09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

مکان های تبلیغات کسب و کار

تبلیغات عامل خیلی مهمی برای رشد هر کسب وکار می باشد. تبلیغات اگر به درستی و بر اساس اصول آن انجام شود، نه تنها می تواند به ...
اندازه استاندارد پوستر

تبلیغات عامل خیلی مهمی برای رشد هر کسب وکار می باشد. تبلیغات اگر به درستی و بر اساس اصول آن انجام شود، نه تنها می تواند به مالک آن کمک کند محصولات خود را موثرتر به فروش برساند، بلکه به راحتی می تواند دیگر رقبا را کنار زده و از آن ها پیشی بگیرد. البته اینکه چه نوع محصول یا خدماتی را عرضه می کنید، در تعیین نوع تبلیغات شما خیلی مهم است و همیشه توصیه می شود که به یک نوع روش تبلیغاتی بسنده نکنید. برای همین یکی از موارد مهم در انجام تبلیغات، شناخت انواع کانال های تبلیغاتی محصولات و خدمات می باشد. این کانال ها و مکان ها عبارتند از:

  1. روزنامه و مجله ها

مخاطبان روزنامه و مجله ها همه نوع قشر را شامل می شود. البته بستگی به نوع و موضوع آن دارد. برای مثال مجله های اختصاصی مانند سینما، توسط هرکسی مورد مطالعه قرار نمی گیرد. اما روزنامه های عمومی مانند همشهری را اکثر افراد مطالعه می کنند. پس اول باید نوع مخاطب و محصول خود را تعیین کرده و روزنامه  و مجله مورد نظر را برای تبلیغ انتخاب کنید.

  1. اینترنت

این روزها دیگر اینترنت جز لاینفک زندگی هر کسی شده است و اکثر افراد بیشتر کارهای خودشان از طریق اینترنت انجام می دهند. از این رو بهترین مکان برای تبلیغات می باشد. تبلیغات در اینترنت خیلی وسیع است و روش های بسیاری برای آن وجود دارد مانند شبکه های اجتماعی، وب سایت های تبلیغاتی، ایمیل و غیره.

  1. تلفن و پیامک

تلفن و پیامک هرچند ممکن است که روش قدیمی باشند اما هنوز جایگاه خود را در تبلیغات دارند. البته تلفن و پیامک هرکدام استراتژی خاص خود را دارند و بهتر است که براساس اصول آن اقدام به تبلیغ کسب و کاراز طریق این دو وسیله کرد.

  1. پوستر و بنر

پوستر، بنر، بیلبورد و تراکت از وسائل تبلیغاتی هستند که در سطح شهر بسیار استفاده می شوند و در واقع می توان گفت که هیچگاه جایگاه خود را از دست نخواهند فقط ممکن است حالت آن ها تغییر یابد. برای مثال از طراحی پوستر برای دادن اطلاعات آموزشی در مدارس یا همایش ها استفاده می شود که این میتواند تاثیر بسزایی در برندینگ آن داشته باشد.

26 اسفند 1395

دیدگاه های این مقاله

شانزده − پنج =