09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

بهینه سازی محتوای بلاگ

نوشتن محتوایی که بتواند اینگیجمنت ایجاد کند یک کار بسیار مناسب و هیجان انگیز است.

نوشتن محتوایی که بتواند اینگیجمنت ایجاد کند یک کار بسیار مناسب و هیجان انگیز است. اما نوشتن چنین محتوایی با پشتوانه یک هدف مناسب تر نیز می شود. بنابراین شما با انتشار مطالبتان ترافیک را به سمت وب سایت خود روانه می کنید. با اینحال، این اتفاق به یکباره رخ نخواهد داد. مراحل فعال و گوناگونی در هنگام نوشتن محتوای بلاگ شما مورد نیاز است که شانس افزایش رتبه وبسایتتان را در موتورهای جستجوی و به دست اوردن مخاطبان و بازدید کنندگان بیشتر برایتان به ارمغان خواهد آورد.

ما چند روش مهم برای افزایش رتبه جستجوی شما که اغلب در هنگام نوشتن محتوای مناسب باید به آن توجه شود را برایتان بیان می کنیم. هرکدام از این آیتم ها می تواند نقش عظیمی در رشد بلاگ شما و در صورت درست انجام شدن رشد کسب و کارتان خواهد داشت.

بررسی عنوان و تگ h1

یکی از مهمترین نکاتی که برای افزایش رتبه بندی سایت به آن توجه می شود، رعایت عنوان و تگ h1 و رعایت کلمات کلیدی در آن برای افزایش رتبه سایت می باشد. در طراحی سایت و همچنین نوشتن محتوا می بایست به آن توجه کرد. هنگامی که شخصی بر روی نتیجه ایجاد شده توسط شما کلیک می کند، شما عنوانی متفاوت از آنچه جستجو کرده اند برای آنها فراهم نمی آورید. استثنا قائل نشده و متفاوت عمل کنید. افراد در صورت نیافتن موضوع مورد نظر خود صفحه شما را ترک می کنند، فارغ از اینکه چقدر طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شما قوی باشد، اما اگر محتوا رعایت نشده باشد هزینه های شما ذائل می شود.

به اشتراک گذاری

هدف شما به اشتراک گذاری مطالب وبلاگتان است بنابراین باید این امکان را برای مخاطبان خود فراهم کنید که توانایی به اشتراک گذاری مطالب وبلاگ شما را از طریق پلتفرم های مختلف به دست آورند. ارائه این امکان برای هر کدام از پست ها می تواند محتوای شما را در دسترس عده زیادی از افراد قرار دهد که نه تنها منجر به افزایش رنکینگ پیج می شود، بلکه افراد نیز زمانی برای انتشار این محتوا و در نتیجه بیشتر دیده شدن آن صرف می کنند. یکی از بهترین راه ها برای جلب اقبال عمومی و اطمینان افراد، ارائه این امکان برای به اشتراک گذاری مطالبتان است.

تصاویر منحصر به فرد

این کار برای کسب و کارهای کوچک سخت می باشد زیرا جمع اوری تیمی حرفه ای که بتواند تصاویری اصلی برای وب سایت شما فراهم آورد بسیار دشوار و هزینه بر است. با اینحال، اگر این هدف را دارید، می بایست درباره این مهم کاملا جدی فکر کنید. داشتن تصویری منحصر به فرد در هر پست یک مزیت بسیار مهم است. نه تنها به شما امکان افزایش ترافیک سایت از طریق جستجو در گوگل ایمیج را می دهد، بلکه به شما این فرصت را می دهد محتوایی تولید کرده باشید که قابل اشتراک است.

بیشترین پتانسیل برای این مورد، استفاده از اینفوگرافیک می باشد. اطمینان حاصل کنید که عکسی برای پست خود تولید کرده اید که این امکان را به خوانندگان می دهد که آن را دانلود کرده و یا به اشتراک بگذارند. تصاویر منحصر به فرد نه تنها یک ابزار مناسب برای برندینگ محسوب شده، بلکه افراد نیز هنگامی که یک محتوا دارای تصویر باشد تمایل بیشتری برای به اشتراک گذاری ان دارند. بعلاوه، هنگامی که افراد تصویری را در یک متن به اشتراک می گذارند، فرصت برگشت به صفحه اصلی که تصویر در آن بوده و سپس به اشتراک گذاشته شده است نیز وجود دارد.

10 بهمن 1401

دیدگاه های این مقاله

4 − سه =