت های مختلف، از شرکت های موجود یک وب سایت را برای خود انتخاب و به سلیقه شرکت مورد نظر طراحی می کنند. قبل از اینکه به سراغ وب سایت خود بروید و با کلیک کردن روی قیمت طراحی سایت و سایر نیاز هایتان برای طراحی وب سایت فروشگاهی، بد نیست که کمی اطلاعات درباره طراحی وب سایت داشته باشید.

ابتدا شما باید بدانید که از وب سایت فروشگاهی خود چه می خواهید. آیا شما نیاز به یک وب سایت فروشگاهی کامل دارید و یا فقط لوگو لازم دارید؟ ممکن است نیاز به یک سایت با آپدیت آسان و سریع داشته باشید و شما به عنوان یک کاربر فقط هرازگاهی آن را به روز رسانی کنید. در مرحله ی بعد شما باید یک برنامه برای بودجه بندی با توجه به قیمت طراحی سایت فروشگاهی مورد نظرتان داشته باشید. اگر شما برای طراحی وب سایت فروشگاهی عجله داشته باشید؛ بعضی از شرکت ها هستند که با پرداخت ماهیانه این کار را برایتان انجام خواهند داد. برای اینکار از داشتن یک برنامه زمانی مرتب و با  برنامه خیلی مهم خواهد بود. برای داشتن یک وب سایت فروشگاهی متفاوت، به یاد داشته باشید که فرمت، گرافیک و دیگر جنبه های هنری باعث افزایش زمان طراحی وب سایت فروشگاهی خواهد شد. شما نباید از وب سایتی که طی یک یا دو روز ساخته شده است، انتظار زیادی داشته باشید.

اگر طراح وب سایت به شما گفت که تمام وقتش را برای طراحی وب سایت فروشگاهی شما صرف خواهد کرد، حتی یک دقیقه این حرف را باور نکنید. برای طراحی وب سایت خودتان هم نیاز دارید که وقت زیادی صرف آن کنید و از طراحی وب سایت سهم خود را داشته باشید. مواردی همچون لوگو و تایم لاین نیاز به صرف وقت زیادی دارد.

طراحان وب سایت در تمامی مراحل طراحی متخصص نیستند و نیاز به چندین طراح همیشه وجود دارد. بعضی از طراحان در کارهای گرافیکی مهارت دارند و برخی دیگر در بهینه سازی موتور جست و جو تبحر دارند.

در طراحی وب سایت های فروشگاهی اگر چه می شود از قالب های آماده استفاده کرد، اما برنامه نویسی و طراحی آن بصورت اختصاصی توصیه می­شود چراکه امکان پشتیبانی و رفع اشکالات همیشه وجود دارد. امکانات و رنگ بندی سایت در ادامه توضیح داده می­شود.

23 خرداد 1396

دیدگاه های این مقاله

13 + نوزده =