09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

پوستر در برندسازی شبکه های اجتماعی

آیا کسب وکار شما در فیس بوک فعال است؟ آیا دارای اکانتی با میلیون ها فالوور در توییتر برای کسب وکار خود دارید؟
اندازه استاندارد پوستر

آیا کسب وکار شما در فیس بوک فعال است؟ آیا دارای اکانتی با میلیون ها فالوور در توییتر برای کسب وکار خود دارید؟ شبکه های اجتماعی می توانند یک کانال بازاریابی خوبی برای رشد کسب و کار باشند. اما بدون مخاطب مناسب غیر ممکنه که شما بتوانید نتیجه دلخواه خود را بدست بیاورید.

از کسب وکارهای محلی تا شرکت های بزرگ، می توانند برای تبلیغات محصولات و خدمات خود از شبکه های اجتماعی استفاده کنند. در واقع از شبکه ها برای تقویت برندسازی استفاده می شود. امروزه با توجه به گسترش ارتباط و رشد شبکه های اجتماعی مانند توییتر، فیس بوک، اینستاگرام، تلگرام و غیره، بسیاری از مالکان سعی می کنند که با استفاده از این کانال ها برای تبلیغات و برندینگ استفاده کنند.

اما به غیر از حضور آنلاین در شبکه های اجتماعی برای تبلیغ محصولات و خدمات، روش ها و متدهای آفلاین زیادی برای بازاریابی وجود دارد. نکته مهم این است که بتوانیم از این متدهای آفلاین برای معرفی شبکه های اجتماعی شرکت یا فروشگاه استفاده کنیم.

این متدها که شامل تبلیغات چاپی، پوستر، بروشورها، پیامک ها و غیره است. به راحتی می توان انواع شبکه ها را در آنجا معرفی کرد و از کاربران دعوت کنیم که در آن ها عضو شوند.

یکی از موارد، طراحی پوستر است. در پوسترهای تبلیغاتی که می توانند کوچک باشند و در مکان های تبلیغاتی کوچک مانند ایستگاه های اتوبوس قرار بگیرند یا به اندازه بزرگ باشند که از راه دور بتوان متن آن ها را خواند، مانند پوستر هایی که در بزرگراه ها و پل های عابر نصب می شود. اما چگونه از این پوستر و بنرها برای برندسازی شبکه های اجتماعی و معرفی آن ها استفاده کنیم؟

  1. آدرس شبکه های اجتماعی را در پوستر خود قرار دهید. اگر قرار است کمپینی راه اندازی نمایید که کاربران را دعوت به آن کنید، حتما از آن ها بخواهید که در شبکه های اجتماعی مربوط شرکت نمایند.
  2. برای افرادی که شما را فالو می کنند یا افرادی را معرفی می کنند، تخفیفات ویژه درنظر بگیرید.
  3. محتوای اختصاصی برای هر شبکه تولید کنید و از کاربران بخواهید برای خواندن آن در این شبکه ها عضو شوند.
  4. فعال باشید و خود را عاشق شبکه ها نشان دهید.

 

مقالاتی که شاید دوست داشته باشید:

رتبه الکسا چیست؟ / امکانات صفحه اصلی گوگل /  هاست چیست؟ / ساخت سایت در گوگل به چه صورت می باشد؟ / ترجمه گوگل به همراه امکانات آن / قیمت طراحی سایت به همراه امکانات جانبی / طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را همین حالا سفارش دهید. / طراحی سایت یعنی …

14 اسفند 1395

دیدگاه های این مقاله

5 × سه =