09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

مزایای پوستر برای تبلیغات اثرگذار

تبلیغات چاپی مانند تراکت ها، پوسترها، بنرها و غیره یک کانال ارتباطی خیلی قوی برای شرکت ها و فروشگاه ها با مخاطبان می باشد.

تبلیغات چاپی مانند تراکت ها، پوسترها، بنرها و غیره یک کانال ارتباطی خیلی قوی برای شرکت ها و فروشگاه ها با مخاطبان می باشد. در واقع تاثیری که این نوع تبلیغات می تواند داشته باشد، به مراتب از بقیه نوع تبلیغات بیشتر و سریعتر است. حتی افرادی که به عنوان بازاریابی اینترنتی فعالیت می کنند، اعتراف کرده اند قدرت این نوع تبلیغات را تا الان دست کم گرفته اند و در واقع تاثیری که تبلیغات فیزیکی و چاپی برروی جذب کاربران دارد، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی ندارد یا اگر هم دارد، به زمان بیشتری برای رسیدن به آن تاثیر نیازمند است.

یکی از این نوع تبلیغات فیزیکی، پوستر است. امروزه طراحی پوستر یکی از خدمات و کارهایی که است شرکت های طراحی سایت در کنار دیگر فعالیت خود برای مشتریان انجام می دهند. از پوستر برای ارائه و نمایش اطلاعات استفاده می شود مانند پوسترهای مدارس، آگهی و اخطار دهنده، پوستر سردر سینماها و تئاترها که هر کدام حاوی اطلاعات به صورت عکس یا متنی هستند و هم جنبه آموزشی دارند و هم تبلیغاتی.

مزایای استفاده از پوستر چیست؟

اگر قصد استفاده از پوستر برای تبلیغات اثرگذارتر دارید، بهتر است که در کنار آن تراکت ها را نیز به کار ببرید. استفاده از پوستر و تراکت در کنار هم به عنوان ابزارهای تبلیغات فیزیکی، اثرگذاری به مراتب بیشتری برای رشد کسب و کار یا خدمات شما خواهد داشت.

از مزیت های استفاده از پوستر برای تبلیغات این است که می توانند در هر جایی آن ها نصب کرد البته باید از قبل اجازه سازمان مربوطه گرفته شود. برای مثال اگر همایشی وجود داشته باشد، می توان آن ها را جلوب درب های ورودی یا خروجی یا راهرو ها یا حتی کنار سخنران قرار داد.

مزیت دیگر این است که پوسترها توجه تمامی کاربران و افراد را به خود جلب می کند، اما در بنرهای اینترنتی اگر مکان بنری نامناسب باشد، ممکن است حتی یک کلیک هم بروی آن نشود.

مزیت آخر این است که می توان در پوستر می توان اطلاعات به مراتب بیشتری در اختیار کاربران نسبت به یک بنر اینترنتی قرار داد. بنرهای تبلیغاتی فقط جنبه تبلیغاتی دارند ولی از پوسترها می توان برای آموزش هم استفاده کرد.

12 اردیبهشت 1396

دیدگاه های این مقاله

پنج + 13 =