09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

خدمات فروشگاه اینترنتی

یک سایت مخصوص فروشگاه محصولات باید دارای منو اصلی که شامل صفحه اول که این امکان را به کاربر می دهد در هر بخش داخلی سایت که باشد با کلیک بر روی ...

برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه محصولات از امکانات محدودی و ابزار های خاصی استفاده میشود ما تمامی این امکانات و ابزارهای مورد نیاز شما را در بخش طراحی وب سایت و معرفی محصولات فروشگاه محصولات را خدمت شما توضیح خواهیم داد.

یک سایت مخصوص فروشگاه محصولات باید دارای منو اصلی که شامل صفحه اول که این امکان را به کاربر می دهد در هر بخش داخلی سایت که باشد با کلیک بر روی صفحه اول وارد صفحه اول سایت شود و بخش تماس با ما که مثل تمامی سایت های دیگر یکی از مهمترین مواردی است که یک سایت باید داشته باشد که کاربر و یا مشتری راحت تر بتواند با فروشگاه و یا بخش های مختلف فروشگاه ارتباط ایجاد کند، معمولا دلیل ایجاد یک سایت یکی بخاطر قراردادن اطلاعات تماس و معرفی محصولات و خدمات می باشد و به این خاطر ما برای یک سایت فروشگاه محصولات سازی از این گونه منوها و امکانات استفاده میکنیم بعد از منوی تماس با ما ، باید منوی درباره ما که میتوانیم در منوی اصلی به اسم درباره فروشگاه هم اسمش را بنویسیم و همان طور که از اسمش مشخص می باشد تمامی سابقه های تولید و توضیحات درباره مدیریت و بخش ایجاد فروشگاه و دیگر اطلاعات که فروشگاه را با دیگر رقیبان متمایز می سازد قرار میگیرد، بعد از گزینه درباره ما در منوی اصلی می توانیم دو گزینه دیگر داشته باشیم، گزینه محصولات که با دست بندی مناسب مانند انواع محصولات و یا گرم محصولات ها که توسط فروشگاه تولید میشود قرارداد و بخش  خدمات کلیه خدماتی که فروشگاه ارائه میدهد قرار خواهد گرفت؛ که می توانیم هماند منوی محصولات به صورت دسته بندی مناسب و توضیح کاملی از هر خدماتی که فروشگاه ارائه میدهد قرار دهیم و اگر واحد فروش و یا نمایندگان فروشگاه داشته باشد.

می توانیم که این دو بخش را هم اضافه کنیم که  مشتری در هر شهری که باشد راحت ترین مسیر خرید جنس مورد نظر خورد را انجام دهد، بعد از منوی اصلی که هر سایتی نیاز دارد. ما توضیحات قالب و رنگ بندی هم به شما میدهیم، تیم برنامه نویسی و طراحی از رنگ های استاندارد و مناسب به هر دسته  یا فروشگاه و یا محصولی استفاده می کند و رنگ بندی مناسب برای یک فروشگاه محصولات سازی می توانیم به رنگ سفید ، آبی ، قرمز ، سبز که اشاره به سلایق مشتری هم می تواند باشد اشاره کنیم.

برای اطلاعات بیشتر درمورد رنگ بندی و یا برنامه نویسی و طراحی وب سایت مخصوص فروشگاه ها و یا وب سایت مخصوص فروشگاه محصولات سازی می توانید با استفاده از یک دانش مناسب و پایه اقدام کنید. قیمت طراحی سایت با وب سایت دیگر متفاوت است و باید گزینه های پیش رو را در نظر داشت و سپس شروع به طراحی کرد.

12 خرداد 1396

دیدگاه های این مقاله

5 + 13 =