09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

معرفی هفت ابزار طراحی پوستر

متاسفانه بعضی از شرکت ها برای کاهش هزینه های خود سعی می کنند که پوستر تبلیغاتی شرکت و محصولات خود را ایجاد کنند.
اندازه استاندارد پوستر

از گذشته تاکنون از پوسترها برای ارائه مطالب و اطلاعات بین افراد و سازمان ها استفاده می شود. در چند دهه گذشته که شاهد پیشرفت عناصر گرافیکی بوده ایم، از پوستر نیز برای تبلیغات محصولات و خدمات هم استفاده شده است. پوستر در واقع امروزه یکی از محبوب ترین و اثرگذار ترین روش برای ارائه مطالب خبری و آموزشی برای جذب توجه کاربران بوده است. اما قبل از هر چیزی شما باید قابلیت طراحی پوستر را داشته باشید. طراحی کار هر کسی نیست و نیازمند خلاقیت است.

متاسفانه بعضی از شرکت ها برای کاهش هزینه های خود سعی می کنند که پوستر تبلیغاتی شرکت و محصولات خود را ایجاد کنند. اما باید گفت که طراحی پوستر یک علم است. چیدمان، رنگ، فونت، نوع انتخاب محتوا برای آن از مهمترین مسائلی است که باید به صورت تخصصی در آن استفاده شود.

ابزارها و نرم افزارهای زیادی برای ساخت پوستر وجود دارد که امروزه افراد حرفه ای هم حتی از آن ها استفاده می کنند. از جمله:

  1. ArcSoft Print Creation
  2. RonyaSoft Poster Designer
  3. Poster Genius
  4. Microsoft Word
  5. Adobe Photoshop
  6. PosterMyWall
  7. Posterini

شاید بعضی از نرم افزارها مانند مایکروسافت ورد و فتوشاپ را همه افراد بلد باشند اما کمتر کسی می تواند از آن برای پوستر استفاده کند. البته نرم افزار دیگری هم وجود دارد بنام پاورپوینت که اصولا بیشتر افراد از این نرم افزار برای پوستر استفاده می کنند مخصوصا درمحیط علمی و دانشگاهی که دانشجویان آشنایی زیادی با گرافیک ندارند و فقط هدف آن ها ارائه مطالب در قالب یک پروژه کوتاه مدت است.

باز هم تاکید می کنیم، اگر به هیچ وجه با گرافیک و ابزارهای آن آشنایی ندارید خودتان اقدام به ساختن پوستر نکنید. یک پوستر با طرح نامناسب هزینه به مراتب بیشتری برای شما خواهد داشت.

 

مقالاتی که شاید دوست داشته باشید:

رتبه الکسا چیست؟ / امکانات صفحه اصلی گوگل /  هاست چیست؟ / ساخت سایت در گوگل به چه صورت می باشد؟ / ترجمه گوگل به همراه امکانات آن / قیمت طراحی سایت به همراه امکانات جانبی / طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را همین حالا سفارش دهید. / طراحی سایت یعنی …

14 اسفند 1395

دیدگاه های این مقاله

پانزده − دو =