09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی سایت تهران

برای افرادی که قصد دارند، شرکت طراحی سایت تهران راه اندازی کنند، اولین نکته شدید بودن رقابت است. تعداد شرکتهای قدیمی و باسابقه در تهران زیاد است.
طراحی سایت در تهران

طراحی سایت تهران یکی از مشاغل بسیار پرسود و پرطرفدار است. به هر حال، تهران قلب فناوری اطلاعات ایران محسوب می‌شود. بیشتر شرکت‌های مطرح و قوی فناوری اطلاعات ایران در تهران به فعالیت مشغول هستند. بسیاری از متقاضیان کار و افرادی که قصد دارند صاحب وب سایت شوند، به جستجوی شرکت‌های طراحی سایت می‌پردازند.

این امر موجب شده‌ است که رقابت بین شرکت‌های طراحی سایت بالا باشد و شرکت‌های کوچک و بزرگ زیادی در این زمینه مشغول به کار باشند. این مسأله برای متقاضیان کار، کارفرمایان و شرکت‌های نوپا اثرات فراوانی دارد که در این مقاله قصد داریم به بررسی اجمالی این آثار بپردازیم.

طراحی سایت تهران و شرکت‌های نوپا

برای افرادی که قصد دارند، شرکت طراحی سایت راه‌اندازی کنند، اولین نکته شدید بودن رقابت است. تعداد شرکت‌های قدیمی و باسابقه در تهران زیاد است. شرکت‌های موجود از انواع روش‌های تبلیغاتی برای دستیابی به مشتری استفاده می‌کنند و به همین دلیل دریافت پروژه کمی مشکل است. هر فردی که بخواهد سایتی برای خود بسازد، ابتدا به سراغ شرکت‌های باسابقه می‌رود.

شرکت‌های نوپا پیش از همه چیز باید به فکر بالا بردن توان فنی خود باشند. به هر حال، قوی‌ترین عامل تضمین‌کننده موفقیت شما، کیفیت کارتان است. یعنی خروجی کار شما باید کیفیت بالایی داشته باشد و رضایت مشتری را جلب کند. عوامل اصلی در جلب رضایت مشتری عبارتند از:

  1. برآورده شدن خواسته‌ها: یکی از مشکلات رایج در پروژه‌های نرم‌افزاری اینست که خود مشتریان هم به درستی نمی‌دانند چه می‌خواهند. استخراج نیازمندی‌ها یکی از اصلی‌ترین مراحل توسعه نرم‌افزار است. در مورد طراحی وب سایت همین نکته وجود دارد. ابتدا به صورت دقیق نیازمندی‌های مشتری را استخراج کنید و آنها را مستندسازی نمایید تا مسیر حرکت کار مشخص باشد.
  2. ظاهر زیبا و رابط کاربری قوی: این نکته‌ای است که بسیاری از بهترین شرکت طراحی سایت در تهران به آن توجه دارند. حقیقت امر اینست که مشتری زیاد از پشت صحنه یا همان بک اند کار شما اطلاعی ندارد. حتی اگر بخواید بری وی توضیح هم دهید، به احتمال زیاد متوجه نخواهد شد. تنها چیزی که مشتری درک می‌کند، رابط کاربری و زیبایی است.
  3. عملکرد قوی: با وجود اینکه در ابتدای کار مشتری چیزی به جز رابط کاربری را نمی‌بیند، اما در دراز مدت عملکرد قوی بک اند بیشتر به چشم خواهد آمد. بک اند باید به گونه‌ای باشد که کیفیت عملکرد سایت پایین نیاید.
  4. خدمات پس از فروش: یکی از دغدغه‌های اصلی مشتریان، خدمات پس از فروش است. به ویژه آنهایی که قبلاً تجربه طراحی سایت داشته‌اند. به مشتری اطمینان دهید که خدمات پس از فروش معقول و مناسبی به وی ارائه خواهید کرد.
  5. سرعت انجام کار: شاید شما محصول نهایی بسیار باکیفیتی ارائه کنید و در مدت زمانی که برای مشتری غیرقابل قبول است. در دنیا، تمامی تیم‌های نرم‌افزاری تلاش خود را می‌کنند تا سرعت انجام پروژه‌های نرم‌افزار را به حداقل برسانند. برای این کار از انواع نرم‌افزارهای مدیریت پروژه، مدیریت کد، هوش مصنوعی، تست خودکار و متودولوژی‌های مدیریتی استفاده می‌کنند.

این نکته مهم‌ترین عامل موفقیت شما خواهد بود. باید شبکه‌سازی کنید تا بتوانید پروژه‌های بیشتری بگیرید. شبکه‌سازی یعنی گسترش ارتباطات کاری و میزان تأثیرگذاری بر افراد. مدیر بازاریابی یک شرکت نوپا باید در سمینارها و محل‌های مختلفی حضور پیدا کند و با مکالمه رو در رو با افراد، آنها را از وجود شرکت آگاه سازد.

طراحی سایت تهران و انتخاب مشتریان

دغدغه اصلی مشتریان، یافتن شرکت مناسب جهت واگذاری پروژه است. پیشتر در مقاله‌ای با عنوان بهترین شرکت طراحی سایت ، ویژگی‌های یک شرکت خوب را بیان شده است. آن نوشته یک راهنمای کامل برای مدیران شرکت‌ها و تمامی افرادی است که به دنبال طراحی سایت هستند به ویژه طراحی سایت که بازاری به شدت رقابتی دارد.

