09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

یک طراح گرافیک در کجا می تواند کار کند؟

طراحی گرافیک علمی است که هر کسی ممکن است استعداد آن را نداشته باشد. یک شخص طراح گرافیک هیچگاه بیکار نمی ماند و حتی اگر در شرکتی جذب نشود می تواند برای ...

طراحی گرافیک علمی است که هر کسی ممکن است استعداد آن را نداشته باشد. یک شخص طراح گرافیک هیچگاه بیکار نمی ماند و حتی اگر در شرکتی جذب نشود می تواند برای خود یک کسب وکار کوچک نیز راه اندازی نماید. شخصی که گرافیک را به خوبی یاد می گیرد می تواند به عنوان مدیر تبلیغات هنری، طراح انیمیشن، طراح گرافیک، طراح محصول و ویدئو، فیلم و متخصص مالتی مدیا همچنین می تواند به عنوان متخصص در طراحی پوستر فعالیت نماید.

یک طراح گرافیک می تواند در نمایشگاه ها به عنوان طراح، شرکت های تبلیغاتی، شرکت های خدمات طراحی سایت یا شرکت های فیلم سازی، آتلیه های عکاسی یا هر شرکتی که به نیاز به طراح گرافیک دارد، فعالیت نماید. نکته ای مهمی که باید به آن دقت کرد، اگر یک طراح گرافیک تجربه کافی نداشته باشد، نباید از اینکه در اوایل فارغ التحصیلی نمی تواند کاری پیدا کند، ناامید شود. یکی از معیارهای انتخاب یک گرافیست، نمونه کارها و میزان تبحر او در طراحی است. البته با اینکه امروزه تقریبا تمامی شرکت ها حداقل به یک گرافیست برای خود نیاز دارند اما دنیای کاری او خیلی وسیع نیست و بسیاری از شرکت ها برای کاهش هزینه خود، حاضر به جذب یک گرافیست نمی باشند.

یک طراح گرافیست اگر بتواند در کار خود تجربه کافی بدست بیاورد، حتی می تواند به عنوان یک مشاور در زمینه گرافیک فعالیت نماید و یک شرکت تخصصی در این زمینه برای خود راه اندازی نماید. امروزه انتشاراتی ها  و شرکت های طراحی سایت، بیشترین مکان هایی هستند که نیاز به گرافیست برای تهیه عکس در خدمات خود دارند. حتی یک طراح می تواند در کنار فعالیت خود در شرکت، کسب وکار خود را راه اندازی نماید و در منزل خود سفارش پروژه های گرافیکی را بگیرد.

12 اردیبهشت 1396

دیدگاه های این مقاله

17 − 2 =