09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

استفاده از افکت های مناسب در طراحی وب سایت فروشگاهی!

طراحان وب سایت های فروشگاهی به اهمیت وقوع جلوه هاي فروشگاه در دید عموم اهمیت بيشتري می دهند و با دقت در مقياس ها و زوايا و انتخاب رنگ قالب و مواد را به ...

بسیاری از معماران و طراحان وب سایت فروشگاهی بر این باورند که انتخاب قالب پس از اتمام پروژه از مهم ترین تصمیماتی که در طول یک پروژه نیاز است. با این حال بدون افکت های مناسب، ما نمی­ توانیم ویژگی ها و زیبایی های یک وب سایت فروشگاهی را نمایش دهیم، بنابراین استفاده از افکت های مناسب، ضروری است و در به حداکثر رساندن تاثیر وب سایت فروشگاهی در پروژه ما را کمک می­کند. یکسری از ویژگی های طراحی باید در هنگام افکت های مناسب وب سایت فروشگاهی در نظر گرفته شود. با رشد علوم و فنون متفاوت و کشف اینترنت و فتوشاپ و پیوستن اختراعات، ابتکار عمل ها  و تکنولوژی ها در توليد انواع قالب های طراحی ، افکت های مناسب ، پردازش قوی ، و توجه به روشنايي وب سایت فروشگاهی، افکت های مناسب وب سایت فروشگاهی را افزايش و زيبايي نماي طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و محيط آن را پر جاذبه ساخته به نحوي که در تعداد زيادي از وب سایت های فروشگاهی و فروشگاه های بزرگ به جرأت مي توان گفت چشم انداز زيباي وب سایت فروشگاه با تنوع و ترکيب افکت های مناسب و قالب هاي رنگي و متنوع، قشنگ تر و دلنشين تر از نماي همان وب سایت فروشگاهی نسبت به روز های قبل گرديده است.

طراحان وب سایت های فروشگاهی به اهمیت وقوع جلوه هاي فروشگاه در دید عموم اهمیت بيشتري می دهند و با دقت در مقياس ها و زوايا و انتخاب رنگ قالب و مواد را به کار مي گيرند و این امر بدبختانه  با انتخاب رنگ هاي  نادرست جلوه آن را در بعضی از مکان های وب سایت محدود می کند و همچنین امکان استفاده از افکت های مناسب برای ایجاد قالب درست و فنی و به کار بردن رنگ هاي زیبا و گوناگون را براي افکت های نور پردازي در وب سایت فروشگاهی کاهش میدهد و آن را محدود مي سازند ، برای نمونه  استفاده از نماهایی  در طراحی وب سایت فروشگاهی با رنگ های فيلي، طوسي، قرمز، سیاه،  امکان افکت های مناسب و زیبا در شب و به کار گيري افکت های مناسب با ترکیب رنگی متنوع را دچار مشکل می کند و با امکان برخورداری از روشنايي بيشتر مصرف نور لب تاب و گوشی به طور چشمگیری بالا می رود و از وجود چشم اندازهای بصری زیبا و در شب کاسته می شود. افکت های نوری یک وب سایت فروشگاهی تنها به گذاشتن چندين المان در کنار هم در وب سایت فروشگاهی محدود نمي شود. عناصر  روشنايي شکل دهنده ايده کلي طراحي سيماي شبانه وب سایت فروشگاهی مي باشند. امروزه در سراسر جهان طراحان وب سایت فروشگاهی و وبلاگ ها بخش اعظمي از هنر ، ذوق ، سليقه خود را صرف و معطوف زيبايي وجلوه آن در شب مي نمايند. که در همين راستا متخصصين طراحی وب سایت فروشگاهی به ياري طراحان نو ظهور وب سایت فروشگاهی پرداخته اند و طراحی مناسب و با ترکيب و کار مشترک آنان؛ يک وب سایت فروشگاهی از نظر نما و  محيط با هنر و جاذبه افکت های طیبا و منحصر به فرد صد چندان نمايان مي گردد. تمامی این موارد تاثیر مستقیم بر قیمت طراحی سایت دارد که باید مدنظر قرار گیرد.

17 تیر 1396

دیدگاه های این مقاله