09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

فروشگاهی محصولات آرایشی بله یا خیر؟!

جهت طراحی وب سایت فروشگاهی ویژه محصولات آرایشی بهداشتی برای شروع و بعد از انتخاب دامین و یا همان اسم سایت است که معمولا به همان اسم فروشگاه انتخاب می شود

آیا نمی خواهید که تکنیک های طراحی وب سایت را یاد بگیرید؟ در طی سال های گذشته طراحی وب سایت به نقاط حساس خود رسیده است. تکنیک های جدیدی نیز وجود دارد که دانستن آن­ها ضروری است. وب سایت فروشگاهی هم امروزه طرفداران زیادی دارد و مشتری به راحتی می تواند محصول خود را انتخاب کند. در زمینه محصولات آرایشی نیز این مقوله اهمیت خیلی زیادی دارد. نکات زیر را برای طراحی وب سایت فروشگاهی محصولات آرایشی در نظر بگیرید.

جهت طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ویژه محصولات آرایشی بهداشتی برای شروع و بعد از انتخاب دامین و یا همان اسم سایت است که معمولا به همان اسم فروشگاه انتخاب می شود. در صورت آزاد بودن دامین اسم فروشگاه خریداری می شود و اگر هم دامین مورد نظر آزاد نباشد مجبور به انتخاب اسم دیگر با پسوند های مختلف است و بعد از انتخاب اسم مرحله خرید و یا اجاره کردن هاست یا همان فضای مورد نیاز می باشد. حجم هاست مورد نیاز برای چنین سایت هایی نهایت 1 گیگ می باشد و بستگی به برنامه نویس و طراحی سایت و نوع زبان طراحی سایت نوع هاست مشخص می شود.

یک سایت مخصوص محصولات آرایشی بهداشتی از چند گزینه در منوی اصلی تشکیل شده است، اولین گزینه، گزینه صفحه اول می باشد که برای راحتی کاربران ایجاد می شود گزینه خیلی مهم دیگر، تماس با ما که تشکیل شده از یک فرم ارسال پیام و اطلاعات متنی تماس با بخش های مختلف کارخانه و یا دفتر کار و یا کارشناسان فروش کارخانه می باشد که کاربر به راحتی بتواند ارتباط برقرار کند، مرحله بعد ساخت گزینه تماس با ما که اطلاعات کلی از کارخانه و نوع تولید و قدمت و پرسنل و یا هر گونه اطلاعات دیگر در زمینه معرفی کارخانه و محصولات می باشد و معمولا هم تشکلیل شده از چند عکس و یا  اسناد مربوط به هویت کارخانه و کیفیت و بهداشت می باشد، تا مشتری بتواند راحت تر درباره کارخانه اطلاعات کسب کند ، این بخش برای اطلاع رسانی می باشد و بیشتر برای جذب مشتری تنظیم میشود و باید شیوا و روان و جذاب باشد ، بخش بعدی که باز هم مهم می باشد بخش محصولات می باشد که محصولات تولیدی را نمایش می دهد و تمامی محصولاتی که در فروشگاه وجود دارد به نمایش گذاشته میشود. محصولات می تواند همراه با دسته بندی هم باشد ، البته دسته بندی در صورتی نیاز است که محصولات مختلفی در فروشگاه موجود باشد و هر محصولی زیر شاخه های دیگری داشته باشد. محصولات از عکس و عنوان عکس و یا همان عنوان محصول و توضیحات تکمیلی محصول تشکیل شده است. بخش خدمات هم می تواند در این نوع سایت های فروشگاهی وجود داشته باشد که معرف تمامی خدماتی  است که فروشگاه یا فروشنده ارائه می دهد. این خدمات بستگی به سایست مدیریت ایجاد میشود. بیشتر از بخش خدمات در سایت های فروشگاهی از بخش نمایندگان استفاده می شود. در این بخش تمامی نماینده های مجاز برای فروش محصولات معرفی می شوند تا مشتری خیلی راحت نماینده فروش محصولاتی که در نزدیکی محل سکونت خودش باشد را انتخاب کند. بعد از این بخش در قالب و صحفه اول یک اسلایدر زیبا و جذاب قرار میگیرد که اعلانات و محصولات و اخبار جدید را پوشش می دهد. از نظر رنگ بندی می توان از رنگ اصلی سفید و رنگ هایی که بر گرفته از محصولات آرایش بهداشتی باشد، استفاده کرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با چندین نمونه طراحی وب سایت فروشگاهی آشنا شوید و همچنین از قیمت طراحی سایت برای این فروشگاه ها اطمینان حاصل کنید.

10 تیر 1396

دیدگاه های این مقاله

8 + هجده =