09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

گام های موثر در طراحی وب سایت

هیچ انسانی بی نیاز از اطلاعات نیست پس بهتر است دور خود را با اطلاعات مفید پر کنید و میزبان تکنسین های آی تی، بازاریابان اینترنتی توسعه دهندگان اینترنتی و ...

هیچ انسانی بی نیاز از اطلاعات نیست پس بهتر است دور خود را با اطلاعات مفید پر کنید و میزبان تکنسین های آی تی، بازاریابان اینترنتی توسعه دهندگان اینترنتی و مسائلی از این دست باشید.

اهداف خاص شما برای طراحی وب سایت تان چیست؟

آیا شما قصد دارید از سایتتان مثل یک بروشور استفاده کنید؟ یا روی شرکت و برندسازی تمرکز کرده اید؟ ایا قصد فروش دارید یا ارائه خدمات؟ یا انجمن های شبکه اجتماعی؟ و …

بسیار مهم است روی این جنبه ها تمرکز کنید. چرا که عواملی هستند که استراتژی آنلاین شما برای مبنای آن تنظیم شده است. یک مشاور تجاری یا یک وب سایت شبیه ساز در صنعت که علاقه مند به فعالت در آن هستید پیدا کنید.

اندازه موفقیت

ساده است، اما یک نقطه قابل توجه دارد. تجارت هایی موفق هستند که مالکان آن اهداف را به آن تزریق کردند. با تعریف صحیح خط پایان فرآیند، تجارت اینترنتی یا افزایش در آمد ممکن میشود. از این رو در صورت انجام شدن نیمی از نبرد را برده اید.

حتما برای ارتقای اهداف خود زمان بگذارید. بهتر است لیستی از موارد مهم و حیاتی داشته باشید و آگاه باشید که این لیست چه تغییراتی میتواند در سایت شما ایجاد کند. این تغیییرات باید مرتبط با رشد و رویکرد سایت شما باشد.

بازدیدکنندگان شما

وب سایت های خوب طراحی شده بدون بازدیدکنندگان هیچ هستند. درست به مانند مغازه ای زیبا و پر امکانات در وسط کویر است. شما بدون پیدا کردن مخاطب به هیچ وجه موفق نخواهید بود. اگر شما مخاطبان هدفتان را تشخیص دهید گام مهمی در بازاریابی و طراحی برداشته اید. مثلاً شما اگر فقط ۵۰۰ نفر مخاطب داشته باشید، نباید سایت یک شرکت بزرگ را بزنید. سعی کنید روی صنعت مربوطه و مخاطبان تحقیق انجام دهید.

بازاریابی

اگر شما یک استراتژی پیش برنده بازاریابی دارید، حتماً توجه داشته باشید چگونه وب سایت شما با استراتژی ها و موارد کلی مطابقت میابد. کلیدواژه هایی که ترافیک و شایعات دهان به دهان را نفع شما مدیریت میکند، مثلاً شرکت تهرانی فروش خدمات طراحی وب باید روی کلید واژه هایی مثل “طراحی سایت در تهران” و “سایت طراحی تهران” و متغیرهای دیگر تمرکز کند.

طراحی

توسعه و برنامه ریزی

محتوا

هاستینک وب/پشتیبانی آی تی

بازاریابی اینترنتی

ممکن است بعضی از اعضای تیم شما در دو یا چند مورد خاص مهارت داشته باشند.

رقابت

شناخت رقبا و مطالعه وب سایت های آنها به کار شما جهت میدهد. شما باید آنالیزهای رقابتی به خصوص در مورد رقبای اصلیتان ایجاد کنید. به خصوص آنهایی که روی آنها تمرکز کردید و قصد پبشی گرفتن از آنها را دارید.

کاربرد

سایت شما چه کاربردی دارد. یک تبلیغ الکترونیکی؟ کارت خرید؟ فروم؟ بلاگ؟ طراحی یک سایت کاربردی با عملکرد مفید نیازمند تیم برنامه نویسی مجرب است. چه در نرم افزار و چه در سخت افزار.

این اهمیت زیادی دارد که چه تاثیری در بودجه کلیتان و منابع شما خواهد گذاشت.

بر مبنای زمان و تلاشی که شما به جمع آوری اطلاعات اختصاص میدهید شانس خود را برای طراحی سایت موثر مشتری محور و سود آور بیشتر میکنید.

 

مقالاتی که شاید دوست داشته باشید:

رتبه الکسا چیست؟ / امکانات صفحه اصلی گوگل /  هاست چیست؟ / ساخت سایت در گوگل به چه صورت می باشد؟ / ترجمه گوگل به همراه امکانات آن / قیمت طراحی سایت به همراه امکانات جانبی / طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را همین حالا سفارش دهید. / طراحی سایت یعنی …

11 اسفند 1395

دیدگاه های این مقاله

نه + هجده =