09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی وب سایت های فروشگاهی منحصر به فرد

خرید کردن خیلی لذت بخش است. مخصوصاً زمانی که شما برای خرید یک وب سایت فروشگاهی را انتخاب کنید. در این فروشگاه شما می توانید با خیالی آسوده به خرید کردن ...

خرید کردن خیلی لذت بخش است. مخصوصاً زمانی که شما برای خرید یک وب سایت فروشگاهی را انتخاب کنید. در این فروشگاه شما می توانید با خیالی آسوده به خرید کردن بپردازید. ویژگی محصولات مختلف را ببینید و با توجه به سلایق مختلفی که دارید، یک محصول را انتخاب کنید. طراحی سایت فروشگاه اینترنتی امروزه یک کسب و کار بزرگ و عالی محسوب می گردد. این نوع کسب و کار زمانی زیبا تر میشود که شما هم بدانید که با شرکت در یکسری دوره ها و یادگیری مهارت های مربوطه می توانید به عالی ترین سطح در این حرفه برسید و خودتان قیمت طراحی سایت را تعیین کنید.

در اینجا به معرفی چندین وب سایت فروشگاهی موفق می پردازیم که با کمک آن ها شما می توانید برای طراحی وب سایت فروشگاهی از آن ها الگو بگیرید. نرم افزار هایی نظیر Shopify، با داشتن کتابخانه ای شگفت انگیز و قالب های قابل تنظیم، باعث می شود تا تجربه تازه ای را در طراحی وب سایت های تجارت الکترونیک داشته باشید. در اینجا به معرفی وب سایت هایی می پردازیم که چشم ما را هم گرفتند. بنابراین این وب سایت های فروشگاهی برای الهام گرفتن از طراحی وب سایت معرفی شده است.

  • Northernism

طراحی مینیمالیستی، این سایت را برای کاربر غیرقابل باور می کند.

 این سایت یک نگاه تازه را با حرکت به عقب از الگوهای طراحی تجارت الکترونیک ایجاد کرده و تصاویر و متن را با احساسی بسیار زیبا ایجاد می کند. فضای خالی زیادی در وب سایت وجود دارد و هر صفحه شامل چند تصویر ساده می شود و به نظر می رسد که این تصاویر نسبت به بسیاری از وب سایت ها خیلی کمتر است. ویژگی الهام بخش: استفاده عجیب و غریب از تصاویر، باعث می شود که محصولات لوکس به نظر برسند.

  • Bill Blass

طرح خلاقانه سایت بیل بلاس را برجسته می کن.  وب سایت فروشگاهی خرده فروشی برای لباس ها که با نمایش محصولات در کادر های جداگانه و با گذاشتن موجودی باعث شده که کاربر با دیدن این فروشگاه احساس راحتی کند، به طوری که به نظر می رسد که یک تصویر فروشگاه بزرگ است.

ویژگی های الهام بخش: موارد خنده داری که در میان محصولات به طور خلاقانه ای قرار گرفته است.

  • The Practical Man

یک رابط کاربری عملی برای وب سایت فروشگاهی The Practical Man این وب سایت فروشگاهی لباس ورزشی مردانه را خیلی منحصر به فرد کرده است. یک طرح بلوکی، پررنگ که با رنگ آمیزی زیبا طراحی شده است. این خصوصیات وب سایت را برای خرده فروشی لباس ورزشی مردانه متمایز و به یاد ماندنی کرده است.

ویژگی الهام بخش: منو های بزرگ و مناسبی که برای جهت دادن و رضایت مشتری استفاده شده است.

  • PRESS

یک احساس خوب در یک کتابفروشی دنج با گشت و گذار در این وب سایت زیبا خواهید داشت. وب سایت فروشگاهی PRESS دارای تصاویر زیبا است که برای تقلید جو یک کتابفروشی آرام از آن استفاده شده است.

ویژگی الهام بخش: عکس هایی عالی و واضح از محصول که به شما اجازه می دهد کتاب ها را لمس کنید.

24 شهریور 1396

دیدگاه های این مقاله

5 × دو =