طراحی سایت تهران و فریلنسرها

فریلنسرها افرادی هستند که خارج از شرکت‌ها و به صورت آزاد، پروژه‌های طراحی سایت دریافت می‌کنند و آنها را انجام می‌دهند. این دسته از افراد کار بسیار دشواری در بازار طراحی سایت دارند. دو مشکل اساسی برای این افراد وجود دارد. یکی دریافت پروژه است و دیگری انجام کار.

برای دریافت پروژه دو راهکار می‌توان به این افراد پیشنهاد داد. اول، استفاده از سایتهای فریلنسینگ خارجی یا داخلی است. در این سایت‌ها پیمانکاران پروژه ارسال می‌کنند و منتظر دریافت پیشنهاد از فریلنسرها می‌شوند. باید پیشنهادی که می‌دهید بسیار هوشمندانه باشد و تا جایی که می‌توانید، شواهد معتبر از مهارت‌های خود جمع‌آوری کنید. پیشنهاد دوم، شبکه‌سازی و افزایش ارتباطات است.

در زمینه انجام بخش فنی کار، باید گفت که در یک سال اول دشواری کار بسیار زیاد است. بهتر است از پروژه‌های ساده شروع کنید. یک نرم‌افزار و سیستم مدیریت کد و مدیریت پروژه برای خود تهیه کنید. با این نرم‌افزار می‌توانید به خوبی پروژه‌ها را مدیریت کنید. سپس کدها را در نرم‌افزار مدیریت کد ذخیره کنید تا بتوانید در پروژه‌های بعدی استفاده کنید. به مرور بانک کد شما قوی‌تر می‌شود و می‌توانید پروژه‌های بزرگتری قبول کنید. نکته دیگر مهارت در جستجو در اینترنت و استفاده از کدهای آماده است که بسیار سرعت کار شما را بالا می‌برند.

طراحی سایت تهران و کارآفرینان

در هیچ صنعتی به اندازه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک، فرهنگ کارآفرینی و نوآوری وجود ندارد. اصطلاحات استارت‌آپ و یونیکورن برای اولین بار در تجارت الکترونیک مطرح شدند. به همین دلیل، تجارت الکترونیک برای صاحبان سرمایه و کارآفرینان جذابیت زیادی دارد. این افراد تمایل دارند که با ورود به این زمینه، ضمن خدمت‌رسانی به جامعه، منبع درآمدی هم برای خود مهیا کنند.

طراحی سایت اولین چیزی است که به ذهن این افراد خطور می‌کند. خوب این درست است که طراحی سایت بخش مهمی از یک کسب و کار آنلاین است. کارآفرینان می‌توانند با مراجعه به شرکت‌های طراحی سایت ، سایت مورد نظر خود را طراحی کرده و آن را با بهترین کیفیت آنلاین کنند. اما فراموش نکنید که کارآفرینی فراتر از طراحی سایت است.

ابتدا طرح مدون کسب و کار خود را بنویسید. مشخص کنید که از چه راه‌هایی قصد درآمدزایی دارید. رقبای شما که هستند، بازار هدف شما کدام است. ارزش پیشنهادی شما برای مشتری چیست؟ برنامه تبلیغاتی شما کدام است؟ فقط و فقط پس از تدوین کامل و جامع طرح کسب و کار به شرکت طراحی سایت رجوع کنید. بدون داشتن یک طرح مدون، تمام قیمت طراحی سایت شما به هدر خواهد رفت. بهتر است شرکت طراح را درگیر مسائل مدیریتی نکنید. این دو دنیا بسیار از هم جدا و متفاوت هستند و باید دو تیم جداگانه بر روی آنها تمرکز داشته باشند.

روندهای جدید طراحی سایت تهران

خوشبختانه توان فنی شرکت‌های فناوری اطلاعات ایران در سطح مناسبی قرار دارد و افراد حاضر در این حوزه، شوق و تمایلی زیادی دارند که اطلاعات خود را به روز نگه دارند و همواره از آخرین تکلنوژی‌ها در کارهای خود استفاده کنند. در مورد طراحی سایت هم این مسأله وجود دارد. هر سال روندهای جدیدی در طراحی سایت معرفی می‌شوند.

این روندها هم در زمینه فناوری‌های بک اند هستند و هم فناوری‌های فرانت اند. شرکت‌های طراحی سایت تهران ، زودتر از همه به جذب و یادگیری این فناوری‌ها می‌پردازند. توجه به این نکته برای موفقیت در بازار رقابتی تهران بسیار اهمیت دارد.

طراحی سایت در تهران

روندهای جدید طراحی سایت تهران

خوشبختانه توان فنی شرکت‌های فناوری اطلاعات ایران در سطح مناسبی قرار دارد و افراد حاضر در این حوزه، شوق و تمایلی زیادی دارند که اطلاعات خود را به روز نگه دارند و همواره از آخرین تکلنوژی‌ها در کارهای خود استفاده کنند. در مورد طراحی سایت هم این مسأله وجود دارد. هر سال روندهای جدیدی در طراحی سایت معرفی می‌شوند.

این روندها هم در زمینه فناوری‌های بک اند هستند و هم فناوری‌های فرانت اند. شرکت‌های طراحی سایت تهران ، زودتر از همه به جذب و یادگیری این فناوری‌ها می‌پردازند. توجه به این نکته برای موفقیت در بازار رقابتی تهران بسیار اهمیت دارد.