09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

بهترین برنامه های طراحی وب

میزبانی تبلیغ یکی دیگر از پیشنهادات مناسب و منطقی است.

اگر کاملا آماده هستید، برنامه های زیر را برای طراحی سایت دنبال کنید. برخی از آنها تمام شرایط درآمد زایی را دارند که می توانید به راحتی از آنها برای انجام پروژه های آنلاین خود استفاده کنید.

Moto CMS

آیا وبلاگتان توسط یک وبسایت ساز ساخته شده است؟ احتمالا بله! ناشران در تمام دنیا از قالب های وبسایت که توسط CMS ساخته شده است استفاده می کنند،چرا که این قالب ها سریع و ارزان هستند و نیازی به مهارت های فوق العاده در توسعه ی وب ندارند؛ بنابراین چرا خودتان خرده فروشی تم های وبسایت را امتحان نکنید؟ شما می توانید این کار را به صورت رایگان با عضویت در MotoCMS Affiliat program که یکی از راه های بسیار کارآمد برای هر وبلاگ نویس برای شروع تجارت شخصی خود دو برابر سریعتر از دیگران است،انجام دهید. تیم MotoCMS یک فروشگاه از پیش آماده و نصب شده ارائه می دهد، همچنین محتواهای لازم برای توسعه ی فروشگاه آنلاین خود را نیز دریافت خواهید کرد.

Google AdSense

اگر برنامه ای برای فروش محصول ندارید، می توانید با گوگل همکاری کنید. این کار بسیار آسان است. تبلیغ مورد علاقه ی خودتان را انتخاب می کنید، جای تبلیغ گوگل را در وبسایتتان مشخص می کنید و تمام!

زمانی که یک بنر تبلیغاتی را در وبسایتتان قرار می دهید یا طراحی پوستر تبلیغاتی انجام می دهید، گوگل شروع به نشان دادن تبلیغات مرتبط با مخاطبان شما می کند و شما بابت هر کلیک روی آن درآمد خواهید داشت تا این مبلغ به 100 دلار برسد. قطعا اگر وبلاگی دارد که به طور متوسط ترافیک بالایی دارد، GoogleAdSense یکی از امن ترین راه هاست.

Amazon association

طبق اطلاعات Wikipediaشرکت های آمازون یکی از اولین برنامه های شناخته شده در جهان بوده اند.راه های متعددی برای کسب درآمد از این شرکت ها وجود دارد. می توانید متن، عکس و لینک های افزاینده را الحاق کنید. از بنرهای تبلیغاتی که توسط خود آمازون در سایز های مختلف طراحی می شود سود ببرید، جستجو و تبلیغات معمول نمونه های پیشنهادی هستند. یکی از نکته های این شراکت گزاراشات پیگیری های روزانه ی آمازون برا شماست.

Creative Market

اگر در استفاده از ترند های طراحی وب برای پروژه های شخصی تان خوب عمل می کنید،احتمالا با این برنامه ی طراحی محتوا آشنا هستید. جدا از محصولات گسترده ای ک طراحان برای طراحان می سازند، Creative Market به همه ی افراد فضایی برای پیوستن و باز کردن فضای اختصاصی برای فروش محصولات ارائه می دهد.

محصولاتتان را هم با Creative Market و هم امکانات وبسایت شخصی خودتان و قیمت گذاری شخص خودتان بفروشید.یکی دیگر از راه های همکاری با وبسایت ها عضو آنها شدن و دریافت کمیسیون فروش است.

Design Contest

Design Contest محلی ست که هزاران طراح در یک فضای مساوی با یکدیگر به رقابت می پردازند. در این برنامه شما نه تنها در وبسایتتان بالا می برید بلکه فضای مجازی، ایمیل، درآمد های کلیکی یا هر راه شناخته شده ی دیگری نیز کمک کننده هستند.روش این برنامه اینگونه است که هرچه مشتریان بیشتری جذب کنید، شانس بیشتری برای افزایش کمیسیون متوسط خود که 50 دلار است دارید.

Shutterstock

شاتر استاک یکی از بزرگترین بانک های ذخیره ی عکس یا 1.2 میلیون عضو از 150 کشور در جهان است.این دلیل به خودی خود برای عضویت در این مجموعه کافی ست.با استفاده از API های سفارشی،آگهی ها و تبلیغات چند زبانه، لینک های متنی،جعبه ی جستجو و… می توان در شاتر استاک کسب و کار راه انداخت.

Blue Host

میزبانی تبلیغ یکی دیگر از پیشنهادات مناسب و منطقی است. Blue host یکی از برترین شرکت های میزبان با بیش از 2 میلیون وبسایت راه اندازی شده است. میزبان های تبلیغاتی برا تبلیغات مشتریان و میزبانان جدی پیدا می کنند و با پیوند های خاص خود با آنها ارتباط برقرار می کنند.

20 آبان 1401

دیدگاه های این مقاله