09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

ویژگیهای منحصر به فرد طراحان حرفه ای وب

یک طرح حرفه ای وب سایت دقیقا چه کاری انجام می دهد که من قادر به انجام آن نیستم?

آنچه که در حال حاضر قصد صحبت درباره آن را داریم این سوال آنلاین است که:

یک طرح حرفه ای وب سایت دقیقا چه کاری انجام می دهد که من قادر به انجام آن نیستم?

این سوالی است که ممکن است خیلی از افراد از خود بپرسند و علاوه بر این با در اختیار داشتن تمامی ابزارها، الگوها و تبلیغات وب سایتی این سرویس ها، این پرسش بیش از پیش مد نظر قرار خواهد گرفت. حقیقت این است که بسیاری از افراد تلاششان بر این بوده که زمانهای بسیاری را در پردازش این طراحی وب سایت قرار داده تا آن را به پایان برسانند.

پاسخ ساده است: اینترنت امروزه فعالترین و رو به پیشرفت ترین مکانی است که تا به حال وجود داشته است. به روز رسانی ها به طور مرتبی انجام شده، تکنولوژیهای مدرن به طور روزانه در آن فعال شده و نوآواران جدید هرروزه مسائل نوین و گرایشهای جدیدی را پایه گذاری می کنند. اگر شما کسی را ندارید که به طور مداوم در 100% از زمان خود مشغول نوآوری باشد، تقریبا شروع رویایی حتی با وجود تمامی امکانات، اطلاعات، ایده ها و تمایلات نیز غیر ممکن است.

علی رغم همه اینها، شما همچنین نیاز دارید تا با بسیاری از مسائل و مفاهیمی که ظاهرا به روزرسانی شده اند نیز در ارتباط بوده اما این می تواند یک تاثیر عمیق بر روی آینده وب سایت شما داشته باشد. شما می توانید یک وب سایت زیبا را بسازید که عملکرد ضعیفی با موتورهای جستجو داشته و بنابراین هیچکس نمیتواند شما را از طریق گوگل یا بینگ بیابد. بدون توانایی آنالیز کد وب سایت خود از نقطه نظر یک طراح وب سایت، هیچوقت اشتباهات خود را درنخواهید یافت.

بعلاوه ممکن است وب سایتی بسازید که ورژن دسکتاپ آن به خوبی کارایی داشته اما هنگامی که بر روی دستگاه های موبایل آپلود می شود هیچ کاربری مناسب و چشمگیری با دستگاه های تلفن همراه نداشته بنابراین یک سوم ترافیک اصلی شما نسبت به سایر وب سایت های عملکردی از دست برود. پس از تمام اینها شما نیاز دارید بدانید که تمام آنچه برای شما کاملا استاندارد و مناسب به نظر می رسد، الزاما برای مشتریان کنونی و یا مشتریان آینده تان مناسب نخواهد بود. اگر شما وب سایت شخصی خود را اداره می کنید، ممکن است نیاز به صرف زمان بسیار در یادگیری چگونگی استفاده از کدها، زبانهای قابل استفاده، کدهای قابل پیاده سازی و بسیاری از کدها و نرم افزارهای بازاریابی دارید تا بتوانید در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود خبره شوید.

از این نقطه نظر شما می توانید از خود سوال کنید که چه چیزی به افزایش و بهبود فروش شما کمک می کند؛ یک بروشور رنگی یا یک آگهی دستی طراحی شده توسط شخص شما در منزل؟ طراحی پوستر یا بنر؟ استفاده از شبکه های اجتماعی و یا طراحی وب سایت کاملا حرفه ای و دینامیک؟

پس از آن چه کاری انجام دهیم؟

اگر شما شخصی هستید که زمان زیادی داشته و درصدد یادگیری هستید، بهترین پیشنهاد داشتن وب سایت شخصی است. شروع به یادگیری فتوشاپ، کدنویسی و تبلیغات آنلاین کرده و تلاش کنید تا در آن حرفه ای شوید. هنگامی که همه اینها را انجام می دهید، نیاز به مطالعه کمی بیشتر، یادگیری مطالب بیشتر و تمرین مداوم و ساختن بهتر و بهتر آنچه دارید خواهید داشت. پس از اینکه تا حدودی در این کار حرفه شدید افرادی را خواهید یافت که از شما میخواهند کارهای مشابهی را برای آنها نیز انجام دهید. این همان جایی است که می بایست پیشروی کرده و در بالاترین سطح تمرینات ایستاده و تبدیل به یک طراح وب حرفه ای که مسلط به طراحی سایت در تهران بوده شده و حتی پا را فراتر نیز می گذارید.

اما اگر زمان و انرژی لازم برای پیش بردن این برنامه را نداشته تمرکز شما بیش از طراحی و ساخت بر روی کسب و کارتان است، بنابراین می بایست این کار را به یک فرد متخصص بسپارید.

30 دی 1400

دیدگاه های این مقاله

پنج + سیزده =