09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

طراحی وب سایت کارخانه جعبه سازی

طراحی وب سایت کارخانه جعبه سازی باز مثل تمامی وب سایت های دیگر امکان برنامه نویسی به صورت اختصاصی و یا از سیستم های مدیریت محتوا های آماده استفاده کرد.
طراحی وب سایت کارخانه جعبه سازی

در طراحی و برنامه نویسی وب سایت هایی کارخانه ای یک سری نکات و امکاناتی را باید در نظر گرفت ، به همین صورت ما قصد داریم به صورت کامل و تمامی موارد و امکاناتی که یک وب سایت کارخانه جعبه سازی نیاز دارد را برای شما توضیح دهیم. در ادامه می توانید مشاهده کنید که یک وب سایت کارخانه جعبه سازی چگونه باید باشد.

طراحی وب سایت کارخانه جعبه سازی باز مثل تمامی وب سایت های دیگر امکان برنامه نویسی به صورت اختصاصی و یا از سیستم های مدیریت محتوا های آماده استفاده کرد، البته بهترین روش در این زمینه بخاطر مخصوص بودن موضوع و کمتر بودن قالب های آماده در این موضوع جعبه سازی بهترین روش برای طراحی و اجرای چنین سایتی برنامه نویسی اختصاصی و طراحی قالب اختصاصی مخصوص جعبه سازی می باشد، در ادامه رنگبندی قالب و امکانات قالب سایت جعبه سازی را توضح خواهیم داد.

امکاناتی که سایت کارخانه جعبه سازی نیاز دارد، مثل تمام سایت های دیگر از جمله طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ، صفحه اول که در هر جای سایت که کاربر باشد بتواند با کلیک برای آن وارد صفحه اول سایت شود، تماس با ما هم مثل تمامی سایت های دیگر نیاز به فرم تماس با ما و اطلاعات تماس با کارخانه و عوامل فروش و مدیر عامل و بخش های دیگر کارخانه دارد و رنگبندی این قسمت معمولا نسبت به رنگبندی قالب اصلی خواهد بود و حتی هم امکان رنگبندی جداگانه در قالب های اختصاصی وجود دارد و برای بهتر دیده شدن موقیت کارخانه و یا دفتر فروش از نقشه گوگل هم میتوان استفاده کرد، پس از خروجی گرفتن از موقیت کارخانه و ثبت آن در گوگل مپ می توان با کد نویسی برنامه نویس و یا طراح سایت این نقشه را در قسمت تماس با ما قرار داد

بخش دیگری که وب سایت کارخانه جعبه سازی نیاز دارد معرفی محصولات خود کارخانه است، پس در منوی اصلی ما باید یک منوی به اسم محصولات را اضافه کنیم، محصولات میتواند شامل بخش های مختلف و یا ساختار شاخه ای باشد، بخاطر متنوع بودن محصولات کارخانه های جعبه سازی و سفارش گیری به صورت اختصاصی در بخش محصولات می توانیم دسته بندی مناسب به محصولات کارخانه ایجاد کنیم.

محصولات کارخانه که در زمینه جعبه سازی می باشد بخش های جعبه های فانتزی، جعبه های اختصاصی، جعبه های عمومی، جعبه های بزرگ و جعبه های کوچیک می توان داشته باشد و ما هم به این شک دست بندی منوی محصولات را انجام خواهیم داد. زمانی که دسته بندی محصولات سایت کامل و منظم باشد کاربر راحت تر میتواند به خواسته خودش برسد و بدون دردسر از سایت استفاده کند و بعد از منوی محصولات از مهمترین منوهای اصلی سایت میتوان به منوی خدمات اشاره کرد.

گفته می شود منوی خدمات با منوی محصولات فرقی ندارد، ما بیشتر به این دلیل منوی خدمات را اضافه میکنیم که کاربر را برای دیدن و گشت زدن به سایت بیشتر تشویق کنیم سایت را پر محتوا تر میکند و میتوان در قسمت فروش هم از این قسمت استفاده کرد. تمامی خدماتی که در کارخانه می تواند انجام داد در این بخش دسته بندی میشود.

دقیقا همانند محصولات ولی در این قسمت بیشتر از اینکه نمونه کار باشد توضیحی از نحوه تولید و اجرا کار و اینکه چگونگی ارتباط کاربر با کارخانه و با بخش خدمات خواهد بود و در این بخش باز میتوانیم فرم سفارش هم داشته باشیم و یا در منوی اصلی هم میتوانیم منوی سفارش یا فروش محصولات را قرار دهیم.

در منوی سفارش برای اینکه بتوانیم خیلی راحت با مشتری ارتباط بر قرار کنیم، بهترین کار ایجاد یک فرم خرید می باشد در این فرم می توانیم بعد از گرفتن  مشخصات مشتری و اطلاعات تماس و کادر توضیح محصول مورد نیاز و سایز بندی جعبه مورد نیاز مشتری و سایز اطلاعات و سپس گزینه ارسال، این فرم بعد از ارسال شدن در بخش کنترل پنل سایت و در قسمت سفارشات ذخیره خواهد شد، خوبی سایت های اختصاصی بیشتر در این گزینه ها دیده میشود، کارخانه های جعبه سازی و یا سایر کارخانه های بخش های مختلفی دارند و نیرو های زیادی هم دارند و بخش فروش با بخش پشتیبانی و دیگر بخش های جداگانه می باشد و در سایت های اختصاصی که قیمت طراحی سایت آن نیز بیشتر از دیگر گزینه هاست به خاطر کنترل پنل اختصاصی بودن میتوانید برای بخش فروش یک دسترسی تعریف کرد که با ورود به کنترل پنل فقط دسترسی به یخش فروش را داشته باشند و بعد از باز کردن سفارش با مشتری تماس گرفته تا سایر مسیرهای فروش طبق قوانین کارخانه انجام شود .

بهترین و مهمترین بخش های یک سایت مخصوص کارخانه های جعبه سازی و یا کارگاه های جعبه سازی شامل مواردی که در بالا عرض کردیم می باشد. اما در خصوصی رنگ بندی سایت و اختصاصی بودن قالب بهترین روش  پایین تر از منوی اصلی و اسم سایت و لوگو که در بالا یا همان هدر سایت قرار دارند یک بنر اسلایدر بزرگ و تمام صفحه هم اگر باشد باز هم بهتر می باشد که در طول زمانی که کاربر وارد سایت شود طبق زمان دهی مدیریت سایت عکس هایی از بخش های مختلف کارخانه و یا محصولات جدید و یا اعلانات کارخانه را نشان خواهد داد و در پایین تر از اون میتوان بخشی از دسته بندی محصولات که در منوی اصلی قرار گرفته شده را هم با شکل بهتری تعدادی از آنها را معرفی کرد و بهتر است که بعد از محصولات چیز خاصی گذاشته نشود.

سایت مربوط به کارخانه ها و یا کارخانه جعبه سازی باید خیلی مفید و مختصر باشد و برای خلاف سایت های تفریحی و فروش باید کاملا ساده تر و با گرافیک بالا باشد. در خصوص رنگ بندی سایت بهترین گزینه استفاده از رنگ های روشن مثل کرم که میتواند با مشکی یا قرمز و یا سبز هم ترکیب کرد استفاده کرد و یا بیشتر ترکیبی از رنگ بندی لوگو کارخانه باید باشد.

12 خرداد 1396

دیدگاه های این مقاله

13 + 6 =