09301921680
طراحی سایت از ایده پردازی تا بازاریابی اینترنتی | نمونه کارها | قیمت طراحی سایت

بهترین مکان نصب پوستر

امروزه یکی از موثرترین راه ها برای گسترش کسب وکار، استفاده از پوستر است. از نظر هزینه، پوستر نسبت به بقیه روش های تبلیغاتی هزینه مناسب تری دارد
اندازه استاندارد پوستر

امروزه یکی از موثرترین راه ها برای گسترش کسب وکار، استفاده از پوستر است. از نظر هزینه، پوستر نسبت به بقیه روش های تبلیغاتی هزینه مناسب تری دارد و راحت تر می توان توجه کاربران به سمت خود جلب کرد.

یک پوستر جذاب و خلاق می تواند باعث متفاوت دیده شدن یک شرکت یا کسب وکار شود. البته به شرطی که از راه اصولی و دقیق آن استفاده کرد و در مکانی که مخاطبان اصلی آن عبور می کنند، قرار داده شود. پوسترها اندازه های متعددی دارند و برای مثال آن هایی را که کوچک هستند (اندازه کاغذ A4) را در تابلوهای اعلانات قرار می دهند.

در زیر 5 تا از بهترین مکان ها برای نصب پوستر را معرفی می کنیم. قبل از شروع، بهتر است که از سازمان مربوطه اجازه لازم را برای نصب پوستر خود دریافت نمایید. همچنین در طراحی پوستر خود دقت کنید تا موردی خلاف فرهنگ آن مکانی که قرار است در آنجا نصب کنید، نباشد.

5 تا از بهترین مکان ها برای نصب پوستر

  • قرار دادن در مکانی که قرار است در آنجا رویدادی اتفاق بیفتد.

برای مثال سردر سینماها و تئاترخانه ها. همچنین در مدارس و سردر مدرسه برای اطلاع رسانی به دانش آموزان و اولیا آن ها.

  • مکان های عمومی

همانطور که می دانید پوستر یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی است، از اینرو قرار دادن آن در مکان عمومی و پررفت آمد مانند پل طبیعت تهران برای تبلیغ استفاده کرد.

  • ایستگاه های اتوبوس و مترو

ایستگاه های اتوبوس و مترو امروزه دارای مکانهایی برای قرار دادن تبلیغات شما هستند. این بهترین فرصت برای شماست تا بتوانید تبلیغات خود را در معرض دید افراد متفاوت زیادی قرار دهید. بهترین مکان برای نشر اطلاعات است.

  • پخش در همایش ها

از پوسترهای کوچک که اندازه A4 هستند می توان در همایش های کوچک و برای توزیع بین افراد شرکت کننده استفاده کرد.

  • داخل سالن

همچنین می توانید از پوسترهای بزرگتر داخل سالن همایش ها نیز استفاده کنید. برای مثال می توانید داخل راهروی خروجی قرار دهید و چکیده ای مطالب گفته شده را به اطلاع کاربران برسانید یا داخل راهروی ورودی قرار دهید تا ذهن کاربران برای سخنرانی یا همایش آماده نمایید.

 

مقالاتی که شاید دوست داشته باشید:

رتبه الکسا چیست؟ / امکانات صفحه اصلی گوگل /  هاست چیست؟ / ساخت سایت در گوگل به چه صورت می باشد؟ / ترجمه گوگل به همراه امکانات آن / قیمت طراحی سایت به همراه امکانات جانبی / طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را همین حالا سفارش دهید. / طراحی سایت یعنی …

11 اسفند 1395

دیدگاه های این مقاله

چهار × 3 =