09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی متفاوت در وب سایت فروشگاهی

یکی از آسان ترین روش ها، برای خرید و فروش کالاها استفاده از وب سایت های فروشگاهی است. چرا؟ برای پاسخ دادن به این سوال می توان دلایل زیادی را اشاره کرد ...

یکی از آسان ترین روش ها، برای خرید و فروش کالاها استفاده از وب سایت های فروشگاهی است. چرا؟ برای پاسخ دادن به این سوال می توان دلایل زیادی را اشاره کرد؛ اما به طور کل از این دلایل می توان به عدم نیاز این فروشگاه ها به: فضای فیزیکی و همچنین نیاز به انبار، فروش محصولاتی که الزاما فیزیکی نیستند؛ همانند مقالات، جزوه و …، راحت تر بودن مشتری و فروشنده در این فضا و هزاران دلیل دیگر…

دیگر امروزه با قشری رو به رو هستیم که بیشتر وقت خودشان را در فضای مجازی سپری می کنند و با داشتن اینترنت 24 ساعته یکی از بهترین هدف ها برای فروشندگان محسوب می گردند. امروزه دیگر کسی نیست که با واژه ی اینترنت ناملموس بوده و از اینترنت سر رشته ای نداشته باشد. البته این موارد کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را سخت تر کرده است. چرا که رقابت در دنیای طراحی شدت یافته و با کمی سرک کشیدن در فضای مجازی متوجه می شوید که متخصصان این حوزه با جدیت هرچه تمام تر در حال نشان دادن توانایی های خود هستند. پس شما هم اگر یک طراح وب سایت فروشگاهی هستید؛ باید سعی کنید برای جذب مشتری های بعدی به بهترین شکل ممکن طراحی کنید. همچنین شمایی که فروشنده هستید و دنبال راه اندازی فروشگاه اینترنتی هستید باید حتما متفاوت باشید تا در این رقابت بر رقیبان خود چیره گردید. در ادامه خصوصیات یک طراحی وب سایت فروشگاهی با طراحی متفاوت را به شما نشان خواهیم داد.

  • ابتدا با این موضوع کنار بیایید که صرفا داشتن یک وب سایت فروشگاهی برای شما کافی نیست.
  • برای وب سایت فروشگاهی متفاوت باید ابزارها و تخصص های زیادی کنار یکدیگر قرار بگیرد.
  • برای متفاوت بودن باید ابتدا و در اولین قدم، یک فرم ارتباط با مشتری داشته باشید.
  • سریع اقدام به فروش نکنید؛ بگذارید مشتری با محصولات و خدمات شما آشنا گردد.
  • ایده های جدیدی برای به فکر فرو بردن مشتری داشته باشید، مثلا برای اولین خرید ها تخفیف و یا کد تخفیف بدهید.
  • در طراحی وب سایت فروشگاهی باید به مشتری حق انتخاب بدهید و بدانید که مشتریان دوست دارند پس از دیدن کالا یک شانس برای تعویض آن داشته باشند.
  • باید یک موتور جست و جوی استاندارد و قوی را برای فروشگاه فراهم کنید. مگر اینکه آن قدر عاقل نباشید که بخواهید خود را به دیگران نشان دهید.
  • با فروشندگان برتر در حوزه کاری خودتان زمانی رقابت کنید که مشتری را به طرف خود کشیده اید.
  • مسائل امنیتی را برای فروشگاه خود جدی بگیرید.
  • بازاریابی اینترنتی را برای فروش بیشتر با اهداف طولانی مدت خود تطابق بدهید.

فروشگاه اینترنتی به قدری قدرتمند باید طراحی شود که بتوان برای آن پشتیبانی رایگان در نظر گرفت با این کار متقاضیان بیشتری به شما روی می آورند. قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی را با توجه به کادر فنی و پشتیبانی باید سنجید. استفاده از یک کادر حرفه ای و مجرب به مراتب ارزش بیشتری از طراحی یک وب سایت فروشگاهی را نشان می دهد. امروزه قیمت طراحی سایت های متفاوتی گزارش می شود که می توان آن ها را ناشی از تخصص های مختلف در این زمینه دانست و هیچ گاه قیمت های بیشتر به معنی بالا بودن هزینه نیست و حتی گاها کیفیت به مراتب بالاتر را نشان می دهد.

30 شهریور 1396

دیدگاه های این مقاله

سه × پنج =